Amorki / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 21.8.2001 (21:55) Odpowiedzi: 9

szukam chłopaka w wieku 16 lat

siema:))))))) nazywam się Malwina .....mam 16 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego w Kołobrzegu.......jestem blondynką o niebieskich oczach....... szukam chłopaka w wieku 16-17 lat.......najlepiej gdyby był blondynem.........i interesował się muzyką metall......daisy78@poczta.onet.pl

<HTML>siema )))))) nazywam się Malwina .....mam 16 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego w Kołobrzegu.......jestem blondynką o niebieskich oczach....... szukam chłopaka w wieku 16-17 lat.......najlepiej gdyby był blondynem.........i interesował się muzyką metall......daisy78@poczta.onet.pl</HTML>

• userphoto
    juz znalazlas :) pisz pod p3xeon@poczta.onet.pl

<HTML>juz znalazlas pisz pod p3xeon@poczta.onet.pl</HTML>

• userphoto
    czesc Malwina jak masz ochote i czas to napisz kilka slow o sobie jak bedziesz miala to mozes zprzeslac mi swoje zdjecie ja tez przesle swoje

<HTML>czesc Malwina
    jak masz ochote i czas to napisz kilka slow o sobie
    jak bedziesz miala to mozes zprzeslac mi swoje zdjecie
    ja tez przesle swoje</HTML>

• userphoto
    Więc jestem. Napisz

<HTML> Więc jestem. Napisz</HTML>

• userphoto
    Witaj ! Zdaje się, żę szukasz właśnie mnie. Mam 16 lat, jestem blondynem i kręci mnie ostra muzyka. Chodzę do LO. Czekam... Łukasz

<HTML>Witaj !
    Zdaje się, żę szukasz właśnie mnie. Mam 16 lat, jestem blondynem i kręci mnie ostra muzyka. Chodzę do LO. Czekam...

Łukasz</HTML>

• userphoto
    ja jestem z Opola i słucham death metalu

<HTML>ja jestem z Opola i słucham death metalu</HTML>

• userphoto
    ja jestem ze Świnoujścia ok.60 km od Kolobrzegu mam blue oczy ale jestem brunetem mam 17 lat chodze do LO jak chcesz to pisz:)

<HTML>ja jestem ze Świnoujścia ok.60 km od Kolobrzegu mam blue oczy ale jestem brunetem mam 17 lat chodze do LO jak chcesz to pisz </HTML>

• userphoto
    cze cze 16 latek wawa 177 85 kg niebieskie oczy krótki blond

<HTML>cze
    cze
    16 latek wawa
    177 85 kg
    niebieskie oczy
    krótki blond</HTML>

• userphoto
    cze mam na imie Pawel 185cm 85 kg niebieskie oczy przykro mi nie jestem blondynem ale słucham metalu i rock pisz na adres czop@konin.lm.pl przyslij zdjecie

<HTML>cze
    mam na imie Pawel
    185cm 85 kg
    niebieskie oczy
    przykro mi nie jestem blondynem
    ale słucham metalu i rock
    pisz na adres czop@konin.lm.pl
    przyslij zdjecie</HTML>

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy