Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 3.9.2002 (18:20) Odpowiedzi: 22

Co robić jak chce się ruchać a nie ma z kim?

Może jest ktoś chętny?:-)

<HTML>Może jest ktoś chętny?:-)</HTML>

• userphoto
    co za beznadziejny post chlopaku idz do sexuologa sie leczyc

<HTML>co za beznadziejny post chlopaku idz do sexuologa sie leczyc</HTML>

• userphoto
    jakby co to słuze konkretnymi adresami..... quetz dlaczego jesteś niemiłym typkiem czyżbyś miał kłopoty z moja osobą denerwuę cie? ojej jakze mi przykro

<HTML>jakby co to słuze konkretnymi adresami.....
    quetz
    dlaczego jesteś niemiłym typkiem czyżbyś miał kłopoty z moja osobą denerwuę cie? ojej jakze mi przykro</HTML>

• userphoto
    >Co robić jak chce się ruchać a nie ma z kim? musisz siąść przed lustrem i szukać źródła swojej bezmyślności... ...i nie martw się że trwa to tak długo... głowę zawsze najtrudniej zauważyć patrząc całe zycie na dupę... :> Pozdrawiam Piotr wocio@plusnet.pl

<HTML>>Co robić jak chce się ruchać a nie ma z kim?

musisz siąść przed lustrem i szukać źródła swojej bezmyślności...

...i nie martw się że trwa to tak długo... głowę zawsze najtrudniej zauważyć patrząc całe zycie na dupę... :>

Pozdrawiam Piotr
    wocio@plusnet.pl</HTML>

• userphoto
    Mam lepszy pomysł... wsadz fiuta miedzy drzwi i przytrzasnij

<HTML>Mam lepszy pomysł... wsadz fiuta miedzy drzwi i przytrzasnij</HTML>

• userphoto
    trzeba iść do dziewczyny i powiedzieć jej zrób mi laskę: która ci strzeliw pysk to ta chciała a jak nie znajdziesz to przyjedź do mnie buahahahahha:-P nie bierz tegona serio ale...

<HTML>trzeba iść do dziewczyny i powiedzieć jej zrób mi laskę: która ci strzeliw pysk to ta chciała a jak nie znajdziesz to przyjedź do mnie buahahahahha:-P nie bierz tegona serio ale...</HTML>

• userphoto
    HEHE DOGMA TWOJE BYŁO NIEZŁE, SWOJĄ DROGĄ TO DZIECIAK ZROBI WSZYSTKO CI MU TYLKO ROZKAŻESZ...

<HTML>HEHE DOGMA TWOJE BYŁO NIEZŁE, SWOJĄ DROGĄ TO DZIECIAK ZROBI WSZYSTKO CI MU TYLKO ROZKAŻESZ...</HTML>

• userphoto
    masz problem, idź pod pierwszą lepszą latarnie o 22 to sie zaspokoisz, życze przyjemych doznań!!! :-))

<HTML>masz problem, idź pod pierwszą lepszą latarnie o 22 to sie zaspokoisz, życze przyjemych doznań!!! :-))</HTML>

• userphoto
    kup sobie psa !

<HTML>kup sobie psa !</HTML>

• userphoto
    pod lampami sa chetne albo..na drodze..autostradzie....hhehe

<HTML>pod lampami sa chetne albo..na drodze..autostradzie....hhehe</HTML>

• userphoto
    Na autostradach nie ma. Drogi szybkiego ruchu, to co innego ;>

<HTML>Na autostradach nie ma. Drogi szybkiego ruchu, to co innego ;></HTML>

Wątek został zamknięty.