Gimnazjum / Wątek

 

# Autor: Kuniu Wysłano: 25.9.2008 (19:36) Odpowiedzi: 8

Opis psa na angielski

Witam Mam na angielskim opisać psa. Nie wiem za bardzo jak to zrobić. Chodzi tu o proste zdanka. Mój pies wabi się Czika. Ma 4 latka. Że lubi cos tam jeść, że chodze z nią na spacerki itd. Oczywiście to po ang. Proszę o pomoc Z góry dziękuję :)

Witam
Mam na angielskim opisać psa. Nie wiem za bardzo jak to zrobić. Chodzi tu o proste zdanka. Mój pies wabi się Czika. Ma 4 latka. Że lubi cos tam jeść, że chodze z nią na spacerki itd. Oczywiście to po ang.

Proszę o pomoc

Z góry dziękuję

 • userphoto
  hmm nio to tak; my dog is name czika. She is 4 age. She likes eat , I like go with she in long walking. nie wiem czyto dobrze ale raczej tak pozdrowka narka;*

  hmm nio to tak; my dog is name czika. She is 4 age. She likes eat , I like go with she in long walking. nie wiem czyto dobrze ale raczej tak pozdrowka narka;*

 • I have a dog.she name is czika.she 4 years old.she like milk and sausage. to tak troche inaczej

  I have a dog.she name is czika.she 4 years old.she like milk and sausage. to tak troche inaczej

 • Kuniu czemu nie napiszesz od razu do mnie a nie... :P My dog's name is Czika, she is 4 yeas old and she has a ginger fur. She likes long walk with me and her favourite snack is a sosuage but she likes also pedegree food. She is a very clever and happy dog. She does not bark on people but when I was in a danger she would protect me without thinking. I love her very much and in the future I would like to have dog too.

  Kuniu czemu nie napiszesz od razu do mnie a nie...

  My dog's name is Czika, she is 4 yeas old and she has a ginger fur. She likes long walk with me and her favourite snack is a sosuage but she likes also pedegree food. She is a very clever and happy dog. She does not bark on people but when I was in a danger she would protect me without thinking. I love her very much and in the future I would like to have dog too.

  jak nie mozna pokochac zwierzat, nie mozna pokochac drugiego czlowieka..

  www.okruszek.org.pl

 • no i zrobiliscie bład wszyscy po koleji pisze sie My dog's names czika a nie name. it... (nie she) no i kielbasa sie pisze sausage no i raczej nie jedna kielbase lubi tylko kielbasy : sausages. does not - doesn"t i love her very much wiesz co tu napisales? ja lubie jej bardzo... :) powinno byc i love she very much

  no i zrobiliscie bład wszyscy po koleji pisze sie My dog's names czika a nie name. it... (nie she) no i kielbasa sie pisze sausage no i raczej nie jedna kielbase lubi tylko kielbasy : sausages. does not - doesn"t i love her very much wiesz co tu napisales? ja lubie jej bardzo... powinno byc i love she very much

 • ^bzdury rekordowe :P Jak names, to nie 's jedną kiełbasę, bo to przykład Ja ją bardzo kochać, ona mieć piękne futerko? :D Miłośnik przepuszczania przez tłumacza.

  ^bzdury rekordowe
  Jak names, to nie 's
  jedną kiełbasę, bo to przykład
  Ja ją bardzo kochać, ona mieć piękne futerko?
  Miłośnik przepuszczania przez tłumacza.

  http://zuziaturek.blogspot.com/

 • hmm a kto jest tym milosnikiem przepuszczania przez tłumacz?? bo napewno nie ja...

  hmm a kto jest tym milosnikiem przepuszczania przez tłumacz?? bo napewno nie ja...

 • [quote]bellaaaa Napisał(a): no i zrobiliscie bład wszyscy po koleji pisze sie My dog's names czika a nie name. it... (nie she) [/quote] po podaniu imienia mozna juz uwzglednic plec:/ [quote]no i kielbasa sie pisze sausage no i raczej nie jedna kielbase lubi tylko kielbasy : sausages.[/quote] to jest policzalne.. [quote]does not - doesn"t [/quote] jakie to ma kurwa znaczenie? chyba tylko dekoaracyjne bo formalnie nie mozna napisac z ' [quote]i love her very much wiesz co tu napisales? ja lubie jej bardzo... smiling smiley powinno byc i love she very much[/quote] dziewczyno nie wkurwiaj mnie i nie maraj sie ze swoimi korektami.

  bellaaaa Napisał(a):
  no i zrobiliscie bład wszyscy po koleji pisze sie My dog's names czika a nie name. it... (nie she)

  po podaniu imienia mozna juz uwzglednic plec:/

  no i kielbasa sie pisze sausage no i raczej nie jedna kielbase lubi tylko kielbasy : sausages.

  to jest policzalne..

  does not - doesn"t

  jakie to ma kurwa znaczenie? chyba tylko dekoaracyjne bo formalnie nie mozna napisac z '
  i love her very much wiesz co tu napisales? ja lubie jej bardzo... smiling smiley powinno byc i love she very much

  dziewczyno nie wkurwiaj mnie i nie maraj sie ze swoimi korektami.

  jak nie mozna pokochac zwierzat, nie mozna pokochac drugiego czlowieka..

  www.okruszek.org.pl

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy