Amorki / Wątek

# Autor: bogus1978 Wysłano: 10.4.2010 (23:18) Odpowiedzi: 24

cy sie powiesic cy skoczyc z mostu

ja tez mam problem nic mi sie nie udaje mam dosc dziewczyna tez mnie zostawia po prostu mam dosc tak jak moj popszednik piszal-na tym blogu praca za grosze mieszkanie puszte i to musze zrobic ! dosc !nie naleze do odwaznych ludzi tylko niewiem co mniej boli powieszenie sie cy skoczyc z mostu a jak przezyje to bede na wuzku inwaliczkim a to by byla tragedia cy ktos jest tam po tym cos wiecej mi by napiszal zebym jego bledow nie zrobil prosze o pilno odpowiedz!!!!!!

ja tez mam problem nic mi sie nie udaje mam dosc dziewczyna tez mnie zostawia po prostu mam dosc tak jak moj popszednik piszal-na tym blogu praca za grosze mieszkanie puszte i to musze zrobic ! dosc !nie naleze do odwaznych ludzi tylko niewiem co mniej boli powieszenie sie cy skoczyc z mostu a jak przezyje to bede na wuzku inwaliczkim a to by byla tragedia cy ktos jest tam po tym cos wiecej mi by napiszal zebym jego bledow nie zrobil prosze o pilno odpowiedz!!!!!!

• Nie rób tego błagam Cię :( Nic nie jest warte tego, aby targnąć się na własne życie... Jeszcze wszystko się ułoży , zobaczysz !!!

Nie rób tego błagam Cię smilie2.gif Nic nie jest warte tego, aby targnąć się na własne życie...
    Jeszcze wszystko się ułoży , zobaczysz !!!

• następny ściągowy samobójca,chyba jednak rzeczywiście na świecie jest za dużo ludzi, skoro takie rzeczy odpierdalają. kolejny marny topic na tym forum. do zakopania.

następny ściągowy samobójca,chyba jednak rzeczywiście na świecie jest za dużo ludzi, skoro takie rzeczy odpierdalają.
    kolejny marny topic na tym forum. do zakopania.

• e.. skacz z mostu. z autopsji wiem ze jest wiekszy fun.

e.. skacz z mostu. z autopsji wiem ze jest wiekszy fun.

>> keep calm and hack the planet..

• a czy ktoś wie czy może któremuś z poprzednich forumowych suiciderów się powiodło? być może pójdziemy do pierdla za brak reakcji, mało tego, podżeganie do tego typu zachowań!

a czy ktoś wie czy może któremuś z poprzednich forumowych suiciderów się powiodło? być może pójdziemy do pierdla za brak reakcji, mało tego, podżeganie do tego typu zachowań!

• troche glupi temat o zartow;>

troche glupi temat o zartow;>

Wystarczy po prostu wyrzucić z życia to co ciągnęło na dół.

• na pewno nie rzucaj sie pod pociąg ( w mojej okolicy jest to modne ) Niby śmierć gwarantowana ale wiesz ile osób wqrwisz ?! Słyszałem też o sposobie na "napije sie kreta" ale istnieje spore prawdopodobieństwo na przeżycie i sztuczny zewnętrzny odbyt. Odradzam też wieszanie sie. Słyszałem kiedyś o gościu który przygotował sobie pętle i nawet związał sobie ręce żeby odruchowo sie nie złapać. Facem miał chyba małe doś w tym bo po 1 szarpnięcie nie przerwało rdzenia kręgowego ( szybka bezbolesna śmierć) ani nawet pętla go nie udusiła. Po prostu przez pare godzin wisiał powieszony za głowe aż znalazła bo żona. Nie zabija sie też w domu bo rodzina nie będzie w stanie korzystać z pokoju w którym cie znajdą. No i trudno będzie sprzedać dom za rozsądną cene. A zanim sie zabijesz to wyznacz sobie dokładną date i pomyśl o tym jak o chorobie że zostało ci tyle a tyle życia. I co byś chciał zrobić przed śmiercią . Skok ze spadochronem , na bandżi, podroż autostopem do Rzymu lub coś innego

na pewno nie rzucaj sie pod pociąg ( w mojej okolicy jest to modne ) Niby śmierć gwarantowana ale wiesz ile osób wqrwisz ?!

Słyszałem też o sposobie na "napije sie kreta" ale istnieje spore prawdopodobieństwo na przeżycie i sztuczny zewnętrzny odbyt.

Odradzam też wieszanie sie. Słyszałem kiedyś o gościu który przygotował sobie pętle i nawet związał sobie ręce żeby odruchowo sie nie złapać. Facem miał chyba małe doś w tym bo po 1 szarpnięcie nie przerwało rdzenia kręgowego ( szybka bezbolesna śmierć) ani nawet pętla go nie udusiła. Po prostu przez pare godzin wisiał powieszony za głowe aż znalazła bo żona.

Nie zabija sie też w domu bo rodzina nie będzie w stanie korzystać z pokoju w którym cie znajdą. No i trudno będzie sprzedać dom za rozsądną cene.

A zanim sie zabijesz to wyznacz sobie dokładną date i pomyśl o tym jak o chorobie że zostało ci tyle a tyle życia. I co byś chciał zrobić przed śmiercią . Skok ze spadochronem , na bandżi, podroż autostopem do Rzymu lub coś innego

Pastylka.pl
    What if I say, I will never surrender ?!!!!

• [quote=1245345]troche glupi temat o zartow;>[/quote] moim zdaniem to jest w ogóle głupi temat do poruszania, zwłaszcza na forum internetowym gdzie tak naprawdę nic to nikogo nie obchodzi, a tym bardziej nikt nie traktuje tego poważnie.

sonia_mysa napisała:
    troche glupi temat o zartow;>

moim zdaniem to jest w ogóle głupi temat do poruszania, zwłaszcza na forum internetowym gdzie tak naprawdę nic to nikogo nie obchodzi, a tym bardziej nikt nie traktuje tego poważnie.

• niestety 90% spoleczenstwa W OGOLE nie traktuje tego powaznie:) nie reaguje, nie pomaga, nie interesuje sie ani troche. smutne

niestety 90% spoleczenstwa W OGOLE nie traktuje tego powazniesmilie1.gif nie reaguje, nie pomaga, nie interesuje sie ani troche. smutne

• czy ja wiem, gdyby ludzie wygłaszający takie banialuki stwarzali wiarygodny tego obraz więcej osób zaczęło by się tym martwić.

czy ja wiem, gdyby ludzie wygłaszający takie banialuki stwarzali wiarygodny tego obraz więcej osób zaczęło by się tym martwić.

• nie sadze:)

nie sadzesmilie1.gif

Wątek został zamknięty.