Humor / Wątek

# Autor: Galius887 Wysłano: 8.5.2009 (17:40) Odpowiedzi: 2

plemiona.pl

Napewno niektórzy z was grają w grę plemiona.pl znalazłem tam ciekawy tekst XD Tekst znaleziono w opisie jednego z graczy na Plemionach. "kolega mi powiedział że jak se zrobie hute na lepsze poziomy niż reszte to będe mógł sobie zrobić lepsze wojo, tak też zrobiłem, jednak gdy czekałem aż mi sie uzbierają surowce na kolejny level huty to nagle mi sie zacieło przybywanie surowców, napisałem do supportu że wystąpił błąd, ale mi powiedziały tam żebym zaglądna do lektury "POMOC" i sie dowiedział co to spichleż tak też zrobiłem i po kilku godzinach czytania okazało sie że dalej nie wiem o co chodzi, klikłem wtedy na stajnie i coś poklikałem i mi surowce znikneły, po kilku minutach pojawił sie z boku napis: 1zwiadowców, po chwili 2zwiadowców, pomyślałem "Co do ch*ja??", coś zaczeło odliczać-> najpierw 1 zwiadowców potem 2 zwiadowców, nie czekałem aż dojdzie do 10 (bo mogłoby być wtedy po mnie) tylko pisałem ile klawiatura wytrzyma do supportu o błędzie a nawet lepiej o wirusie i włamaniu, jednak znów to samo, "poczytaj lekture POMOC" no ale jak juz czytałem to po co drugi raz? no to czytam i po chwili sie okazało że niewiem o co chodzi i pytam kolegi, a on mi mówi że zrekrutowałem zwiad, no to gram se dalej aż tu nagle w prawym górnym rogu pokazały sie dwa skrzyżowane mieczyki i numerek 1, ale skoro dwa mieczyki skrzyżowane to czego w nawiasie było '1'? zaśmierdziało mi podstępem, do supportu jednak nie pisze ale biore sprawe w swoje ręce, i słusznie zrobiłem bo po kilku minutach mieczyki znikneły, ale pojawił sie raport, że białe koniki mnie zaatakowały i moje białe koniki ich zniszczyły, "ale fajnie, wygrałem bitwe" se myśle, no i se robie białych koników ze 100 i se myśle "jestem wymiatacz co mega wojem", na następsny dzień znów mieczyki górnym rogu i tajemnicza cyferka '1', no to ja czekam, i dostaje raport że 400 topory zabiły mi moje koniki, "co do ch*ja" se myśle, no i robie se toporki, i mam teraz te czterysta które czekają na rozkaz żeby Ci podrąbać żołnieżyki, na następny dzień widze że w mojej wiosce stoi jakaś figurka, no to klikam i tam kupuje rycerza, no i pojawił sie problem bo trzeba go nazwać, no to najpierw nazwałem go "Rycerz" ale posłałem na wioske obok i zdechł, widocznie słaba nazwa;/, wiec nazwałem go "super man" i nic z tego też zdechł, musiałem wymyślec coś lepszego, niepodważalnego co tak łatwo nie zdechnie, MAM, od dziś mój rycerz nazywa sie "Zayepisty Rozpyerdalacz trzeciej generacji - Hajduk" i jak narazie nie zdechł wysłałem moje topory do sasiada i ****, nic sie nie stało, siedzą tam !!!! czy on je uwięził? dał im wino i tam zostały? o so chozi? dostałem raport że go wspieram, "co do ch*ja??" se myśle..."

Napewno niektórzy z was grają w grę plemiona.pl znalazłem tam ciekawy tekst XD

Tekst znaleziono w opisie jednego z graczy na Plemionach.

"kolega mi powiedział że
jak se zrobie hute na lepsze poziomy
niż reszte to będe mógł sobie
zrobić lepsze wojo,
tak też zrobiłem,
jednak gdy czekałem aż
mi sie uzbierają surowce
na kolejny level huty to
nagle mi sie zacieło
przybywanie surowców,
napisałem do supportu
że wystąpił błąd,
ale mi powiedziały tam
żebym zaglądna do lektury "POMOC"
i sie dowiedział co to spichleż
tak też zrobiłem i po kilku
godzinach czytania okazało sie że dalej
nie wiem o co chodzi,
klikłem wtedy na stajnie
i coś poklikałem i mi surowce znikneły,
po kilku minutach pojawił sie z boku napis:
1zwiadowców,
po chwili 2zwiadowców,
pomyślałem "Co do ch*ja??",
coś zaczeło odliczać->
najpierw 1 zwiadowców potem 2 zwiadowców,
nie czekałem aż dojdzie do 10
(bo mogłoby być wtedy po mnie)
tylko pisałem ile klawiatura wytrzyma
do supportu o błędzie a nawet lepiej
o wirusie i włamaniu,
jednak znów to samo,
"poczytaj lekture POMOC"
no ale jak juz czytałem
to po co drugi raz? no to czytam
i po chwili sie okazało
że niewiem o co chodzi i pytam kolegi,
a on mi mówi że zrekrutowałem zwiad,
no to gram se dalej aż tu nagle
w prawym górnym rogu pokazały sie
dwa skrzyżowane mieczyki i numerek 1,
ale skoro dwa mieczyki skrzyżowane
to czego w nawiasie było '1'?
zaśmierdziało mi podstępem,
do supportu jednak nie pisze
ale biore sprawe w swoje ręce,
i słusznie zrobiłem bo po kilku
minutach mieczyki znikneły,
ale pojawił sie raport,
że białe koniki mnie zaatakowały
i moje białe koniki ich zniszczyły,
"ale fajnie, wygrałem bitwe" se myśle,
no i se robie białych koników ze 100
i se myśle "jestem wymiatacz co mega wojem",
na następsny dzień znów mieczyki górnym rogu
i tajemnicza cyferka '1', no to ja czekam,
i dostaje raport że 400 topory zabiły mi moje koniki,
"co do ch*ja" se myśle,
no i robie se toporki,
i mam teraz te czterysta które czekają
na rozkaz żeby Ci podrąbać żołnieżyki,
na następny dzień widze
że w mojej wiosce stoi jakaś figurka,
no to klikam i tam kupuje rycerza,
no i pojawił sie problem bo trzeba go nazwać,
no to najpierw nazwałem go "Rycerz"
ale posłałem na wioske obok i zdechł,
widocznie słaba nazwa;/,
wiec nazwałem go "super man"
i nic z tego też zdechł,
musiałem wymyślec coś lepszego,
niepodważalnego co
tak łatwo nie zdechnie, MAM,
od dziś mój rycerz nazywa sie
"Zayepisty Rozpyerdalacz trzeciej generacji - Hajduk"
i jak narazie nie zdechł

wysłałem moje topory do sasiada i ****,
nic sie nie stało,
siedzą tam !!!!
czy on je uwięził?
dał im wino i tam zostały? o so chozi?
dostałem raport że go wspieram,
"co do ch*ja??" se myśle..."

• [b] grałem w to kiedyś - hehe niezły tekst , mnie spodobał się kawałek 'po kilku godzinach czytania okazało sie że dalej nie wiem o co chodzi' ;p [/b]

grałem w to kiedyś - hehe niezły tekst , mnie spodobał się kawałek 'po kilku godzinach czytania okazało sie że dalej nie wiem o co chodzi' ;p

..cum tacent, clamant..

• mi się tam bardziej podoba tanoth [url]http://s2.tanoth.pl?kid=Baciarz[/url] Jak ktoś chcę się zarejestrować to zapraszam z mojego linka (Tobie nie zaszkodzi, a mi pomoże) ;] a plemiona szybko mi się znudziły. Ogólnie fajny tekst :D :D

mi się tam bardziej podoba tanoth http://s2.tanoth.pl?kid=Baciarz Jak ktoś chcę się zarejestrować to zapraszam z mojego linka (Tobie nie zaszkodzi, a mi pomoże) ;] a plemiona szybko mi się znudziły.
    Ogólnie fajny tekst smilie5.gif smilie5.gif

http://www.lastfm.pl/user/Baciarz93

I don't like reggaeton, oh no...
    I love it... reggaeton! ;D

Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000