Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 4.3.2003 (20:04) Odpowiedzi: 30

Facet a uczucia

Jak wy przezywacie rozstanie, zakochanie czy czesto macie chwile zawahania w zwiazku?

Jak wy przezywacie rozstanie, zakochanie
czy czesto macie chwile zawahania w zwiazku?

• userphoto
    Od samego poaczatku ( ponad 4 miesiace ) ani jednej chwili zawahania

Od samego poaczatku ( ponad 4 miesiace ) ani jednej chwili zawahania

• userphoto
    Ja mam chwile zawahania codziennie ale się nie przyznaje :-/ NO a rozstania się jakoś przeżywa.. najlepiej w towarzystwie przyjaciół bo nie ma czasu na głupie myśli.. no.. czasami.. :

Ja mam chwile zawahania codziennie ale się nie przyznaje :-/

NO a rozstania się jakoś przeżywa.. najlepiej w towarzystwie przyjaciół bo nie ma czasu na głupie myśli.. no.. czasami.. :-(

• userphoto
    Podstawa trwalosci i szczescia w zwiazku jest szczera rozmowa,zaufanie i staranie sie spelnic potrzeby drugiej osoby. Jesli zaistnieje zawahanie,jakas watpliwosc to nalezy porozmawiac,powiedziec drugiej osobie o naszych watpliwosciach. Jelsi zostawimy je odsuwajac je od swoich mysli bo tak wygodniej,dojda inne i jeszcze inne i wsyzstkie sie skumuluja.....w koncu wybuchniemy z pretensjami do partnera. Bedzie placz,cierpienie,zazdrosc,nieufnosc.... poczucie odtracenia i bycia niezrozumianym. to slowa pewnej mezatki i matki i jej meza i ojca jej dzieci twierdza ze to jest glowna recepta na szczescie w zwiazku. tez tak mysle :) Promyczek

Podstawa trwalosci i szczescia w zwiazku jest szczera rozmowa,zaufanie i staranie sie spelnic potrzeby drugiej osoby.
    Jesli zaistnieje zawahanie,jakas watpliwosc to nalezy porozmawiac,powiedziec drugiej osobie o naszych watpliwosciach.
    Jelsi zostawimy je odsuwajac je od swoich mysli bo tak wygodniej,dojda inne i jeszcze inne i wsyzstkie sie skumuluja.....w koncu wybuchniemy
    z pretensjami do partnera.
    Bedzie placz,cierpienie,zazdrosc,nieufnosc....
    poczucie odtracenia i bycia niezrozumianym.

to slowa pewnej mezatki i matki i jej meza i ojca jej dzieci
    twierdza ze to jest glowna recepta na szczescie w zwiazku.

tez tak mysle

Promyczek

• userphoto
    Ja tez sie z tym zgadzam..... tylko trzeba sie tego nauczyc, a to juz nie takie proste...

Ja tez sie z tym zgadzam..... tylko trzeba sie tego nauczyc, a to juz nie takie proste...

• userphoto
    Od kiedy to szczerości i zaufania trzeba się uczyć?To są cechy charakteru i albo się jest prawdomówny albo nie ,albo się chce komuś pomagać ,wspierać albo nie.Nawet rozmawiać o problemach trzeba chcieć bo każdy umie mówić .Pytanie tylko czy ten z kim jesteś chce słuchać?

Od kiedy to szczerości i zaufania trzeba się uczyć?To są cechy charakteru i albo się jest prawdomówny albo nie ,albo się chce komuś pomagać ,wspierać albo nie.Nawet rozmawiać o problemach trzeba chcieć bo każdy umie mówić .Pytanie tylko czy ten z kim jesteś chce słuchać?

• userphoto
    Kochanka Diabla Nie zapomnij jeszcze o dopelnieniach dla obu stron :-D Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd

Kochanka Diabla

Nie zapomnij jeszcze o dopelnieniach dla obu stron :-D

<i>Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd</i>

• userphoto
    Podstawa trwalosci i szczescia w zwiazku jest szczera rozmowa,zaufanie i staranie sie spelnic potrzeby drugiej osoby. zlote slowa Promyk

Podstawa trwalosci i szczescia w zwiazku jest szczera rozmowa,zaufanie i staranie sie spelnic potrzeby drugiej osoby.

zlote slowa
    Promyk

• userphoto
    Popieram twoje "złote słowa".Tak trzymaj jestem z tobą:-)

Popieram twoje "złote słowa".Tak trzymaj jestem z tobą:-)

• userphoto
    dzieki, wam wszystkim . ale problem jest taki ..... moj facet nie wie co do mnie teraz czuje (stwierdzil ze cos sie zmienilo w jego uczuciach) i zrobilismy sobie przerwe w spotykaniu sie . czy to cos da? zastanowi sie nad soba? wroci ? z gory dzieki .. :-/

dzieki, wam wszystkim .
    ale problem jest taki ..... moj facet nie wie co do mnie teraz czuje (stwierdzil ze cos sie zmienilo w jego uczuciach) i zrobilismy sobie przerwe w spotykaniu sie . czy to cos da? zastanowi sie nad soba? wroci ?
    z gory dzieki .. :-/

• userphoto
    giga i tutaj znow sie mylisz..... nie kazdy ma w sobie dar rozmawiania o swoich uczuciach.... ja mam np. z tym ogromne problemy.... na zewnatrz udaje ze wszystko w porzadku a w srodku dusze wiele spraw..... ale tego trzeba sie nauczyc jesli chce sie byc w szczesliwym zwiazku bo tak jak mowicie to wlasnie jest podstawa. I takze szczerosci i zaufania trzeba i mozna sie nauczyc.... nie kazdy jest latwowierny, niekiedy trzeba na to czasu i przede wszystkim ogromnych checi...

giga i tutaj znow sie mylisz..... nie kazdy ma w sobie dar rozmawiania o swoich uczuciach.... ja mam np. z tym ogromne problemy.... na zewnatrz udaje ze wszystko w porzadku a w srodku dusze wiele spraw..... ale tego trzeba sie nauczyc jesli chce sie byc w szczesliwym zwiazku bo tak jak mowicie to wlasnie jest podstawa. I takze szczerosci i zaufania trzeba i mozna sie nauczyc.... nie kazdy jest latwowierny, niekiedy trzeba na to czasu i przede wszystkim ogromnych checi...

Wątek został zamknięty.