Gimnazjum / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 17.7.2007 (16:49) Odpowiedzi: 11

Potrzebny program do robienia napisów!

Potrzebny mi program do robienia ładnych napisów na zdjęciach...orientuje się ktoś z was jaki mogę ściągnąć z netu za darmo i żeby był dobry!?

Potrzebny mi program do robienia ładnych napisów na zdjęciach...orientuje się ktoś z was jaki mogę ściągnąć z netu za darmo i żeby był dobry!?

• czy musialas to pisac na kazdym z for?!

czy musialas to pisac na kazdym z for?!

>> keep calm and hack the planet..

• No, jesli chodzi ci o program do grafiki to polecam Collage Maker, Gimp... ;)

No, jesli chodzi ci o program do grafiki to polecam Collage Maker, Gimp...

szukam.

-.-

bezskutecznie...

• Tak musze pisać to na każdym forum, a misialala02 dziękuje :*

Tak musze pisać to na każdym forum, a misialala02 dziękuje :*

• Nie ma za co zibidizola93 :) Chętnie służę pomocą. ;-)

Nie ma za co zibidizola93 Chętnie służę pomocą. ;-)

szukam.

-.-

bezskutecznie...

• eh... :/ po co pisać to na każdym forum? nie mozna na jednym? jak bedą ludzie znali i iwiedzieli to ci ospowiedzą a jak nie to na innym napiszesz.... a pozatym to co ci napisała misialala02 to podejzewam ze i tak ci nic nie mówi ;p

eh... :/ po co pisać to na każdym forum?
    nie mozna na jednym? jak bedą ludzie znali i iwiedzieli to ci ospowiedzą a jak nie to na innym napiszesz.... a pozatym to co ci napisała misialala02 to podejzewam ze i tak ci nic nie mówi ;p

• ^^ yes yes yes

^^ yes yes yes

• basiula_14 nie mądruj tak, będę robiła co będę chciała, a jak się da temat na kazdym forum to jest większa szansa że ludzie ci odpowiedzą a to co mi napisała misialala02 może i nic mi nie mówi ale czas najwyższy żeby zaczęło :)

basiula_14 nie mądruj tak, będę robiła co będę chciała, a jak się da temat na kazdym forum to jest większa szansa że ludzie ci odpowiedzą a to co mi napisała misialala02 może i nic mi nie mówi ale czas najwyższy żeby zaczęło

• to sie spam nazywa;p

to sie spam nazywa;p

• Stachos, nie odzywaj się. :] :P Zibidizola, lepszy Collage Maker według mnie. xD Jeśli chodzi o napisy... ;)

Stachos, nie odzywaj się. :]

Zibidizola, lepszy Collage Maker według mnie. xD Jeśli chodzi o napisy...

szukam.

-.-

bezskutecznie...

• aha oki ;] :*

aha oki ;] :*

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy