AlicienaMelak53, 32 lat

Lublin , woj. lubuskie, urodziny 27 września (1981), za 8 dni

z nami od 14 maja 2014 roku

userphoto

Ostatnio widziany: 14.5.2014 (13:39)

Parę słów o mnie

http://profesjonalne-tworzenie-stron-www.eu/adresyfirm-org.html adresyfirm.org
Adres IP w protokole IP wielkość nadawana interfejsowi sieciowemu, grupie interfejsów (broadcast, multicast), bądź całej sieci komputerowej, dziewka służebna identyfikacji elementów sieci w warstwie trzeciej modelu OSI – w obrębie sieci lokalnej a abstrahując od nią (tzw. adres publiczny).
Adres IP nie jest "numerem rejestracyjnym" komputera – nie identyfikuje jednoznacznie fizycznego urządzenia – przypadkiem się dowolnie nierzadko zmieniać (np obok każdym wejściu aż do sieci Internet) jak i parę urządzeń przypadkiem dzielić niejaki łączny adres IP. Rozpoznanie prawdziwego adresu IP użytkownika, aż do którego następowała transmisja w danym czasie jest możliwe w celu systemu/sieci odpornej na przypadki IP spoofingu (por. man in the middle, ściana sieciowa, ettercap) – na podstawie historycznych zapisów systemowych.

W najpopularniejszej wersji czwartej jest zapisywany na ogół w podziale na oktety zapisywane w systemie dziesiętnym i oddzielane kropkami, rzadziej szesnastkowym względnie dwójkowym (oddzielane dwukropkami względnie spacjami).

0 znajomych

Użytkownik nie posiada obecnie żadnych znajomych

 

0 prac

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych prac do serwisu

 

0 ogłoszeń

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych ogłoszeń korepetycji

 

0 szkół

Użytkownik nie zapisał się jeszcze do żadnej szkoły

Dodaj komentarz

Pozostało znaków 2500
Brak komentarzy