Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 11.1.2002 (03:12) Odpowiedzi: 17

CI CO KOCHAJA INACZEJ-SWINGERS

Devil: SPROBOWAC ZROZUMIEC CO CIAGNIE DZIEWCZYNE DO DZIEWCZYNY,CO POWODUJE ZE ZAZDROSC TAK TYPOWA ZAMIENIA SIE W PRZYJEMNOSC OBCOWANIA Z INNYMI...........ZAZDROSC POWODUJE TRAGEDJE,A CO POWODUJE BRAK ZAZDROSCI??????? a to jest skrot dyskusji z Kochanka Djabla narzekajaca na swojego faceta ktory zabawil sie z inna jej kosztem.... DEVIL: Zmien sie w swinger i znajdz sobie swinger faceta to przestaniecie razem miec problemy... nie bedzie mozliwosci zdradzic................. i wszedzie bedziecie razem Kochanka Diabla: Na czym polega zwiazek swinger? wiecej szczegolow....... duzo wiecej..... tak od kuchni i nacodzien.Bo taka impreza to ja sie sama domyslam a poza tym czytalam Twoj mail...... Devil: SA KLUBY GDZIE SIE TACY LUDZIE SPOTYKAJA NAZYWAJA SIE SWINGER CLUB. przy czym kluby nie sa potrzebne.Kwestia wyboru. do takich klubow chodza malzenstwa narzeczenstwa i poprostu pary ale nie kazdy.......................dla nich pobawic sie ze soba posmiac potanczyc i pokochac sie nie jest wielkim problemem, inaczej mowiac oni lubia sex w wiekszej grupie co nie znaczy sex grupowy. Jesli chca byc tylko ze soba w grupie np: 70 kochajacych sie par to SA tylko ze soba........... jesli nie to sa z kimkolwiek kto im sie spodoba, i to moze byc dotyk usmiech lub sex. Swingers wylaczaja w sobie zazdrosc. Milosc to dawanie............co ja moge dac kobiecie ktora kocham a czego nikt inny nie jej da. Kwiaty, klejnoty,siebie.ale nigfdy drigiego faceta.a sam mazy o dwoch laskac na raz w jednym lozku......... Swingers to ja i moja Reflection zawsze pierwsi na nago na parkiecie......Inni dolaczaja potem............. Swingers nie maja problemow zazdroscia..........akceptuja sie jako nieperfekcyjni i nie przeszkadza im perfekcja tych z ktorymi sie bawia............. Sa ze soba dla wyzszych wartosci....a to ze akurat na moment pojawil sie super wygladajacy facet jest tylko podkresleniem chwili.....itd............ Swingers w wiekszosci bawia sie razem tzn jesli jest ktos trzeci to z nimi razem........Ale wiele par poprostu bawi sie czy to oddzielnie czy to razem ale zawsze niezbyt daleko od siebie.A napewno w tym samym klubie w jednym czasie. Poza klubem Swingers sa typowymio obywatelami chyba ze im nagle wpadnie w oko on ,ona i zechca sie z nim zabawic.......... ale nie ma w tym "oszustwa" to co jara ja to i jara jego.............. zupelnie odwrotnie niz w tradycyjnym ukladzie. wiekszosc z kobiet swingers to kobiety bisexualne. potrzebuja faceta ale potrzebuja tez dotyku kobiety.............. tyle lekcji #1 Devil

<HTML>
Devil:
SPROBOWAC ZROZUMIEC CO CIAGNIE DZIEWCZYNE DO DZIEWCZYNY,CO POWODUJE ZE ZAZDROSC TAK TYPOWA ZAMIENIA SIE W PRZYJEMNOSC OBCOWANIA Z INNYMI...........ZAZDROSC POWODUJE TRAGEDJE,A CO POWODUJE BRAK ZAZDROSCI???????

a to jest skrot dyskusji z Kochanka Djabla narzekajaca na swojego faceta ktory zabawil sie z inna jej kosztem....

DEVIL:
Zmien sie w swinger i znajdz sobie swinger faceta to przestaniecie razem miec problemy... nie bedzie mozliwosci zdradzic.................

i wszedzie bedziecie razem

Kochanka Diabla:
Na czym polega zwiazek swinger?
wiecej szczegolow.......
duzo wiecej.....
tak od kuchni i nacodzien.Bo taka impreza to ja sie sama domyslam a poza tym czytalam Twoj mail......

Devil:

SA KLUBY GDZIE SIE TACY LUDZIE SPOTYKAJA NAZYWAJA SIE SWINGER CLUB.
przy czym kluby nie sa potrzebne.Kwestia wyboru.

do takich klubow chodza malzenstwa narzeczenstwa i poprostu pary ale nie kazdy.......................dla nich pobawic sie ze soba posmiac potanczyc i pokochac sie nie jest wielkim problemem, inaczej mowiac oni lubia sex w wiekszej grupie co nie znaczy sex grupowy.
Jesli chca byc tylko ze soba w grupie np: 70 kochajacych sie par to SA tylko ze soba........... jesli nie to sa z kimkolwiek kto im sie spodoba, i to moze byc dotyk usmiech lub sex.

Swingers wylaczaja w sobie zazdrosc. Milosc to dawanie............co ja moge dac kobiecie ktora kocham a czego nikt inny nie jej da.
Kwiaty, klejnoty,siebie.ale nigfdy drigiego faceta.a sam mazy o dwoch laskac na raz w jednym lozku.........

Swingers to ja i moja Reflection zawsze pierwsi na nago na parkiecie......Inni dolaczaja potem.............
Swingers nie maja problemow zazdroscia..........akceptuja sie jako nieperfekcyjni i nie przeszkadza im perfekcja tych z ktorymi sie bawia.............
Sa ze soba dla wyzszych wartosci....a to ze akurat na moment pojawil sie super wygladajacy facet jest tylko podkresleniem chwili.....itd............
Swingers w wiekszosci bawia sie razem tzn jesli jest ktos trzeci to z nimi razem........Ale wiele par poprostu bawi sie czy to oddzielnie czy to razem ale zawsze niezbyt daleko od siebie.A napewno w tym samym klubie w jednym czasie.

Poza klubem Swingers sa typowymio obywatelami chyba ze im nagle wpadnie w oko on ,ona i zechca sie z nim zabawic.......... ale nie ma w tym "oszustwa" to co jara ja to i jara jego.............. zupelnie odwrotnie niz w tradycyjnym ukladzie.

wiekszosc z kobiet swingers to kobiety bisexualne.
potrzebuja faceta ale potrzebuja tez dotyku kobiety..............
tyle lekcji #1

Devil</HTML>

• userphoto
    Winetu chyba znowu Cię degragowali z wodza na zwykłego wojowanika ;-) j/k :-D

<HTML>Winetu chyba znowu Cię degragowali z wodza na zwykłego wojowanika ;-) j/k :-D</HTML>

• userphoto
    Tylko dlatego oceniasz tak Winetu bo przybral postawe dyplomatyczna? Kochanka Diabla

<HTML>Tylko dlatego oceniasz tak Winetu bo przybral postawe dyplomatyczna?

Kochanka Diabla</HTML>

• userphoto
    Devil ciekawe spojrzenie na swiat..... tylko tez mi sie zdaje ze nigdy nie jest tak ze zabraknie zazdrosci.... to ona rozkreca swiat...... np taki Kain i Abel..:-D

<HTML>Devil ciekawe spojrzenie na swiat..... tylko tez mi sie zdaje ze nigdy nie jest tak ze zabraknie zazdrosci.... to ona rozkreca swiat...... np taki Kain i Abel..:-D</HTML>

• userphoto
    Monisiu czy mógłbym Cię prosić o zdefiniowanie dla mnie pojęcia "postawa dyplomatyczna"? Ponieważ kolejny raz wnioskuję, że nie znasz znaczenia słów, których używasz...ah...przepraszam, zapewne jak zwykle miałaś coś innego na myśli, a ja głupi chłopczyk nie potrafiłem tego zrozumieć. Niemniej jednak, już kiedyś dyskutowaliśmy o formie wypowiedzi, i o tym aby używać slów i wyrażeń, których znaczenie się zna. To ułatwi nam wszystkim komunikację i niepotrzebne waśnie spowodowane opatrznym zrozumieniem wypowiedzi innej osoby. Jak widać nic z tego nie wyniosłaś. Druga sprawa. Czy wiesz co oznacza "j/k" ? Jeżeli tego także nie wiesz, z chęcią Ci powiem. Natomiast odnośnie Winetu, to on zawsze zachowywal postawę dyplomatyczną, więc naprawdę chciałbym wiedzieć co się kryje pod Twoim "metaforami".

<HTML>Monisiu czy mógłbym Cię prosić o zdefiniowanie dla mnie pojęcia "postawa dyplomatyczna"? Ponieważ kolejny raz wnioskuję, że nie znasz znaczenia słów, których używasz...ah...przepraszam, zapewne jak zwykle miałaś coś innego na myśli, a ja głupi chłopczyk nie potrafiłem tego zrozumieć. Niemniej jednak, już kiedyś dyskutowaliśmy o formie wypowiedzi, i o tym aby używać slów i wyrażeń, których znaczenie się zna. To ułatwi nam wszystkim komunikację i niepotrzebne waśnie spowodowane opatrznym zrozumieniem wypowiedzi innej osoby. Jak widać nic z tego nie wyniosłaś. Druga sprawa. Czy wiesz co oznacza "j/k" ? Jeżeli tego także nie wiesz, z chęcią Ci powiem. Natomiast odnośnie Winetu, to on zawsze zachowywal postawę dyplomatyczną, więc naprawdę chciałbym wiedzieć co się kryje pod Twoim "metaforami".</HTML>

• userphoto
    pozdro dla WU-CASH=ka :-)))

<HTML>pozdro dla WU-CASH=ka :-)))</HTML>

• userphoto
    Anakonda jestem urzeczony twoja odpowiedzia pokaze twoj tex Reflection... szczegolnie to: Co ciagnie kobiete do kobiety??? Ciekawosc.... Kiedy w gre nie wchodza zadne uczucia, kobieta potrafi dac drugiej koiecie subtelna rozkosz, przyjemnosc. gdy jedna osoba nie jest wlasnoscia tej drugiej duzo latwiej skoncentrowac sie jedynie nw wlasnych doznaniach, zapominajac i nie przejmujac sie tak bardzo ta druga. Jestem kobieta, mam faceta, ale kocham sie z kobieta - ona nie jest moja, nie zastanawiam sie co bedzie gdy ta wroci jutro do swojego domu i czy o mnie pomysli. Wtedy jest dopiero prawdziwa wolnosc... tak mi sie wydaje... Co powoduje brak zazdrosci??? Ja za bardzo nie wierze w jej brak. Zastanawiam sie nawet, czy jest on wskazany. Przeciez to wlasnie podnieca - rywalizacja. Nie stres, ale rywalizacja. I ten smak zwyciestwa.... taki slodki.... TO JEST POPROSTU UROCZE........... DEVIL

<HTML>Anakonda jestem urzeczony twoja odpowiedzia pokaze twoj tex Reflection...
    szczegolnie to:

Co ciagnie kobiete do kobiety??? Ciekawosc....
    Kiedy w gre nie wchodza zadne uczucia, kobieta potrafi dac drugiej koiecie subtelna rozkosz, przyjemnosc. gdy jedna osoba nie jest wlasnoscia tej drugiej duzo latwiej skoncentrowac sie jedynie nw wlasnych doznaniach, zapominajac i nie przejmujac sie tak bardzo ta druga. Jestem kobieta, mam faceta, ale kocham sie z kobieta - ona nie jest moja, nie zastanawiam sie co bedzie gdy ta wroci jutro do swojego domu i czy o mnie pomysli. Wtedy jest dopiero prawdziwa wolnosc... tak mi sie wydaje...
    Co powoduje brak zazdrosci??? Ja za bardzo nie wierze w jej brak. Zastanawiam sie nawet, czy jest on wskazany. Przeciez to wlasnie podnieca - rywalizacja. Nie stres, ale rywalizacja. I ten smak zwyciestwa.... taki slodki....

TO JEST POPROSTU UROCZE...........

DEVIL</HTML>

Wątek został zamknięty.