Gimnazjum / Wątek

# Autor: benia93 Wysłano: 4.3.2008 (17:58) Odpowiedzi: 10

Testy z angielskiego... Co o nich myślicie??

Jak pewnie wszyscy już wiedzą za rok obecna klasa II G napisze testy na koniec gimnazjum nie tylko z części humanistycznej i matematycznej ale też i z angielskiego..... Ciekawa jestem co o tym myślicie?? Czy to dobry pomysł czy nie zupełnie??

Jak pewnie wszyscy już wiedzą za rok obecna klasa II G napisze testy na koniec gimnazjum nie tylko z części humanistycznej i matematycznej ale też i z angielskiego..... Ciekawa jestem co o tym myślicie?? Czy to dobry pomysł czy nie zupełnie??

• Nie każdy napisze testy z j.angielskiego. Zależy jaki język w danej szkole, czy też klasie jest obowiązkowy. Jeżeli są obowiązkowe np. dwa języki to wtedy uczeń wybiera z jakiego języka chce pisać egzamin. A czy jestem za, czy przeciw ? Hm .. trudno powiedzieć .. Tylko wQrza mnie, że jak jakieś "nowości" to najczęściej właśnie dla rocznika '93. :/

Nie każdy napisze testy z j.angielskiego. Zależy jaki język w danej szkole, czy też klasie jest obowiązkowy. Jeżeli są obowiązkowe np. dwa języki to wtedy uczeń wybiera z jakiego języka chce pisać egzamin.
    A czy jestem za, czy przeciw ? Hm .. trudno powiedzieć .. Tylko wQrza mnie, że jak jakieś "nowości" to najczęściej właśnie dla rocznika '93. :/

Nie mów nigdy - człowiecze -
    co przyniesie ci jutro,
    nie obliczaj jak długo
    będzie trwać czyjeś szczęście;
    Los odmieni się, zanim
    lotna mucha w powietrzu
    Zdąży przemknąć przed tobą.

Symonides "Los "

• no właśnie. Ja mogę też pisać z rosyjskiego, ale chyba będę pisała z angielskiego. szkoda tylko że my jesteśmy pierwszym rocznikiem "eksperymenyalnym" a wie ktoś może na jakiej stronie można znaleźć przykładowe testy z angielskiego lub rosyjskiego?

no właśnie. Ja mogę też pisać z rosyjskiego, ale chyba będę pisała z angielskiego. szkoda tylko że my jesteśmy pierwszym rocznikiem "eksperymenyalnym" a wie ktoś może na jakiej stronie można znaleźć przykładowe testy z angielskiego lub rosyjskiego?

• [quote]aniaw93 Napisał(a): Tylko wQrza mnie, że jak jakieś "nowości" to najczęściej właśnie dla rocznika '93. :/ [/quote] NIEPRAWDA Obowiązkowa matura z matematyki jest od '92:D A co do testów, to sądzę, że nie jest to zły pomysł, przynajmniej taki przedsmak matury z języka obcego, no a poza tym, to język jest dość mocno brany pod uwagę w liceach, a oceny, no jak oceny, zależą od poziomu szkoły.

aniaw93 Napisał(a):

Tylko wQrza mnie, że jak jakieś "nowości" to najczęściej właśnie dla rocznika '93. :/

NIEPRAWDA

Obowiązkowa matura z matematyki jest od '92

A co do testów, to sądzę, że nie jest to zły pomysł, przynajmniej taki przedsmak matury z języka obcego, no a poza tym, to język jest dość mocno brany pod uwagę w liceach, a oceny, no jak oceny, zależą od poziomu szkoły.

jestem pańską największą wielbicielką, czy zechciałby się pan podpisać na moim sercu?

• No fakt nie każdy pisze testy z angielskiego......... też mnie wkurza to że nowości dla rocznika 93.......(chociaż nie zawsze dla nas) no ale co zrobić? A o testach to myśle, że to głupi pomysł, który i tak nie wypali........ U mnie w klasie prawie wszyscy z angielskim mają problemy i ten test to będzie jedna wielka katastrofa...... miejmy nadzieje, że nie będzie zbyt trudny......

No fakt nie każdy pisze testy z angielskiego......... też mnie wkurza to że nowości dla rocznika 93.......(chociaż nie zawsze dla nas) no ale co zrobić? A o testach to myśle, że to głupi pomysł, który i tak nie wypali........ U mnie w klasie prawie wszyscy z angielskim mają problemy i ten test to będzie jedna wielka katastrofa...... miejmy nadzieje, że nie będzie zbyt trudny......

• A u mnie w klasie to wychowawca (nauczyciel angielskiego) ciągle nam powtarza, że żałuje, iż nie napiszemy tych testów, bo jak widział próbki tego co ma na nich być to mówił, że zrobimy to wszystko z zamkniętymi oczami i jeszcze naostatniej stronie narysujemy wielką pupę,że były takie proste. Tak więc chciałąbym sprawdzić czy będą faktycznie takie proste. W ogóle to tennauczyciel chce nam zrobić na próbę maturę, bo uważa, że poradzimy sobię świetnie. A muszę zaznaczyć, że chodzę do 3 gimnazjum w normalej szkole bez żadnych profili czy co to tam jest. 8-) :D 8-) :D 8-) :D

A u mnie w klasie to wychowawca (nauczyciel angielskiego) ciągle nam powtarza, że żałuje, iż nie napiszemy tych testów, bo jak widział próbki tego co ma na nich być to mówił, że zrobimy to wszystko z zamkniętymi oczami i jeszcze naostatniej stronie narysujemy wielką pupę,że były takie proste. Tak więc chciałąbym sprawdzić czy będą faktycznie takie proste.

W ogóle to tennauczyciel chce nam zrobić na próbę maturę, bo uważa, że poradzimy sobię świetnie.

A muszę zaznaczyć, że chodzę do 3 gimnazjum w normalej szkole bez żadnych profili czy co to tam jest.

• fajnie:D moja nauczycielka też nam zrobi ten test (jestem w 3gim). No i koniecznie chce żebyśmy pisali rozszerzona mature, a juz ona tego dopilnuje bo mnie będzie uczyć jeszcze te kolejne 3 lata

fajnie

moja nauczycielka też nam zrobi ten test (jestem w 3gim).
    No i koniecznie chce żebyśmy pisali rozszerzona mature, a juz ona tego dopilnuje bo mnie będzie uczyć jeszcze te kolejne 3 lata

jestem pańską największą wielbicielką, czy zechciałby się pan podpisać na moim sercu?

• mój wychowawca ( bo to pan) też jest nauczycielem angielskiego....... ale nie jest nastawiony tak optymistycznie jak wasi nauczyciele do tych testów.... ciągle powtarza że musimy się uczyć bo nie poradzimy sobie z tym testem....... i ja chyba się z tym zgadzam...... :( bo znam osoby które pomimo tego że angielskiego uczą się już od kilku lat dalej nic z niego nie wiedzą.....

mój wychowawca ( bo to pan) też jest nauczycielem angielskiego....... ale nie jest nastawiony tak optymistycznie jak wasi nauczyciele do tych testów.... ciągle powtarza że musimy się uczyć bo nie poradzimy sobie z tym testem....... i ja chyba się z tym zgadzam...... bo znam osoby które pomimo tego że angielskiego uczą się już od kilku lat dalej nic z niego nie wiedzą.....

• [quote]madzialena118 Napisał(a): Cytat:aniaw93 Napisał(a): Tylko wQrza mnie, że jak jakieś "nowości" to najczęściej właśnie dla rocznika '93. :/ NIEPRAWDA Obowiązkowa matura z matematyki jest od '92 .[/quote] Od '91 ;)

madzialena118 Napisał(a):

Cytat:aniaw93 Napisał(a):

Tylko wQrza mnie, że jak jakieś "nowości" to najczęściej właśnie dla rocznika '93. :/

NIEPRAWDA

Obowiązkowa matura z matematyki jest od '92 .

Od '91

• no to jeszcze lepiej:D

no to jeszcze lepiej

Wątek został zamknięty.