Gimnazjum / Wątek

# Autor: kachusia16 Wysłano: 30.4.2008 (17:28) Odpowiedzi: 22

Podanie na bierzmowanie

Niech ktos mi pomoze i doradzi jak napisac podanie na bierzmowanie jakie imie wziac itd. bo musze przyniesc do kosciola w sobote a nie mam nawet pomyslu na imie... na sciadze znalazlam jedynie imie dorota ale nie wezme bo nie moge tego samego co moja siostra... pzdr

Niech ktos mi pomoze i doradzi jak napisac podanie na bierzmowanie jakie imie wziac itd. bo musze przyniesc do kosciola w sobote a nie mam nawet pomyslu na imie... na sciadze znalazlam jedynie imie dorota ale nie wezme bo nie moge tego samego co moja siostra... pzdr

• to może wiktoria albo weronika???

to może wiktoria albo weronika???

• wszyscy prawie biora weronika z mojej budy...

wszyscy prawie biora weronika z mojej budy...

• to weź katarzyna albo dominika albo zeby było unikatowe to może kinga albo maria

to weź katarzyna albo dominika albo zeby było unikatowe to może kinga albo maria

• zaraz swoje wkleje :D o ile znajde ;d

zaraz swoje wkleje

o ile znajde ;d

>> keep calm and hack the planet..

• Jego Ekscelencja ksiądz biskup Andrzej Suski Ja Wojciech S włączony do wspólnoty Kościoła Świętego przez Sakrament Chrztu Świętego, pragnę stać się dojrzałym i odpowiedzialnym za życie nadprzyrodzone, które otrzymałem od Boga. W pełni świadomie chce podjąć obowiązki, które wypływają z przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pragnę moja wiarę poznawać, szerzyć i jej bronić. Oświadczam, że dobrze przygotuję się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania poprzez udział w niedzielnej Mszy Świętej, częstą spowiedź oraz przyjmowanie Komunii Św.. Będę brał udział w liturgicznym przygotowaniu w każdy wyznaczony dzień. Przez przyjęcie sakramentu Bierzmowania pragnę stać się dojrzałym w wyznawaniu chrześcijańskiej wiary, rozwijać ją i według niej żyć. Łącze wyrazy szacunku, Wojciech S

Jego Ekscelencja ksiądz biskup
    Andrzej Suski

Ja Wojciech S włączony do wspólnoty Kościoła Świętego przez Sakrament Chrztu Świętego, pragnę stać się dojrzałym i odpowiedzialnym za życie nadprzyrodzone, które otrzymałem od Boga. W pełni świadomie chce podjąć obowiązki, które wypływają z przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pragnę moja wiarę poznawać, szerzyć i jej bronić.

Oświadczam, że dobrze przygotuję się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania poprzez udział w niedzielnej Mszy Świętej, częstą spowiedź oraz przyjmowanie Komunii Św.. Będę brał udział w liturgicznym przygotowaniu w każdy wyznaczony dzień.

Przez przyjęcie sakramentu Bierzmowania pragnę stać się dojrzałym w wyznawaniu chrześcijańskiej wiary, rozwijać ją i według niej żyć.

Łącze wyrazy szacunku,
    Wojciech S

• lol bierzmowanie:D to bylo cos:D

lol bierzmowanie to bylo cos

• userphoto
    ja proponuje Zuzanna albo Emilia albo Julia pelno jest imion

ja proponuje Zuzanna albo Emilia albo Julia pelno jest imion

• dzieki wam bardzo. szkoda ze nie moge nazwac sie Wojciech;)

dzieki wam bardzo. szkoda ze nie moge nazwac sie Wojciech

• Ja mam Antonina :) śliczne jest :milosc: Ojj, bierzmowanie - ale miesiąc temu miałam srakę :D Tzn 3 tygodnie temu xD Pozdrawiam ;) ;**

Ja mam Antonina śliczne jest

Ojj, bierzmowanie - ale miesiąc temu miałam srakę
    Tzn 3 tygodnie temu xD
    Pozdrawiam ;**

Antonina jestem ^^

• dzieki wam juz podanie napisane a szczególnie dzieki za wzor:* a wy jak pisaliscie podania to z adresem czy bez?

dzieki wam juz podanie napisane a szczególnie dzieki za wzor:* a wy jak pisaliscie podania to z adresem czy bez?

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy