imię i nazwisko, miejscowość i data
Klasa .....
Nazwa szkoły

Jego Ekscelencja
Ksiądz Biskup .............
Ordynariusz Diecezji ............

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. Jestem uczennicąuczniem klasy ..... Gimnazjum ................ W roku szkolnym ............ wstąpiłam w poczet Kandydatów do Bierzmowania i rozpoczęłamrozpocząłem formację duchową, ponieważ pragnę stać się dojrzałym i odpowiedzialnym członkiem Wspólnoty Kościoła. W pełni świadomie chcę podjąć obowiązki, które wypływają z przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pragnę poznawać i szerzyć swoją wiarę. Dobrze przygotowałamprzygotowałem się do Bierzmowania poprzez udział w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych, częstą spowiedź, przyjmowanie Komunii Świętej, systematyczne uczestnictwo w spotkaniach grupowych oraz katechizację.
Na swoją patronkępatrona wybrałam ..........., ponieważ zaimponowała zaimponował mi onaon swoją wiarą. Żyłażył w latach .................. i przed swoją śmiercią wykonaławykonał wiele chwalebnych czynów, np. .......................................
Moim świadkiem będzie ..............., ponieważ jest dla mnie żywym świadectwem wiary.
Z poważaniem
.....................

Przydatna praca?
Przydatna praca? tak nie 108
głosów
Poleć znajomym

Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu.

Zgłoś naruszenie
JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy