Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 30.10.2001 (15:18) Odpowiedzi: 9

Zastanowciw sie nad ...?

Czy kto kolwiek zastanawial sie nad sensem zycia... Ja sie zastanawialem i nie doszedlem do zadnych sensownych wnioskow, jesli ktos doszedl do takowych prosze o wrzucenie czegos moze to mi pomoze.

<HTML>Czy kto kolwiek zastanawial sie nad sensem zycia...
Ja sie zastanawialem i nie doszedlem do zadnych sensownych wnioskow, jesli ktos
doszedl do takowych prosze o wrzucenie czegos moze to mi pomoze.</HTML>

• userphoto
    STARY ALKOHOL DZIEWCZYNY MECZE TO JEST SENS ZYCIA I WYZYWANIE NA INTERNECIE TEZ:-D

<HTML>STARY ALKOHOL DZIEWCZYNY MECZE TO JEST SENS ZYCIA I WYZYWANIE NA INTERNECIE TEZ:-D</HTML>

• userphoto
    z życiem to jest tak jak z pisaniem scenariusza jakiegoś filmu (nie serialu) wiadomo że film się kiedy musi skończyc.. A jaki ten film będzie i jak się skończy to już zalezy od nas i to jest ten sens napisac jak najlepszy scenariusz i piekne zakonczenie do niego

<HTML><b> z życiem to jest tak jak z pisaniem scenariusza jakiegoś filmu (nie serialu) wiadomo że film się kiedy musi skończyc..
    A jaki ten film będzie i jak się skończy to już zalezy od nas i to jest ten sens
    napisac jak najlepszy scenariusz i piekne zakonczenie do niego</HTML>

• userphoto
    Tylko, że niekiedy ktoś niespodziewanie pisze zakończenie za nas.

<HTML>Tylko, że niekiedy ktoś niespodziewanie pisze zakończenie za nas.</HTML>

• userphoto
    dopiero stojąc nad przepaścią odkryjesz czym był ,lub dopiero czym będzie -sens Twojego życia

<HTML>dopiero stojąc nad przepaścią odkryjesz czym był ,lub dopiero czym będzie -sens Twojego życia</HTML>

• userphoto
    możliwe..

<HTML>możliwe..</HTML>

• userphoto
    ciekawe:-P

<HTML>ciekawe:-P</HTML>

• userphoto
    tabula raza :>

<HTML>tabula raza :></HTML>

• userphoto
    Kazdy czlowiek ma jakis scenariusz swojego zycia, ale nie pisze go sam, zawsze ktos dopisze jeden wers do tego co tworzysz. Stojac nad przepascia rozkladam rece i nie jestem wstanie okreslic czy moje zycie mialo sens, dopiero gdy skocze moge ocenic czy to co robilem przez cale zycie mialo sens.

<HTML>Kazdy czlowiek ma jakis scenariusz swojego zycia, ale nie pisze go sam, zawsze ktos dopisze jeden wers do tego co tworzysz.
    Stojac nad przepascia rozkladam rece i nie jestem wstanie okreslic czy moje zycie mialo sens, dopiero gdy skocze moge ocenic czy to co robilem przez cale zycie mialo sens.</HTML>

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy