Gimnazjum / Wątek

# Autor: evcia123 Wysłano: 12.5.2007 (12:38) Odpowiedzi: 7

Wynalazek, który przejąłbym z entuzjazmem

Hejka!! mam zadanie domowe (to w temacie) może to być wynalazek całkiem smieszny lub zupełnie potrzebny....Macie jakieś pomysły?? Błagam o pomoc...Z góry dzięki :D

Hejka!! mam zadanie domowe (to w temacie) może to być wynalazek całkiem smieszny lub zupełnie potrzebny....Macie jakieś pomysły?? Błagam o pomoc...Z góry dzięki

• hełm który pobodza szare komórki do wydajniejszej pracy... coś jak w simach... ja robiłam takie coś na technikę :)

hełm który pobodza szare komórki do wydajniejszej pracy... coś jak w simach... ja robiłam takie coś na technikę

Tam gdzie kończy się możliwe, zaczyna się Kyokushin...

• tekturowa wanna, zapasowe kolo ratunkowe, tabletki w tabletkach, nozyczki do cięcia głupa, przeciwzmarszczkowy krem do jedzenia... cos takiego?

tekturowa wanna, zapasowe kolo ratunkowe, tabletki w tabletkach, nozyczki do cięcia głupa, przeciwzmarszczkowy krem do jedzenia... cos takiego?

jak nie mozna pokochac zwierzat, nie mozna pokochac drugiego czlowieka..

www.okruszek.org.pl

• dobra dzieki za pomoc, ale ja wymyśliłam: masło w sztyfcie :P

dobra dzieki za pomoc, ale ja wymyśliłam: masło w sztyfcie

• ciezko do smarowania:P

ciezko do smarowania

jak nie mozna pokochac zwierzat, nie mozna pokochac drugiego czlowieka..

www.okruszek.org.pl

• no niby tak ale to maja byc jakieś dziwne śmieszne rzeczy to tam niech już bedzie nie będę 10 godzin siedziała nad jakims głupim zadaniem :P:P:P:P no chyba ze wpadne na coś innego,a w sumie jak macie jeszcze pomysły to dawajcie. I jest błąd w w temacie! to ma być: WYNALAZEK KTÓRY PRZYJĄŁBYM Z ENTUZJAZMEM (A DAŁAM PRZEJĄŁBYM) :p POZDRÓWKA

no niby tak ale to maja byc jakieś dziwne śmieszne rzeczy to tam niech już bedzie nie będę 10 godzin siedziała nad jakims głupim zadaniem no chyba ze wpadne na coś innego,a w sumie jak macie jeszcze pomysły to dawajcie. I jest błąd w w temacie! to ma być: WYNALAZEK KTÓRY PRZYJĄŁBYM Z ENTUZJAZMEM (A DAŁAM PRZEJĄŁBYM) :p POZDRÓWKA

• hmmmm.. podręczny czytnik myśli albo wykrywać głupoty, zatrzmywacz czasu :D (przydałobyś się) komórka z wbudowanym błyszczykiem, okulary przez które jak patrzysz to nie widzisz ubrań :P

hmmmm.. podręczny czytnik myśli albo wykrywać głupoty, zatrzmywacz czasu (przydałobyś się) komórka z wbudowanym błyszczykiem, okulary przez które jak patrzysz to nie widzisz ubrań

Tam gdzie kończy się możliwe, zaczyna się Kyokushin...

Wątek został zamknięty.