Gimnazjum / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 11.6.2008 (15:56) Odpowiedzi: 6

Polski - opowiadanie i przemowa lub opis

Hej na jutro już muszę do szkoły zanieść te wypracowania więc prosze o szybkie napisanie jeśli możecie bez błędów ;]. 1. opis raju na podstawie Biblii ;/ 2. Przemowa o początku roku szkolnego lub 3. Opowiadanie, (ja i moja przyjaciółka, opis krajobrazu, wygląd przyjaciółki) Prosze pomóżcie mi bo musze ocene poprawić na 4 ;p Najlepiej bym dostała za te prace 4 lub 5 xD. Musze napisać 2 z nich np. opowiadanie i opis, lub opis i przemowa bądź przemowa i opowiadanie itp. ;] Tylko 2. Więc prosze napiście mi i szybko no i dobrze bez błędów. Błaagam was ;**

Hej na jutro już muszę do szkoły zanieść te wypracowania więc prosze o szybkie napisanie jeśli możecie bez błędów ;].

1. opis raju na podstawie Biblii ;/

2. Przemowa o początku roku szkolnego

lub

3. Opowiadanie, (ja i moja przyjaciółka, opis krajobrazu, wygląd przyjaciółki)

Prosze pomóżcie mi bo musze ocene poprawić na 4 ;p Najlepiej bym dostała za te prace 4 lub 5 xD. Musze napisać 2 z nich np. opowiadanie i opis, lub opis i przemowa bądź przemowa i opowiadanie itp. ;] Tylko 2. Więc prosze napiście mi i szybko no i dobrze bez błędów. Błaagam was ;**

• a właściwie przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego i opowiadanie tak jak pisałam powyżej że to mósi być opowiadanie z opisem krajobrazu, opisem przyjaciolki ...

a właściwie przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego i opowiadanie tak jak pisałam powyżej że to mósi być opowiadanie z opisem krajobrazu, opisem przyjaciolki ...

• Błaaaagam pomóżcie mii... napiście mi albo opowiadanie albo opis bo przemówienie już mam pliska, nawet nie wioecie jakie dla mnie to ważne ;* pliska ... chciałąbym żeby ktoś mi pomógł napisać opowiadanie lub opis jak najszybciej ;)

Błaaaagam pomóżcie mii... napiście mi albo opowiadanie albo opis bo przemówienie już mam pliska, nawet nie wioecie jakie dla mnie to ważne ;* pliska ... chciałąbym żeby ktoś mi pomógł napisać opowiadanie lub opis jak najszybciej

• Na swoje oceny uczeń/uczennica pracuje cały rok.

Na swoje oceny uczeń/uczennica pracuje cały rok.

"Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska"
    "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia"

• hehehe wiem ale ostatnio miałam sporo egzaminów i zaniedbałam polski ;] a teraz cięzko mi napisać opowiadanie czy opis bo ucze się do klasówki z chemii bo pani nie wie jaką ocene dać czy 4 czy 5 ;/ Żal. A do kompa na chwile weszłam zobaczyć czy ktoś ''pomógł'' mi ;] Ale jakoś napisze chyba ...

hehehe wiem ale ostatnio miałam sporo egzaminów i zaniedbałam polski ;] a teraz cięzko mi napisać opowiadanie czy opis bo ucze się do klasówki z chemii bo pani nie wie jaką ocene dać czy 4 czy 5 ;/ Żal. A do kompa na chwile weszłam zobaczyć czy ktoś ''pomógł'' mi ;] Ale jakoś napisze chyba ...

• ej jak bedziesz miala nast razem taki problem to na allegro w roku szkolnym ogłaszała sie taka dziewczyna że napisze ci co chcesz za kase. J tak spróbowałam raz i wszystko poszło super. dostałem pięc. wiem że za wypracowanie dwustronowe w zeszycie pietnascie zeta bierze.

ej jak bedziesz miala nast razem taki problem to na allegro w roku szkolnym ogłaszała sie taka dziewczyna że napisze ci co chcesz za kase. J tak spróbowałam raz i wszystko poszło super. dostałem pięc. wiem że za wypracowanie dwustronowe w zeszycie pietnascie zeta bierze.

Wątek został zamknięty.