Gimnazjum / Wątek

# Autor: natisa Wysłano: 27.1.2010 (21:28) Odpowiedzi: 41

matematyka z plusem sprawdziany + odpowiedzi

mam do sprzedania sprawdziany MATEMATYKA Z PLUSEM. sprawdziany posiadam z wersjach A, A', B i B'. posiadam wersje rozszerzona i podstawową. sprawdziany ktore posiadam są do : 1 , 2 i 3 klasy liceum i technikum, oraz do 2 i 3 klasy gimnazjum :) wiekszosc nauczycieli korzysta z tej wlasnie ksiazki ze sprawdzianami wiec jesli ktos potrzebuje pomocy prosze dac znac :) posiadam rowniez wszystkie sprawdziany do ksiazki ALLES KLAR z niemieckiego, do wszystkich czesci. oraz ANGIELSKI, chemia, geografia :) gg: 6658260

mam do sprzedania sprawdziany MATEMATYKA Z PLUSEM.
sprawdziany posiadam z wersjach A, A', B i B'.
posiadam wersje rozszerzona i podstawową.
sprawdziany ktore posiadam są do : 1 , 2 i 3 klasy liceum i technikum,
oraz do 2 i 3 klasy gimnazjum smilie1.gif
wiekszosc nauczycieli korzysta z tej wlasnie ksiazki ze sprawdzianami wiec jesli ktos potrzebuje pomocy prosze dac znac smilie1.gif
posiadam rowniez wszystkie sprawdziany do ksiazki ALLES KLAR z niemieckiego, do wszystkich czesci. oraz ANGIELSKI, chemia, geografia smilie1.gif
gg: 6658260

• hej...;]]] Mam zagrozenie i moja siorka tez ogólnie jeśli chodzi o matme. potrzebujemy sprawdzianu z ,,z wielokaty i okregi,, do 2 gimnazjum. a ja graniastosłupy, i też z brył obrotowych. te dwa. jak najszybciej do klasy drugiej liceum. Prosze o pomoc i z góry dziekuje;]]]

hej...;]]]
    Mam zagrozenie i moja siorka tez ogólnie jeśli chodzi o matme. potrzebujemy sprawdzianu z ,,z wielokaty i okregi,, do 2 gimnazjum. a ja graniastosłupy, i też z brył obrotowych. te dwa. jak najszybciej do klasy drugiej liceum.
    Prosze o pomoc i z góry dziekuje;]]]

• Jeśli ktoś ma obecnie sprawdziany + odpowiedzi do gimnazjum 2 ,to niech pisze na gg.33965158

Jeśli ktoś ma obecnie sprawdziany + odpowiedzi do gimnazjum 2 ,to niech pisze na gg.33965158

• Kupie sprawdziany z matematyki+odpowiedzi do 2 klasy gimnazjum interesują mnie sprawdziany z matematyki z plusem cena do uzgodnienia Email:garion3@o2.pl

Kupie sprawdziany z matematyki+odpowiedzi do 2 klasy gimnazjum interesują mnie sprawdziany z matematyki z plusem cena do uzgodnienia Email:garion3@o2.pl

• jeśli ktoś ma sprawdziany z matematyki do 1 liceum "poznać zrozumieć" zakres podstawowy i rozszeżony do 1 działu zbiór liczb rzeczywistych i jego podzbiory. proszę o kontakt januszek4141@interia.pl z góry dziękuję a zapomniałabym oczywiscie z odpowiedziami...

jeśli ktoś ma sprawdziany z matematyki do 1 liceum "poznać zrozumieć" zakres podstawowy i rozszeżony do 1 działu zbiór liczb rzeczywistych i jego podzbiory.
    proszę o kontakt januszek4141@interia.pl
    z góry dziękuję
    a zapomniałabym oczywiscie z odpowiedziami...

• Hej, mogłabym prosić o sprawdziany z matematyki z plusem do drugiej gimnazjum tylko , A', i B'.

Hej, mogłabym prosić o sprawdziany z matematyki z plusem do drugiej gimnazjum tylko , A', i B'.

• dobra ściemę babka tu robi bierze 14 zl za dział a sprawdzianu jak nie mam tak nie mam. . w ch**ja lecisz. nie opłaca sie nic u niej kupować. : natisa ... fajnie masz. !!!!

dobra ściemę babka tu robi bierze 14 zl za dział a sprawdzianu jak nie mam tak nie mam. . w ch**ja lecisz. nie opłaca sie nic u niej kupować. : natisa ... fajnie masz. !!!!

• potrzeba matme 3 gim. wydawnictwo GWO

potrzeba matme 3 gim. wydawnictwo GWO

• Witam! :) Mam na sprzedaż wszystkie odpowiedzi ze sprawdzianów z Matematyki 1, 2 i 3. Tanio! Zainteresowani proszę pisać pod ten adres: Johny320d@wp.pl

Witam! smilie1.gif Mam na sprzedaż wszystkie odpowiedzi ze sprawdzianów z Matematyki 1, 2 i 3. Tanio! Zainteresowani proszę pisać pod ten adres: Johny320d@wp.pl

• Jestem zainteresowana sprawdz. do II gimnazjum

Jestem zainteresowana sprawdz. do II gimnazjum

• doładuj konto za free!! :) http://doladuj-za-darmo.pl/gpuc

doładuj konto za free!! smilie1.gif http://doladuj-za-darmo.pl/gpuc

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000