Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 13.4.2004 (17:24) Odpowiedzi: 36

Prawda w oczy kole ... ???

Zauważyłam że wiele osób bardzo agresywnie reaguje gdy powie im się „prawdę” – prawdę np. o nich samych... dlaczego tak właśnie jest? Dlaczego niektórzy nie potrafią tego przyjąć i zaakceptować? Czy to takie trudne? Najpierw sami domagają się by być w stosunku do nich szczerym a potem, gdy już mówi im się całą prawdę to zwyczajnie zaczynają się „rzucać” czy to jest normalne? Chyba nie :-D Ps. PrawdA NaS WyzwoLi

Zauważyłam że wiele osób bardzo agresywnie reaguje gdy powie im się „prawdę” – prawdę np. o nich samych... dlaczego tak właśnie jest? Dlaczego niektórzy nie potrafią tego przyjąć i zaakceptować? Czy to takie trudne? Najpierw sami domagają się by być w stosunku do nich szczerym a potem, gdy już mówi im się całą prawdę to zwyczajnie zaczynają się „rzucać” czy to jest normalne? Chyba nie :-D

Ps. PrawdA NaS WyzwoLi <peace>

• userphoto
    eh... :-| czy wy musicie w każdym poście schodzić na jeden i ten sam temat - temat Promyka i Deithwena ?? czy świat (to forum) kręci się tylko wokół nich ?? :-|

eh... :-| czy wy musicie w każdym poście schodzić na jeden i ten sam temat - temat Promyka i Deithwena ?? czy świat (to forum) kręci się tylko wokół nich ?? :-|

• userphoto
    a.n.g.e.l2 Data: 15-04-04 16:02 Promyk wskaz chociaz jeden dowod,ktory pokryje sie z tym co napisales o Deithwenie... cytat: 23-08-03 Deithwen .".........dopoki Ci sie nie znudzi" albo "dopoki nie spotkasz innej/innego" "Poza tym zaden z malzonkow nie moze po prostu odejsc i zabrac dzieci. To, z kim one zostana zalezy od wielu czynnikow:>" Tak... Od tego kto ma lepszego prawnika " wlasnie w tym ostatnim zdaniu Deith potwierdza ze to co pisze o prawnikach jest tym ,co on sam o nich mysli Promyk

a.n.g.e.l2
    Data: 15-04-04 16:02

Promyk wskaz chociaz jeden dowod,ktory pokryje sie z tym co napisales o Deithwenie...

cytat:

23-08-03
    Deithwen

.".........dopoki Ci sie nie znudzi" albo "dopoki nie spotkasz innej/innego"
    "Poza tym zaden z malzonkow nie moze po prostu odejsc i zabrac dzieci. To, z kim one zostana zalezy od wielu czynnikow:>"
    Tak... Od tego kto ma lepszego prawnika "

wlasnie w tym ostatnim zdaniu Deith potwierdza ze to co pisze o prawnikach jest tym ,co on sam o nich mysli

Promyk

• userphoto
    Znasz go na tyle aby okreslic mianem takowej osoby?Znasz go na tyle,ze wiesz co mial na mysli piszac owe zdanie?Czyzbys mial dar czytania w myslach?A moze On Ci po prostu ,,cos" zrobil,a teraz Ty probujesz odegrac sie na nim wyszukujac w jego postach najmniejszego bledu...;-)

Znasz go na tyle aby okreslic mianem takowej osoby?Znasz go na tyle,ze wiesz co mial na mysli piszac owe zdanie?Czyzbys mial dar czytania w myslach?A moze On Ci po prostu ,,cos" zrobil,a teraz Ty probujesz odegrac sie na nim wyszukujac w jego postach najmniejszego bledu...;-)

• userphoto
    ...i drazenie go w czeterdziestu nastepnych.;-)

...i drazenie go w czeterdziestu nastepnych.;-)

• userphoto
    "DEith pozostawia w spokoju jedynie tych co mu piety liza" hmm... mogłoby być to prawdą, jeśli owo pozostawianie w spokoju oznaczałoby czystą ignorancję... "Poza tym zaden z malzonkow nie moze po prostu odejsc i zabrac dzieci. To, z kim one zostana zalezy od wielu czynnikow:>" Tak... Od tego kto ma lepszego prawnika " I czemu tu się dziwić? Dobry prawnik, odznaczający się wiedzą kruczków prawnych, jest zdolny wygrać każdą sprawę.... nawet będąc Polakiem... nawet w takim kraju jak Polska... ...a że bierze za to pieniądze? musi za coś żyć, czyż nie? "Przyjma do siebie najwieksze klamstwo i beda bronic najwiekszej podlosci tak dlugo jak dlugo ktos im za to placi..." Prawnik broni interesów klienta, nawet jeśli są one niezgodne z jego opiniami... czyż to nie wielka sztuka? Jeżeli chodzi o prawdę... ... o wiele bardziej cenię ludzi szczerych, nie mających większych oporów przed powiedzeniem prawdy... nawet tej najboleśniejszej... ...mimo, że nie zawsze zgadzamy się z nimi w 100%, to jednak zmuszają nas oni do pewnej refleksji, która częstokroć prowadzi do samodoskonalenia się... Każdy lubi być chwalony... są jednak pochwały uzasadnione, jak i kadzenie, wazeliniarstwo...bleeeh Są też umysły zatwardziałe, które odpychają od siebie wszelką krytykę... żyją w świecie stworzonych przez siebie urojeń... starają sie wciągnąć w ten świat innych, sami nie wychylając z niego nosa...

"DEith pozostawia w spokoju jedynie tych co mu piety liza"

hmm... mogłoby być to prawdą, jeśli owo pozostawianie w spokoju oznaczałoby czystą ignorancję...

"Poza tym zaden z malzonkow nie moze po prostu odejsc i zabrac dzieci. To, z kim one zostana zalezy od wielu czynnikow:>"
    Tak... Od tego kto ma lepszego prawnika "

I czemu tu się dziwić? Dobry prawnik, odznaczający się wiedzą kruczków prawnych, jest zdolny wygrać każdą sprawę.... nawet będąc Polakiem... nawet w takim kraju jak Polska...
    ...a że bierze za to pieniądze? musi za coś żyć, czyż nie?

"Przyjma do siebie najwieksze klamstwo i beda bronic najwiekszej podlosci tak dlugo jak dlugo ktos im za to placi..."
    Prawnik broni interesów klienta, nawet jeśli są one niezgodne z jego opiniami... czyż to nie wielka sztuka?

Jeżeli chodzi o prawdę...
    ... o wiele bardziej cenię ludzi szczerych, nie mających większych oporów przed powiedzeniem prawdy... nawet tej najboleśniejszej...
    ...mimo, że nie zawsze zgadzamy się z nimi w 100%, to jednak zmuszają nas oni do pewnej refleksji, która częstokroć prowadzi do samodoskonalenia się...
    Każdy lubi być chwalony... są jednak pochwały uzasadnione, jak i kadzenie, wazeliniarstwo...bleeeh
    Są też umysły zatwardziałe, które odpychają od siebie wszelką krytykę... żyją w świecie stworzonych przez siebie urojeń... starają sie wciągnąć w ten świat innych, sami nie wychylając z niego nosa...

• userphoto
    Devil "PS: Malo znam ludzi ktorzy powiedza o sobie to samo... Deith napewno tego o sobie nie powie..." nadety balon...skupiony na opluwaniu innych.. wiekszosc z jego POSTOW to krytykujace negatywne uszczypliwe lub totalnie upokazajace zdania na tym forum" DEith pozostawia w spokoju jedynie tych co mu piety liza..... nawet nie piszac slowa podziekowania za ich poparcie ..doskonaly material na polskiego polityka... ignorancja zlosliwosc cwaniactwo i....jak tu sie lepiej wkrecic... Ciekawa jest natura prawnika Przyjma do siebie najwieksze klamstwo i beda bronic najwiekszej podlosci tak dlugo jak dlugo ktos im za to placi... Czyli po to zeby mi Deith "stopy lizal" wystarczy tylko kasa......... Nie lubie takich ludzi....nie ma dla nich wartosci ktore ja cenie. Prawnikow sie poprostu kupuje jak bydlo na targu i tak dlugo jak dlugo sie ich karmi odpowiednio tak dlugo ci sluza..." Ten nadety balon nie przychodzi na forum i nie chwali sie ile to on nie zarabia , czego to w zyciu nie osiagnal poprzez wyjazd z Polski , jak ma umeblowany dom i ile wytrzymuje sekund ;-) Pozostawiam w spokoju tych z ktorych pogladami sie zgadzam. Denerwuje mnie natomiast glupota i bede jej reprezentantow mieszal z blotem tak dlugo jak beda sie publicznie wypowiadac i przekonywac innych do swoich racji. Co do podziekowan za poparcie - nie bede dziekowal innym za to ze maja takie samo zdanie jak ja. Gdzie ja sie chce wkrecic ??? Na forum Sciagi ??? Alez mam niesamowite z tego korzysci - mowie Ci. Ty jestes doskonalym materialem na amerykanskiego prezydenta. Jest bron masowego razenia w Iraku bo ja mowie ze jest - Bush / Mozna wyjsc z klatki a pozniej do niej wrocic bo ja mowie ze mozna - Devil Nie przyjmuje do siebie Twoich klamstw i nikt mi za to nie placi. Co do $ to sprobuj kupic to zebym sie wyrzekl wszystkiego w co wierze. Czy Ty myslisz ze ja placilem Coinowi , mdjs , Dziuni , Ewce i Vecordii ??? :-| Zastanow sie czlowieku co Ty piszesz... Jestes juz tak zdegenerowany ze wszystko chcialbys zalatwiac przez $ ??? Co do prawnikow to akurat w Stanach Zjednoczonych adwokaci maja wiekszy wplyw na przebieg sprawy. Oni potrzebuja przekonac 12 przypadkowych ludzi z ktorych polowa moze uzalezniac swoj glos winny lub nie od tego ktory z mecenasow jest przystojniejszy. W Polsce trzeba przekonac sedziego a sedziami zostaja osoby ktore decyduja sie na najtrudniejsza aplikacje z mozliwych innymi slowy osobe dysponujaca odpowiednia wiedza i predyspozycjami do rozsadzania sporow. Co do jednego masz racje - mam nienajlepsze zdanie o adwokatach ktorzy wezma kazda sprawe byleby tylko zgarnac odpowiednia sume. Tak jak w kazdej grupie spolecznej sa tez uczciwi prawnicy. Znam osobiscie takiego ktrory na propozycje wybronienia czlowieka nagranego jak wybija szybe w samochodzie i kradnie z niego laptopa odpowiedzial zeby sie przyznal do winy i liczyl na laskawosc sadu bo on gnojka bronic nie bedzie. Tak na marginesie. Chce byc Radca Prawnym a to glownie po to zeby nie wystepowac przed sadem broniac szumowin. ANKA03 Nie musimy. Mozemy porozmawiac o zabieraniu sobie opisow z gg. Vecordia Nie potrafilbym bronic czegos w co nie wierze. Nie bylbym zdolny znalezc argumentow na poparcie takiej tezy. Sa tacy ktorzy potrafia ale sztuka polega tylko na znajomosci erystyki.

Devil

"PS: Malo znam ludzi ktorzy powiedza o sobie to samo...
    Deith napewno tego o sobie nie powie..." nadety balon...skupiony na opluwaniu innych.. wiekszosc z jego POSTOW to krytykujace negatywne uszczypliwe lub totalnie upokazajace zdania na tym forum"
    DEith pozostawia w spokoju jedynie tych co mu piety liza..... nawet nie piszac slowa podziekowania za ich poparcie ..doskonaly material na polskiego polityka... ignorancja zlosliwosc cwaniactwo i....jak tu sie lepiej wkrecic...
    Ciekawa jest natura prawnika
    Przyjma do siebie najwieksze klamstwo i beda bronic najwiekszej podlosci tak dlugo jak dlugo ktos im za to placi...

Czyli po to zeby mi Deith "stopy lizal" wystarczy tylko kasa.........
    Nie lubie takich ludzi....nie ma dla nich wartosci ktore ja cenie.
    Prawnikow sie poprostu kupuje jak bydlo na targu i tak dlugo jak dlugo sie ich karmi odpowiednio tak dlugo ci sluza..."

Ten nadety balon nie przychodzi na forum i nie chwali sie ile to on nie zarabia , czego to w zyciu nie osiagnal poprzez wyjazd z Polski , jak ma umeblowany dom i ile wytrzymuje sekund ;-)
    Pozostawiam w spokoju tych z ktorych pogladami sie zgadzam. Denerwuje mnie natomiast glupota i bede jej reprezentantow mieszal z blotem tak dlugo jak beda sie publicznie wypowiadac i przekonywac innych do swoich racji.
    Co do podziekowan za poparcie - nie bede dziekowal innym za to ze maja takie samo zdanie jak ja.
    Gdzie ja sie chce wkrecic ??? Na forum Sciagi ??? Alez mam niesamowite z tego korzysci - mowie Ci.
    Ty jestes doskonalym materialem na amerykanskiego prezydenta.
    Jest bron masowego razenia w Iraku bo ja mowie ze jest - Bush /
    Mozna wyjsc z klatki a pozniej do niej wrocic bo ja mowie ze mozna - Devil
    Nie przyjmuje do siebie Twoich klamstw i nikt mi za to nie placi.
    Co do $ to sprobuj kupic to zebym sie wyrzekl wszystkiego w co wierze. Czy Ty myslisz ze ja placilem Coinowi , mdjs , Dziuni , Ewce i Vecordii ??? :-| Zastanow sie czlowieku co Ty piszesz... Jestes juz tak zdegenerowany ze wszystko chcialbys zalatwiac przez $ ???
    Co do prawnikow to akurat w Stanach Zjednoczonych adwokaci maja wiekszy wplyw na przebieg sprawy. Oni potrzebuja przekonac 12 przypadkowych ludzi z ktorych polowa moze uzalezniac swoj glos winny lub nie od tego ktory z mecenasow jest przystojniejszy. W Polsce trzeba przekonac sedziego a sedziami zostaja osoby ktore decyduja sie na najtrudniejsza aplikacje z mozliwych innymi slowy osobe dysponujaca odpowiednia wiedza i predyspozycjami do rozsadzania sporow.
    Co do jednego masz racje - mam nienajlepsze zdanie o adwokatach ktorzy wezma kazda sprawe byleby tylko zgarnac odpowiednia sume. Tak jak w kazdej grupie spolecznej sa tez uczciwi prawnicy. Znam osobiscie takiego ktrory na propozycje wybronienia czlowieka nagranego jak wybija szybe w samochodzie i kradnie z niego laptopa odpowiedzial zeby sie przyznal do winy i liczyl na laskawosc sadu bo on gnojka bronic nie bedzie.
    Tak na marginesie. Chce byc Radca Prawnym a to glownie po to zeby nie wystepowac przed sadem broniac szumowin.

ANKA03

Nie musimy. Mozemy porozmawiac o zabieraniu sobie opisow z gg.

Vecordia

Nie potrafilbym bronic czegos w co nie wierze. Nie bylbym zdolny znalezc argumentow na poparcie takiej tezy. Sa tacy ktorzy potrafia ale sztuka polega tylko na znajomosci erystyki.

• userphoto
    Macie coś do moich postów ??? >[ >[ >[ >[

Macie coś do moich postów ??? >[ >[ >[ >[

• userphoto
    nie :-D:-))

nie :-D:-))

• userphoto
    Deith dziekuje za twoj komentarz Promyk :)

Deith dziekuje za twoj komentarz
    Promyk

• userphoto
    Zabcia 140 Tak. Sa glupie.

Zabcia 140

Tak. Sa glupie.

Wątek został zamknięty.