Rodzice / Wątek

# Autor: kucoski Wysłano: 17.12.2013 (11:55) Odpowiedzi: 4

Skuteczne i zdrowe odchudzanie

Co sądzicie o afirmacjach fitness do odchudzania - znalazłem je do zakupu z poradnikiem i się zastanawiam - w kurorcie wypoczynkowym w którym byłem na wakacjach robili zajęcia z tymi afirmacjami i podobno sa bardzo skuteczne - używał ktoś z was?

Co sądzicie o afirmacjach fitness do odchudzania - znalazłem je do zakupu z poradnikiem i się zastanawiam - w kurorcie wypoczynkowym w którym byłem na wakacjach robili zajęcia z tymi afirmacjami i podobno sa bardzo skuteczne - używał ktoś z was?

• Siema, ogarnąłem szybki sposób na darmowe doładowanie do karty prepaid ! Admini się w czymś pomylili i można jednorazowo doładować sobie do 30złotych ! Wbijajcie, byle szybko! Link : pp.doladujprepaid.pl/fchbi

Siema, ogarnąłem szybki sposób na darmowe doładowanie do karty prepaid ! Admini się w czymś pomylili i można jednorazowo doładować sobie do 30złotych ! Wbijajcie, byle szybko! Link : pp.doladujprepaid.pl/fchbi

• nie, ale to w sumie ciekawe ;)

nie, ale to w sumie ciekawe smilie3.gif

• nigdy się z czymś taki nie spotkałem, a chętnie bym dowiedział się więcej na ten temat

nigdy się z czymś taki nie spotkałem, a chętnie bym dowiedział się więcej na ten temat

Nie takie testy straszne jak je uważająsmilie3.gif

• Ciekawe, też nigdy się z tym nie spotkałem, może warto coś poczytać na ten temat ...

Ciekawe, też nigdy się z tym nie spotkałem, może warto coś poczytać na ten temat ...

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000