Gimnazjum / Wątek

# Autor: natisa Wysłano: 27.1.2010 (21:28) Odpowiedzi: 41

matematyka z plusem sprawdziany + odpowiedzi

mam do sprzedania sprawdziany MATEMATYKA Z PLUSEM. sprawdziany posiadam z wersjach A, A', B i B'. posiadam wersje rozszerzona i podstawową. sprawdziany ktore posiadam są do : 1 , 2 i 3 klasy liceum i technikum, oraz do 2 i 3 klasy gimnazjum :) wiekszosc nauczycieli korzysta z tej wlasnie ksiazki ze sprawdzianami wiec jesli ktos potrzebuje pomocy prosze dac znac :) posiadam rowniez wszystkie sprawdziany do ksiazki ALLES KLAR z niemieckiego, do wszystkich czesci. oraz ANGIELSKI, chemia, geografia :) gg: 6658260

mam do sprzedania sprawdziany MATEMATYKA Z PLUSEM.
sprawdziany posiadam z wersjach A, A', B i B'.
posiadam wersje rozszerzona i podstawową.
sprawdziany ktore posiadam są do : 1 , 2 i 3 klasy liceum i technikum,
oraz do 2 i 3 klasy gimnazjum smilie1.gif
wiekszosc nauczycieli korzysta z tej wlasnie ksiazki ze sprawdzianami wiec jesli ktos potrzebuje pomocy prosze dac znac smilie1.gif
posiadam rowniez wszystkie sprawdziany do ksiazki ALLES KLAR z niemieckiego, do wszystkich czesci. oraz ANGIELSKI, chemia, geografia smilie1.gif
gg: 6658260

• Hej :) Potrzebuje sprawdziany z matematyki klasy III gim. Szczególnie z figur podobnych i brył. Z góry dziękuję ;))

Hej smilie1.gif
    Potrzebuje sprawdziany z matematyki klasy III gim. Szczególnie z figur podobnych i brył.
    Z góry dziękuję smilie3.gif)

• piszcie na gg jak cos chcecie :)

piszcie na gg jak cos chcecie smilie1.gif

• Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam do sprzedania: Sprawdziany - Matematyka z plusem klasa 3 gimnazjum wersja 3 (nowa) -----> Spr. z jednego działu 5zł, wszystkie spr. 15zł ;) Zainteresowani pisać na pocztę: Marchev1994R@interia.pl

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam do sprzedania:
    Sprawdziany - Matematyka z plusem klasa 3 gimnazjum wersja 3 (nowa)
    -----> Spr. z jednego działu 5zł, wszystkie spr. 15zł smilie3.gif
    Zainteresowani pisać na pocztę: Marchev1994R@interia.pl

• Mam do sprzedania sprawdziany matematyka z plusem sprawdziany dla 1,2 klasy liceum i technikum. http://allegro.pl/sprawdziany-matematyka-z-plusem-ii-gwo-w-15-min-i1265277172.html http://allegro.pl/sprawdziany-matematyka-z-plusem-i-gwo-w-15-minut-i1265277182.html
  • Mam do sprzedania Sprawdziany Matematyka z plusem do klasy 3 gimnazjum. Nowa wersja z 2009r.(Najnowsza). Jeżeli jesteś zainteresowany pisz dusiaaaaaa@wp.pl

Mam do sprzedania Sprawdziany Matematyka z plusem do klasy 3 gimnazjum. Nowa wersja z 2009r.(Najnowsza). Jeżeli jesteś zainteresowany pisz dusiaaaaaa@wp.pl

• TANIO I UCZCIWIE! Sprzedam sprawdziany ( + klucz odpowiedzi) : -matematyka z Plusem klasa I, II. III Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. -Matematyka z Plusem klasa III gimnazjum -Geografia "Puls Ziemi" kl.III gimnazjum Mogę przesłać na e-maila skany z poszczególnego działu lub cały zestaw. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg : 4814499

TANIO I UCZCIWIE!
    Sprzedam sprawdziany ( + klucz odpowiedzi) :
    -matematyka z Plusem klasa I, II. III Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony.
    -Matematyka z Plusem klasa III gimnazjum
    -Geografia "Puls Ziemi" kl.III gimnazjum
    Mogę przesłać na e-maila skany z poszczególnego działu lub cały zestaw.
    Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg : 4814499

• POSIADAM SPRAWDZIANY MATEMATYKA Z PLUSEM DO 1 I 2 LICEUM !! CHĘTNIE SIĘ PODZIELĘ! zainteresowanych proszę o kontakt!

POSIADAM SPRAWDZIANY MATEMATYKA Z PLUSEM DO 1 I 2 LICEUM !! CHĘTNIE SIĘ PODZIELĘ! zainteresowanych proszę o kontakt!

• potrzebne mi są te odp. na sprawdzian z matematyki do drugiej gimnazjum z działu: Długość okręgu. Pole koła. proszę o szybką pomoc

potrzebne mi są te odp. na sprawdzian z matematyki do drugiej gimnazjum z działu: Długość okręgu. Pole koła.
    proszę o szybką pomoc

• Hej, posiadam wszytkie możliwe wersje sprawdzainów z wydawnictwa "Matematyka z plusem",wraz z odpowiedziami;) dla klasy I-III liceumi technikum oraz do klasy III gimnazjum. Istneije możliwość zakupu dowolnego sprawdzianu, całego działu czy też testów na cały rok:) Chętnych prosze o kątakt pod numerem gg: 337167 UWAGA: NAJNIŻSZE CENY W SIECI!

Hej, posiadam wszytkie możliwe wersje sprawdzainów z wydawnictwa "Matematyka z plusem",wraz z odpowiedziamismilie3.gif dla klasy I-III liceumi technikum oraz do klasy III gimnazjum. Istneije możliwość zakupu dowolnego sprawdzianu, całego działu czy też testów na cały roksmilie1.gif Chętnych prosze o kątakt pod numerem gg: 337167 UWAGA: NAJNIŻSZE CENY W SIECI!

• potrzebne mi są te odp. na sprawdzian z matematyki do drugiej gimnazjum z działu: Długość okręgu. Pole koła. proszę o szybką pomoc

potrzebne mi są te odp. na sprawdzian z matematyki do drugiej gimnazjum z działu: Długość okręgu. Pole koła.
    proszę o szybką pomoc

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000