Przydatność 80%

Podziękowanie za bierzmowanie

Autor:

Ekscelencjo,
Najdostojniejszy Księże Biskupie.
Oto przed chwilą otrzymaliśmy Ducha przybrania za synów. Odrodzeni przez chrzest i umocnieni przez bierzmowanie, stajemy się budowniczymi nowej cywilizacji prawdy i miłości, światłem świata i solą ziemi. Stają przed nami wielkie zadania. Ufając jednak w pomoc Ducha Świętego przyjmujemy je z wdzięcznością i odpowiedzialnością.
Apostołowie w dniu pięćdziesiątnicy nabrali odwagi i wyszli z Wieczernika głosząc światu wielkie dzieła Boże. Za chwilę i my opuścimy nasz wieczernik. Pragniemy bez strachu i zażenowania świadczyć, że Bóg jest Ojcem i pragnie naszego szczęścia.
W imieniu swoim i wszystkich, którzy dzisiaj przez Twoją posługę otrzymali Sakrament Bierzmowania pragniemy podziękować Jego Ekscelencji za przybycie do naszej parafii, za wygłoszone Słowo pełne troski o nas i naszą przyszłość, a szczególnie dziękujemy za udzielenie nam Sakramentu Ducha Świętego.
Pragniemy również na ręce Jego Ekscelencji złożyć podziękowanie naszemu księdzu proboszczowi, ks. X i Pani katechetce Y z a trud jaki włożyli by nas przygotować do tego sakramentu.
Słowa wdzięczności kierujemy również do ks. X i ks. X którzy przez cały okres naszego przygotowania wspomagali nas posługą w konfesjonale i owocnym słowem bożym.
Dziękujemy też wspólnocie parafialnej, naszym rodzicom i świadkom za duchowe wsparcie i modlitwy w naszej intencji.
Ekscelencjo , dziękując za ten wielki dar prosimy także : Błogosław nam Ojcze na wszystkie trudy, by duch nasz młody śmiało i odważnie walczył ze złem.

Przydatna praca?
Przydatna praca? tak nie 107
głosów
Poleć znajomym

Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu.

Zgłoś naruszenie