Przydatność 20%

Podanie o pracę - wzór

Autor: gregor

PODANIE O PRACĘ


X Y Gronowice, dnia 24. 02. 2004 r. ul.Łopatkowa 2/1
64-367 Gronowice
tel. (0981) 379-293-7591
kom. 0087-2266-7826


Do
Mikołaja Torczyńskiego
Dyrektora Studia Nagraniowego
„Music Fatal Play”
ul. Wojska Polskiego 23
56-489 Eudowice


Szanowny Panie DyrektorzeW związku z Państwa ogłoszeniem na łamach miesięcznika muzycznego „Tylko Rock” z dnia 22. 02. 2004 r., odnośnie oferty pracy, proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko kierownika działu nagraniowego w Waszej firmie.

Jako absolwent Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Atomowicach, reżyser dźwięku w Konowickim Domu Kultury oraz osoba trwale związana z dwoma zespołami muzycznymi („Dekłąg” i „Nomad”) jestem przygotowany do pracy w charakterze w/w kierownika nagraniowego. Doświadczenie wyniesione ze szkoły, umiejętności estradowe oraz praktyki akustyczne bez wątpienia potwierdzają, iż jestem osobą kompetentną, profesjonalną, ambitną i rozwojową, toteż moje kwalifikacje są zgodne z Państwa wymaganiami.
Jestem zainteresowany wyszukiwaniem nowych twarzy polskiej sceny muzycznej, jak również montażem i produkcją płyt długogrających LP.
Stosunkowo łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi i potrafię odnaleźć się w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

Zatrudniając mnie, zyskacie Państwo sumiennego i wykwalifikowanego pracownika, a równolegle pozwolicie mi realizować moje plany związane z pracą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym.

Z poważaniem,


X Y

W załączeniu:
- list motywacyjny

Przydatna praca?
Wersja ściąga:
Przydatna praca? tak nie 380
głosów
Poleć znajomym

Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu.

Zgłoś naruszenie