Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 13.4.2004 (17:24) Odpowiedzi: 36

Prawda w oczy kole ... ???

Zauważyłam że wiele osób bardzo agresywnie reaguje gdy powie im się „prawdę” – prawdę np. o nich samych... dlaczego tak właśnie jest? Dlaczego niektórzy nie potrafią tego przyjąć i zaakceptować? Czy to takie trudne? Najpierw sami domagają się by być w stosunku do nich szczerym a potem, gdy już mówi im się całą prawdę to zwyczajnie zaczynają się „rzucać” czy to jest normalne? Chyba nie :-D Ps. PrawdA NaS WyzwoLi

Zauważyłam że wiele osób bardzo agresywnie reaguje gdy powie im się „prawdę” – prawdę np. o nich samych... dlaczego tak właśnie jest? Dlaczego niektórzy nie potrafią tego przyjąć i zaakceptować? Czy to takie trudne? Najpierw sami domagają się by być w stosunku do nich szczerym a potem, gdy już mówi im się całą prawdę to zwyczajnie zaczynają się „rzucać” czy to jest normalne? Chyba nie :-D

Ps. PrawdA NaS WyzwoLi <peace>

• userphoto
    pisząc ten post nie miałam na myśli ludzi w forum tzn. oceniania ich czy mówienia im prawdy... :-| nie rozumiem skąd takie przypuszczenia :-|

pisząc ten post nie miałam na myśli ludzi w forum tzn. oceniania ich czy mówienia im prawdy... :-| nie rozumiem skąd takie przypuszczenia :-|

• userphoto
    ludzi Z* forum

ludzi Z* forum

• userphoto
    tak Deith dopiekles mi i to mocno... ale jednym zwrotem...... Mnie mozna obrazac splywa to po mnie.... natomiast kiedy chodzi o kogos kto jest sensem moich emocji to mnie to rusza... Uwazam ze zawarlem sporo wkazowek dla mlodych ludzi odnosnie perspektyw w USA... I chociaz by z uwagi na to mialo to sens.. Promyk

tak Deith dopiekles mi i to mocno... ale jednym zwrotem......
    Mnie mozna obrazac splywa to po mnie.... natomiast kiedy chodzi o kogos kto jest sensem moich emocji to mnie to rusza...
    Uwazam ze zawarlem sporo wkazowek dla mlodych ludzi odnosnie perspektyw w USA...
    I chociaz by z uwagi na to mialo to sens..
    Promyk

• userphoto
    O Promyk twardy z Ciebie koleś...:-))

O Promyk twardy z Ciebie koleś...:-))

• userphoto
    Anka 03, skąd te podejrzenia?! napisałabym coś, ale czasem milczenie jest bardziej wymowne. Szczerość górą, o ile jest naturalna, brak w niej fałszu i chęci dopieczenia drugiej osobie. Prawda w oczy kole, ale każdy zrozumie, jeżeli odpowiednio się ją przekaże. Bo ładnie pierwsze kogoś obrzucić bagnem i głupimi hasełkami, a potem bawić się w zgrabne używanie frazesów i udawać , ze jest ok. A rzucanie się wynika raczej z poczucia krzywdy bądź niesprawiedliwości. Umiem dość dobrze wyczuć złośliwość i zaczepki innych. Mówię to wprost. Wiele osób mnieza to nie lubi. Nie znosze obłudy i nie będe bawić się w tym temacie, aczkolwiek właśnie on taki jest. PS.1 Anka03, zastanów się lepiej, dlaczego prawda ( niektórych osób prawda ) wywołuje takie "rzucanie się". Może do tego dojdziesz. PS.2 Dlaczego w reallu prawda boli? Bo obłuda jest przyjemniejsza i wygodniej z nią żyć. PS.3 promyczku, gdyby wysłac niektóre z twoich tekstów do POLSKIEGO Śmiechu Warte to wygralibyuśmy nagrode główną.

Anka 03, skąd te podejrzenia?! napisałabym coś, ale czasem milczenie jest bardziej wymowne. Szczerość górą, o ile jest naturalna, brak w niej fałszu i chęci dopieczenia drugiej osobie. Prawda w oczy kole, ale każdy zrozumie, jeżeli odpowiednio się ją przekaże. Bo ładnie pierwsze kogoś obrzucić bagnem i głupimi hasełkami, a potem bawić się w zgrabne używanie frazesów i udawać , ze jest ok. A rzucanie się wynika raczej z poczucia krzywdy bądź niesprawiedliwości. Umiem dość dobrze wyczuć złośliwość i zaczepki innych. Mówię to wprost. Wiele osób mnieza to nie lubi. Nie znosze obłudy i nie będe bawić się w tym temacie, aczkolwiek właśnie on taki jest.

PS.1 Anka03, zastanów się lepiej, dlaczego prawda ( niektórych osób prawda ) wywołuje takie "rzucanie się". Może do tego dojdziesz.
    PS.2 Dlaczego w reallu prawda boli? Bo obłuda jest przyjemniejsza i wygodniej z nią żyć.
    PS.3 promyczku, gdyby wysłac niektóre z twoich tekstów do POLSKIEGO Śmiechu Warte to wygralibyuśmy nagrode główną.

• userphoto
    nie chce mi sie już pisać co do tego skad te moje "podejrzenia" jak to ujełaś poziomeczko17 uznajmy że to moja "chora wyobraźnia" :/ jesli chodzi o twoją wypowiedź to pewnie masz racje ... :-);-)

nie chce mi sie już pisać co do tego skad te moje "podejrzenia" jak to ujełaś poziomeczko17 uznajmy że to moja "chora wyobraźnia" :/

jesli chodzi o twoją wypowiedź to pewnie masz racje ... :-);-)

• userphoto
    Promyk, jesli chcesz byc taki madry, to proponuje utworzyc wlasna strone, w ktorej bys zawarl "sporo wkazowek dla mlodych ludzi odnosnie perspektyw w USA". Racz zauwazyc - egocentryku - ze tu sa zupelnie inne tematy.

Promyk,
    jesli chcesz byc taki madry, to proponuje utworzyc wlasna strone, w ktorej bys zawarl "sporo wkazowek dla mlodych ludzi odnosnie perspektyw w USA".

Racz zauwazyc - egocentryku - ze tu sa zupelnie inne tematy.

• userphoto
    Poziomeczka17.. No to wyslij.czy jak nie wygrasz tej nagrody to... powiesz ze sie mylilas? Nie mam licencji na nieomylnosc.. jestem tylko czlowiekiem... filozoficznie: Wiem ze jestem nikim... : jestem tylko tym kim zaistnieje dla ciebie i jesli zaistnialem jako pajac to prosze bardzo wysylaj do smiechu warte moje texty.. Wiem ze nic nie wiem: wiem tylko to czego zdolalem sie nauczyc... i zrozumiec na tyle ze mam wewnetrzne przekonanie ze rozumie.. ciesze sie ze sa ludzie dla ktorych zaistnialem inaczej ,pozytywniej... ciesze sie ze jest w moim zyciu ktos kogo kocham... i ze dla niej zaistnialem jako jej milosc.. Promyk PS: Malo znam ludzi ktorzy powiedza o sobie to samo... Deith napewno tego o sobie nie powie..." nadety balon...skupiony na opluwaniu innych.. wiekszosc z jego POSTOW to krytykujace negatywne uszczypliwe lub totalnie upokazajace zdania na tym forum" DEith pozostawia w spokoju jedynie tych co mu piety liza..... nawet nie piszac slowa podziekowania za ich poparcie ..doskonaly material na polskiego polityka... ignorancja zlosliwosc cwaniactwo i....jak tu sie lepiej wkrecic... Ciekawa jest natura prawnika Przyjma do siebie najwieksze klamstwo i beda bronic najwiekszej podlosci tak dlugo jak dlugo ktos im za to placi... Czyli po to zeby mi Deith "stopy lizal" wystarczy tylko kasa......... Nie lubie takich ludzi....nie ma dla nich wartosci ktore ja cenie. Prawnikow sie poprostu kupuje jak bydlo na targu i tak dlugo jak dlugo sie ich karmi odpowiednio tak dlugo ci sluza...

Poziomeczka17..
    No to wyslij.czy jak nie wygrasz tej nagrody to... powiesz ze sie mylilas?

Nie mam licencji na nieomylnosc.. jestem tylko czlowiekiem...

filozoficznie:

Wiem ze jestem nikim... :
    jestem tylko tym kim zaistnieje dla ciebie i jesli zaistnialem jako pajac to prosze bardzo wysylaj do smiechu warte moje texty..

Wiem ze nic nie wiem:
    wiem tylko to czego zdolalem sie nauczyc... i zrozumiec na tyle ze mam wewnetrzne przekonanie ze rozumie..

ciesze sie ze sa ludzie dla ktorych zaistnialem inaczej ,pozytywniej...
    ciesze sie ze jest w moim zyciu ktos kogo kocham... i ze dla niej zaistnialem jako jej milosc..

Promyk

PS: Malo znam ludzi ktorzy powiedza o sobie to samo...
    Deith napewno tego o sobie nie powie..." nadety balon...skupiony na opluwaniu innych.. wiekszosc z jego POSTOW to krytykujace negatywne uszczypliwe lub totalnie upokazajace zdania na tym forum"
    DEith pozostawia w spokoju jedynie tych co mu piety liza..... nawet nie piszac slowa podziekowania za ich poparcie ..doskonaly material na polskiego polityka... ignorancja zlosliwosc cwaniactwo i....jak tu sie lepiej wkrecic...
    Ciekawa jest natura prawnika
    Przyjma do siebie najwieksze klamstwo i beda bronic najwiekszej podlosci tak dlugo jak dlugo ktos im za to placi...

Czyli po to zeby mi Deith "stopy lizal" wystarczy tylko kasa.........
    Nie lubie takich ludzi....nie ma dla nich wartosci ktore ja cenie.
    Prawnikow sie poprostu kupuje jak bydlo na targu i tak dlugo jak dlugo sie ich karmi odpowiednio tak dlugo ci sluza...

• userphoto
    Promyk wskaz chociaz jeden dowod,ktory pokryje sie z tym co napisales o Deithwenie...

Promyk wskaz chociaz jeden dowod,ktory pokryje sie z tym co napisales o Deithwenie...

• userphoto
    Deithwen lepiej.. zdecydowanie lepiej..:-D :-P trudno aby wszystko brać tak poważnie.. przecież to forum amorki:-D :-P

Deithwen
    lepiej.. zdecydowanie lepiej..:-D :-P
    trudno aby wszystko brać tak poważnie..
    przecież to forum amorki:-D :-P

Wątek został zamknięty.