Gimnazjum / Wątek

# Autor: suflerka2008 Wysłano: 3.12.2009 (13:15) Odpowiedzi: 27

CHĘTNIE POMOGE NAPISAĆ PRACĘ Z J.POLSKIEGO

Chętnie pomoge napisać wypracowanie z j.polskiego - rozprawke, charakterystyke, interpretacje, analizę oraz inne prace z historii, wosu. Zapraszam, odpowiadam na każde zapytanie

Chętnie pomoge napisać wypracowanie z j.polskiego - rozprawke, charakterystyke, interpretacje, analizę oraz inne prace z historii, wosu. Zapraszam, odpowiadam na każde zapytanie

• witam; mogę Cię prosić o napisanie opowiadania z języka polskiego na temat; bajka "o duchach" albo o "ufo". w tej bajce-opowiadaniu powinno być". miejsce akcji dialog oraz to że nie można tego racjonalnie wytłumaczyć całego zdarzenia. Proszę napisz jakie warunki-czyli to płatne i jaka cena. praca potrzebna na sobotę a najpózniej na niedzielę. proszę prześlij mi najpierw twoje warunki. A ja odpowiem czy masz pisać. OK. Aha opowiadanie ma być napisane na 2-strony papieru kancelaryjnego. A oto mój e-mal: toni.toni@interia.pl

witam; mogę Cię prosić o napisanie opowiadania z języka polskiego na temat; bajka "o duchach" albo o "ufo". w tej bajce-opowiadaniu powinno być". miejsce akcji dialog oraz to że nie można tego racjonalnie wytłumaczyć całego zdarzenia. Proszę napisz jakie warunki-czyli to płatne i jaka cena. praca potrzebna na sobotę a najpózniej na niedzielę. proszę prześlij mi najpierw twoje warunki. A ja odpowiem czy masz pisać. OK. Aha opowiadanie ma być napisane na 2-strony papieru kancelaryjnego. A oto mój e-mal: toni.toni@interia.pl

• Witam.Moja pani od J.Polskiego zadała mi wypracowanie na temat:Która z przygód Hobbita najbardziej ci się podobała i dlaczego?Co najmniej 20 linijek w zeszycie.Czy to jest płatne?Przedstaw twoje warunki a ja odpowiem czy masz napisać.Mój e-mail: lysy951@o2.pl

Witam.Moja pani od J.Polskiego zadała mi wypracowanie na temat:Która z przygód Hobbita najbardziej ci się podobała i dlaczego?Co najmniej 20 linijek w zeszycie.Czy to jest płatne?Przedstaw twoje warunki a ja odpowiem czy masz napisać.Mój e-mail: lysy951@o2.pl

• Cześć mam do ciebie prośbe związaną z nietypowym zadaniem z polskiego chciałbym poprosić cie o napisanie opisu ulubionej zabawki z dziecinstwa może byś pluszowy miś (ok 20 zdań). Mój e-mail to: przemek.chrobak@o2.pl prosze o odpisanie do 8.12.2009

Cześć mam do ciebie prośbe związaną z nietypowym zadaniem z polskiego chciałbym poprosić cie o napisanie opisu ulubionej zabawki z dziecinstwa może byś pluszowy miś (ok 20 zdań). Mój e-mail to: przemek.chrobak@o2.pl prosze o odpisanie do 8.12.2009

• Proszę cię o napisanie analizy do wiersza Konstantego indefonsa gałczyńskiego " Prośba o wyspy szczęśliwe " Jak byś mogla to odpisz :)

Proszę cię o napisanie analizy do wiersza Konstantego indefonsa gałczyńskiego " Prośba o wyspy szczęśliwe " Jak byś mogla to odpisz smilie1.gif

• Witaj ! pomożerz mi anpisac opowiadanie z polaka... to ma byc dokończenia historii... jakiejś..

Witaj ! pomożerz mi anpisac opowiadanie z polaka... to ma byc dokończenia historii... jakiejś..

• Hej możesz mi napisać rozprawkę w ktorej musisz udowodnić że wojna jest złem.Wykorzystać 1 argument z literatury i historii.Jak możesz to odpisz

Hej możesz mi napisać rozprawkę w ktorej musisz udowodnić że wojna jest złem.Wykorzystać 1 argument z literatury i historii.Jak możesz to odpisz

• Hejka mam problem z napisaniem rozprawki na temat Dlaczego miłość Romea i Julii została nazwana miłością po wsze czasy. Czy mogłabyś napisać krótką rozprawkę ??

Hejka mam problem z napisaniem rozprawki na temat Dlaczego miłość Romea i Julii została nazwana miłością po wsze czasy. Czy mogłabyś napisać krótką rozprawkę ??

• Hej, Mam problem z zadaniem z historii. A mianowicie: Oceń wkład Greków w kształtowanie się kultury europejskiej. Ma być przynajmniej na połowę strony A4. Potrzebne do 13.12.09

Hej,
    Mam problem z zadaniem z historii. A mianowicie:
    Oceń wkład Greków w kształtowanie się kultury europejskiej. Ma być przynajmniej na połowę strony A4.
    Potrzebne do 13.12.09

• oj dzieki ze ktos taki sie znalazł prosze moglabys napisac mi opis przezyc wewnetrznych ismeny bo mialam napisac 4 prace i napisalam juz te 3 ale mi ta zostala i nie zbyt mam '"pomysl" na nia probowalam ale mi nie wychodzi z gory dzieki :**

oj dzieki ze ktos taki sie znalazł prosze moglabys napisac mi opis przezyc wewnetrznych ismeny bo mialam napisac 4 prace i napisalam juz te 3 ale mi ta zostala i nie zbyt mam '"pomysl" na nia probowalam ale mi nie wychodzi z gory dzieki :**

xD

• Ja chciałabym rozprawke pt : " zycie bez marzen, byloby nie ciekawe" potrzebuje 3 argumenty ;d

Ja chciałabym rozprawke pt : " zycie bez marzen, byloby nie ciekawe"
    potrzebuje 3 argumenty ;d

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000