Gimnazjum / Wątek

# Autor: conrado6280 Wysłano: 22.11.2008 (15:42) Odpowiedzi: 5

List... pomocy...

proszę o pomoc w napisaniu listu lub napisanie go w całości. Jest to list motywacyjny do kierownika schroniska dla zwierząt, zawierający deklarację nieodpłatnej pomocy. Trzeba przekonać odbiorcę. List mam napisać na wtorek 25 listopada 2008roku. czekam na liczne posty

proszę o pomoc w napisaniu listu lub napisanie go w całości. Jest to list motywacyjny do kierownika schroniska dla zwierząt, zawierający deklarację nieodpłatnej pomocy. Trzeba przekonać odbiorcę.

List mam napisać na wtorek 25 listopada 2008roku.

czekam na liczne posty

• Szanowny panie dyrektorze! Nazywam się (tu wpisz swoje imię i nazwisko) Uczęszczam do ( tu wpisz do jakiej chodzisz szkoły, np do 2gimnazjum) i chciałbym przedstawic Panu pewną propozycję. Otóż zainspirowała mnie praca w schronisku dla zwierząt. Próbowałem już wielu zajęc lecz nie miałem z nich satysfakcji, bo nie pomagałem innym. Ostatnio dużo czytałem o pomocy dla tych biednych zwierząt, skazanych na głod, a póżniej śmierc. W zwiąku z tym bardzo proszę o przyjęcie mnie do pracy w schronisku. Prośbę swą motywuję tym iż mam w domu dwa psy i trzy koty, więc potrafię zadbac o takiego zwierzaka. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego listu i o jak najszybszą odpowiedż. Z wyrazami szacunku: MagdaM(tu podpisz się:imię i nazwisk Mam nadzieję, że te moje farmazony na coś ci się przydadzą, jeszcze możesz wpisac parę argumentów. :-) Pozdrawiam MagdaM (:P) ;) :lol2:

Szanowny panie dyrektorze!

Nazywam się (tu wpisz swoje imię i nazwisko) Uczęszczam do ( tu wpisz do jakiej chodzisz szkoły, np do 2gimnazjum) i chciałbym przedstawic Panu pewną propozycję.
    Otóż zainspirowała mnie praca w schronisku dla zwierząt. Próbowałem już wielu zajęc lecz nie miałem z nich satysfakcji, bo nie pomagałem innym. Ostatnio dużo czytałem o pomocy dla tych biednych zwierząt, skazanych na głod, a póżniej śmierc.
    W zwiąku z tym bardzo proszę o przyjęcie mnie do pracy w schronisku. Prośbę swą motywuję tym iż mam w domu dwa psy i trzy koty, więc potrafię zadbac o takiego zwierzaka.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego listu i o jak najszybszą odpowiedż.

Z wyrazami szacunku:
    MagdaM(tu podpisz się:imię i nazwisk

Mam nadzieję, że te moje farmazony na coś ci się przydadzą, jeszcze możesz wpisac parę argumentów. :-) Pozdrawiam MagdaM

• musze napisac list do matki z np.koloni itd ale ja nie mieszkam z rodzicami:( nie wiem jak to jest i prosze o pomoc strasznie...!!!! z góry baaardzo dziekuje

musze napisac list do matki z np.koloni itd ale ja nie mieszkam z rodzicami nie wiem jak to jest i prosze o pomoc strasznie...!!!! z góry baaardzo dziekuje

• musze napisac list do matki z np.koloni itd ale ja nie mieszkam z rodzicami:( nie wiem jak to jest i prosze o pomoc strasznie...!!!! z góry baaardzo dziekuje list musze napisac do 9grudnia 2008roku

musze napisac list do matki z np.koloni itd ale ja nie mieszkam z rodzicami nie wiem jak to jest i prosze o pomoc strasznie...!!!! z góry baaardzo dziekuje list musze napisac do 9grudnia 2008roku

• (tu wpisz nazwę miejscowości, w której byłaś na kolonich i datę) Kochana Mamo! Na koloniach jest super!!! Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Tatę! Byliśmy w wielu ciekawych miejscach! We wtorek pojechaliśmy autokarem zwiedzac zamek. Było bardzo fajnie. Zaprowadzono nas do lochów. Trochę się bałam, bo było ciemno, zimno i było mnóstwo pajęczyn. Na szczęscie nasz przewodnik zapalił pochodnie, a my dostaliśmy latarki. Kiedy zwiedziliśmy podziemia poszliśmy do sklepiku z pamiątkami, gdzie kupiłam miniaturkę zamczyska. Wczoraj poszliśmy nad morze. Było cudownie. Widziałam piękny zachód Słońca. Dzisiaj natomiast jedziemy zwiedzic pałac, który ma ponad 300 lat!! Kończę, bo za chwilę wyjeżdżamy! Jeszce raz serdecznie Was pozdrawiam i mocno całuję! Wasza córka: (Tu się podpisz) Mam nadzieję, że ci się to przyda. Mam nadzieję, że choc w małym stopniu Ci pomogłam:-) PzdrMagdaM B) :) :lol3:

(tu wpisz nazwę miejscowości, w której byłaś na kolonich i datę)

Kochana Mamo!

Na koloniach jest super!!! Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Tatę! Byliśmy w wielu ciekawych miejscach!
    We wtorek pojechaliśmy autokarem zwiedzac zamek. Było bardzo fajnie. Zaprowadzono nas do lochów. Trochę się bałam, bo było ciemno, zimno i było mnóstwo pajęczyn. Na szczęscie nasz przewodnik zapalił pochodnie, a my dostaliśmy latarki. Kiedy zwiedziliśmy podziemia poszliśmy do sklepiku z pamiątkami, gdzie kupiłam miniaturkę zamczyska.
    Wczoraj poszliśmy nad morze. Było cudownie. Widziałam piękny zachód Słońca. Dzisiaj natomiast jedziemy zwiedzic pałac, który ma ponad 300 lat!! Kończę, bo za chwilę wyjeżdżamy!
    Jeszce raz serdecznie Was pozdrawiam i mocno całuję!

Wasza córka:
    (Tu się podpisz)

Mam nadzieję, że ci się to przyda. Mam nadzieję, że choc w małym stopniu Ci pomogłam:-) PzdrMagdaM

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000