Rodzice / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 5.5.2008 (21:59) Odpowiedzi: 10

zatechla pralka

wie moze ktos co sie robi jak pralka smierdzi stechlizna? zostawiam otwarte drzwi po praniu, zeby mogla sobi eposchnac i sie powietrzyc, ale mysle, ze to co juz w niej bylo zanim sie tutaj wprowadzilam, jest zbyt zaawansowane, aby sie tego pozbyc wietrzeniem. Nie wiecie moze co zrobic, aby si epozbyc przykrego zapasu? moze cos sie wspypuj edo prania albo moze sa jakies dostepne na rynku specyfiki, o ktorych nie wiem... pomozcie, bo to sie robi nie do wytrzymania..:(

wie moze ktos co sie robi jak pralka smierdzi stechlizna? zostawiam otwarte drzwi po praniu, zeby mogla sobi eposchnac i sie powietrzyc, ale mysle, ze to co juz w niej bylo zanim sie tutaj wprowadzilam, jest zbyt zaawansowane, aby sie tego pozbyc wietrzeniem. Nie wiecie moze co zrobic, aby si epozbyc przykrego zapasu? moze cos sie wspypuj edo prania albo moze sa jakies dostepne na rynku specyfiki, o ktorych nie wiem...
pomozcie, bo to sie robi nie do wytrzymania..

• O matko! Przecież pralka to prawie sam metal, co w niej może brzydko pachnieć? Jedynie gumowy fartuch uszczelniający drzwi - może należy go wymienić.

O matko! Przecież pralka to prawie sam metal, co w niej może brzydko pachnieć? Jedynie gumowy fartuch uszczelniający drzwi - może należy go wymienić.

• userphoto
    ja nie wiem, moze jakies drobinki z ubran gdzies sie odkladaja z czasem i zaczynaja gnic, ale fakt jest taki, ze nawet jak sie zostawi pranie w pralce na godzine to cuchnie niemilosiernie, a w mojej pralce w domu moge zostawic nawetna cala noc i wszystko jest ok. a z tym fartuchem to dobry pomysl. Nie wiedzialam, ze takie cos mozna wymieniac.

ja nie wiem, moze jakies drobinki z ubran gdzies sie odkladaja z czasem i zaczynaja gnic, ale fakt jest taki, ze nawet jak sie zostawi pranie w pralce na godzine to cuchnie niemilosiernie, a w mojej pralce w domu moge zostawic nawetna cala noc i wszystko jest ok. a z tym fartuchem to dobry pomysl. Nie wiedzialam, ze takie cos mozna wymieniac.

• Spróbuj wyczyścić filtry i węże doprowadzające wodę po praniu. Zrób pranie bez ciuchów, samą wodę z proszkiem i z Acze (chlor), powinno "zdezynfekować" i zabić odór. Piszę po babsku :) przepraszam 8-)

Spróbuj wyczyścić filtry i węże doprowadzające wodę po praniu. Zrób pranie bez ciuchów, samą wodę z proszkiem i z Acze (chlor), powinno "zdezynfekować" i zabić odór.
    Piszę po babsku przepraszam

• userphoto
    a co to sa filtry?

a co to sa filtry?

• Najczęściej na dole pralki (przednia ściana) masz taką szufladkę, którą trzeba otworzyć i wykręcić korek - tam zbierają się wszystkie paprochy. Moja koleżanka znalazła tam swój złoty pierścionek, który jej "zginął"

Najczęściej na dole pralki (przednia ściana) masz taką szufladkę, którą trzeba otworzyć i wykręcić korek - tam zbierają się wszystkie paprochy. Moja koleżanka znalazła tam swój złoty pierścionek, który jej "zginął"

• userphoto
    oo, to ide szybko otwierac :]

oo, to ide szybko otwierac :]

• userphoto
    nie mam tej szufladki.

nie mam tej szufladki.

• Musi być. Poszukaj jakiejś klapki niedużej na dole pralki. Mała i otwiera się, w różnych pralkach różnie. Ale jest w każdej i tam jest coś takiego jak korek wielki, odkręć i wyczyść.

Musi być. Poszukaj jakiejś klapki niedużej na dole pralki. Mała i otwiera się, w różnych pralkach różnie. Ale jest w każdej i tam jest coś takiego jak korek wielki, odkręć i wyczyść.

• Może też być zle ułożony wąż odprowadzający wodę , w bębnie zostaje reszta wody która gnije i tak będzie też śmierdziało ,mialam taki problem też ,może i Twoja pralka nie wypompowuje do końca wody

Może też być zle ułożony wąż odprowadzający wodę , w bębnie zostaje reszta wody która gnije i tak będzie też śmierdziało ,mialam taki problem też ,może i Twoja pralka nie wypompowuje do końca wody

Wątek został zamknięty.