Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 25.3.2005 (00:35) Odpowiedzi: 49

chcę się powiesić

jestem zdesperowny i przytłacza mnie życie - myśle o samobójstwie. Kupiłem sobie już linke W zyciu mi sie totalnie nie wiedzie. Mam 23 lata 0 przyjacół 0 doświadczeń męsko damskich. cały dzień pracuje za grosze i kiedy przychodze do domu zamykam sie w swoim pokoju i łape doły Kiedyś jakoś radziłem sobie z tym ale ostanio juz nie daje rady i jeszcze starzy truja mi nad uchem Patrząc na innych w moim wieku nie wiem jaki popełniłem bład w życiu, sam juz nie wiem

jestem zdesperowny i przytłacza mnie życie - myśle o samobójstwie. Kupiłem sobie już linke
W zyciu mi sie totalnie nie wiedzie. Mam 23 lata 0 przyjacół 0 doświadczeń męsko damskich.
cały dzień pracuje za grosze i kiedy przychodze do domu zamykam sie w swoim pokoju i łape doły
Kiedyś jakoś radziłem sobie z tym ale ostanio juz nie daje rady i jeszcze starzy truja mi nad uchem
Patrząc na innych w moim wieku nie wiem jaki popełniłem bład w życiu, sam juz nie wiem

• Mam nadzieje,ze odpisuje na prawdziwego posta, a nie od kogoś, kto chce się uśmiać przy tym, jak ludzie to mu doradzają, a on sobie siedzi z kumplami przd kompem....nie możesz sie powiesić ! A wiesz , dlaczego? Bo nikt nie dał Ci takiego prawa...życie dostałeś od Boga i On tylko może Ci je odebrać...w taki dzień , jak dziś (jeśli jesteś wierzący) tymbardziej zastanów się nad tym, co chcesz zrobić...każdy z Nas idzie swoją mniejszą lub wiekszą drogą krzyżową, ale to i tak nic w porównaniu z tym, co ON wycierpiał za Nas...jest jeszcze coś...moim zdaniem wiecej cierpią Ci, co sobie z tym na bank poradzą...nie pomyślałeś,ze to jest jakaś próba dla Ciebie? Jeśli "zdasz" otrzymasz "więcej"...a co do przyjaciół i znajomych...nie wierze,że nie masz choć jednej osoby, która byłaby Ci bliska...jesli tak jest => możesz to zmienić...bo to naprawde zalezy tylko od Ciebie... czasem wystarczy wyjśc do ludzi...troche sie otworzyć...a co do pracy...no tak już jest...że całe dnie za marne grosze...ale życie nie może być jedynie oparte na pracy! I nie łam sie już !!! Takie mocne, męskie postanowienie,że zmienisz to, co jest źle, choć wcale nie twierdzę,że bedzie łatwo, ale warto...naprawde warto inaczej by Nas tu nie było...

Mam nadzieje,ze odpisuje na prawdziwego posta, a nie od kogoś, kto chce się uśmiać przy tym, jak ludzie to mu doradzają, a on sobie siedzi z kumplami przd kompem....nie możesz sie powiesić ! A wiesz , dlaczego? Bo nikt nie dał Ci takiego prawa...życie dostałeś od Boga i On tylko może Ci je odebrać...w taki dzień , jak dziś (jeśli jesteś wierzący) tymbardziej zastanów się nad tym, co chcesz zrobić...każdy z Nas idzie swoją mniejszą lub wiekszą drogą krzyżową, ale to i tak nic w porównaniu z tym, co ON wycierpiał za Nas...jest jeszcze coś...moim zdaniem wiecej cierpią Ci, co sobie z tym na bank poradzą...nie pomyślałeś,ze to jest jakaś próba dla Ciebie? Jeśli "zdasz" otrzymasz "więcej"...a co do przyjaciół i znajomych...nie wierze,że nie masz choć jednej osoby, która byłaby Ci bliska...jesli tak jest => możesz to zmienić...bo to naprawde zalezy tylko od Ciebie... czasem wystarczy wyjśc do ludzi...troche sie otworzyć...a co do pracy...no tak już jest...że całe dnie za marne grosze...ale życie nie może być jedynie oparte na pracy!
    I nie łam sie już !!! Takie mocne, męskie postanowienie,że zmienisz to, co jest źle, choć wcale nie twierdzę,że bedzie łatwo, ale warto...naprawde warto inaczej by Nas tu nie było...

Nic piękniejszego ponad dar życia, a w życiu ponad dar miłości ... KOCHAM CIĘ SKARBIE ! :*

• userphoto
    [b]Malenka[/b] prawde Ci powie...sluchaj sie jej a wyjdziesz na ludzi;) Ps. Malenka masz zamiar w przyszlosci zostac psycholoszką czy mi sie wydaje??:D

Malenka prawde Ci powie...sluchaj sie jej a wyjdziesz na ludzi

Ps. Malenka masz zamiar w przyszlosci zostac psycholoszką czy mi sie wydaje??

• Nie wydaje Ci sie...jak pisaliśmy na przedsiębiorczośc plan kariery zawodowej to własnie napisałam że chce zostać psycholożką...ale nie byłoby w tym nhic, gdyby nie to,że napisałam ten plan od tyłu, czy literki szły wspak :), ale sie wtedy nameczyłam :D

Nie wydaje Ci sie...jak pisaliśmy na przedsiębiorczośc plan kariery zawodowej to własnie napisałam że chce zostać psycholożką...ale nie byłoby w tym nhic, gdyby nie to,że napisałam ten plan od tyłu, czy literki szły wspak , ale sie wtedy nameczyłam

Nic piękniejszego ponad dar życia, a w życiu ponad dar miłości ... KOCHAM CIĘ SKARBIE ! :*

• userphoto
    :szok2: :szok2: :szok2: WOW :szok2: musze przyznac ze masz bardzo oryginalne pomysly:D:D pewna osoba nie wie co traci :/

WOW musze przyznac ze masz bardzo oryginalne pomysly pewna osoba nie wie co traci :/

• No ba :D Kosztowało mnie to troszke pracy, ale było warto :D, mówiłam,ze nie przywykłam do pochwał :P Traci a czy tak wiele...tego się już nigdy nie dowie :(

No ba
    Kosztowało mnie to troszke pracy, ale było warto , mówiłam,ze nie przywykłam do pochwał
    Traci a czy tak wiele...tego się już nigdy nie dowie

• userphoto
    smutno ci? a może budyń??? żartuje. tak mi się to przypomniało. szczerze mówiąc to niewierze komuś kto mówi że w wieku 23 lat nie ma żadnych przyjaciół. z pewnością niedawno skończyłeś szkołę i niemożliwością jest aby od tego czasu wszyscy o tobie zapomnieli. a może to ty zapomniałeś o nich. może warto by było odwiedzić starych znajomych?? a jeszcze odnośnie tej linki i już troche przestarzały i małooryginalny sposób.

smutno ci? a może budyń???

żartuje. tak mi się to przypomniało.
    szczerze mówiąc to niewierze komuś kto mówi że w wieku 23 lat nie ma żadnych przyjaciół. z pewnością niedawno skończyłeś szkołę i niemożliwością jest aby od tego czasu wszyscy o tobie zapomnieli. a może to ty zapomniałeś o nich. może warto by było odwiedzić starych znajomych??
    a jeszcze odnośnie tej linki i już troche przestarzały i małooryginalny sposób.

• userphoto
    nie odpowiada. chyba sie juz powiesił....

nie odpowiada. chyba sie juz powiesił....

• Intel...ale walnąłeś czarnym humorem...

Intel...ale walnąłeś czarnym humorem...

• userphoto
    odnoslie sojera szkołe skończyłem w wielku 15 lat tzw podstawówke i moi znajomi z tam tych lat rozsypali sie nie wiadomo kiedy: jedni wyjechali inni sie orzenili, jeszcze inni siedza Czy ja o nich naprawde zapomniałem

odnoslie sojera
    szkołe skończyłem w wielku 15 lat tzw podstawówke i moi znajomi z tam tych lat rozsypali sie nie wiadomo kiedy: jedni wyjechali inni sie orzenili, jeszcze inni siedza
    Czy ja o nich naprawde zapomniałem

• userphoto
    a ja myślałem że w polsce nauka jest obowiązkowa do 18 roku życia. ale chyba ostatnio wiele się zmieniło w naszym kraju?! podobno nawet ZSRR się rozpadło.

a ja myślałem że w polsce nauka jest obowiązkowa do 18 roku życia. ale chyba ostatnio wiele się zmieniło w naszym kraju?! podobno nawet ZSRR się rozpadło.

Wątek został zamknięty.