Gimnazjum / Wątek

# Autor: basiula10-1994 Wysłano: 19.2.2009 (20:57) Odpowiedzi: 4

matma

TYpowa karta do gry ma wysokość 9cm. Aby pojedyńczy domek z kart był stabilny, tworzące go karty powinny być rozstawione na około 6cm. Ile wartstw takich domków nalezy ustawić, by otrzymać konstrukcję o wysokości ponad m1m? Prosze pomóżcie mi potrzebuje to jeszcze na dzisiaj..pliso

TYpowa karta do gry ma wysokość 9cm. Aby pojedyńczy domek z kart był stabilny, tworzące go karty powinny być rozstawione na około 6cm. Ile wartstw takich domków nalezy ustawić, by otrzymać konstrukcję o wysokości ponad m1m?

Prosze pomóżcie mi potrzebuje to jeszcze na dzisiaj..pliso

• wydaje mi sie że takich warstw potrzeba ok. 15 bo: jeżeli karty sie rozstawi na ok 6cm a maja 9 to wychodzi że jedna ma ok7 a 100:7=14,28... ale nie jestem pewna:( B) B)

wydaje mi sie że takich warstw potrzeba ok. 15 bo: jeżeli karty sie rozstawi na ok 6cm a maja 9 to wychodzi że jedna ma ok7 a 100:7=14,28...

ale nie jestem pewna

• witam ma ktos ksiazke Matematyka wokół nas drazek grabowska i szadkowska tam jest zadanie piate na 105 i mam znim problem! pomoze ktos Błagam szybko bo mam czas do jutra

witam ma ktos ksiazke Matematyka wokół nas drazek grabowska i szadkowska tam jest zadanie piate na 105 i mam znim problem! pomoze ktos Błagam szybko bo mam czas do jutra

• maxi406 nie mam tej książki, ale jakbys napisał\a polecenie to moze bym mogła pomóc..

maxi406 nie mam tej książki, ale jakbys napisał\a polecenie to moze bym mogła pomóc..

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy