Przydatność 80%

Co sądzisz na temat wulgaryzmów -rozprawka

Autor: Marek Zajkowski

Dodaj komentarz

Pozostało znaków 2500

Komentarze

  • nie da sie przejsc przez swiat bez krytyki , plotek i roznych dziwact to wszystko takie ludzkie :) gdzies tam trzeba dazyc do doskonalosci zeby chocby Bogu umiec odpowiedziec jak zapyta co robiles ciekawego w zyciu:) a jam ukladal zdania bez skladu i ladu klerix ;p;p
  • mi tez to tez zrownowanenie obojetnie bo nie jestesmy jak "listkami takimi z drzewa" wulagaryzmy do roznych rzeczy sluza od wyladowania emocji na drzewie po krecenie beki itp itd..
  • Tak u nas to samo. Przeklinali nauczyciel kablował i kaput. Karne wypracowanie na półtorej strony na temat czym według nas jest niecenzuralne słownictwo. I trzeba dodatkowo dialogi. Teraz uczymy się angielskich i w innych językach przekleńst żeby nauczyciele sie nie kapowali. Nie mozna przeklinac po angielsku przy pani od anglika? Mozna gadaj po niemiecku!
  • bardzo mi Twoja praca pomogła, ponieważ na chemii bardzo bolała mnie śledziona, i zakląłem sobie po cichu, jednak dostatecznie głośno by usłyszał to nauczyciel :) i za kare musiałem napisać pracę o używaniu wulgaryzmów. pozdrawiam i przestrzegam przed klnięciem w szkole i to w dodatku na lekcji :)
  • Jak najbardziej się z tym zgadzam. Nie lubię prostaków=]
  • masz racje, ja nie nawidze kiedy ktos przeklina, twoja praca duzo mowi na ten temat co bardzo mnie cieszy przeczytałam ja przypadkiem i nie załuje, bardzo fajni enapisane, polecam prace bardzo serdecznie, cudna, byle tak dalej . POZDRAWIAM :)
Przydatna praca? tak nie 94
głosów
Poleć znajomym

Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu.

Zgłoś naruszenie