Amorki / Wątek

# Autor: kinia-mrowka Wysłano: 27.9.2007 (17:38) Odpowiedzi: 57

Co zrobić zeby chłopak sie we mnie zakochał?

podoba mi sie pewien chłopak od bardzo dawna. spóbowałam juz wszystkiego zeby go poderwac. co moge zrobic? doradzcie mi prosze:(

podoba mi sie pewien chłopak od bardzo dawna. spóbowałam juz wszystkiego zeby go poderwac. co moge zrobic? doradzcie mi prosze

• ten moj koment byl nie do Bartka tylko Stasia;)

ten moj koment byl nie do Bartka tylko Stasia

jak nie mozna pokochac zwierzat, nie mozna pokochac drugiego czlowieka..

www.okruszek.org.pl

• userphoto
    no właśnie miałem sie pytać o co lotto :P

no właśnie miałem sie pytać o co lotto

• [quote]bura_kura92u Napisał(a): dzieki temu lepiej sie poznacie i kto wie.. ;p jeśli masz jego nr tel to możesz napisac mu na dobranoc jakieś miłego sms_ka napewno zadziała ) sposób sprawdzony xD[/quote] Ej podaj mi swoje gg bo musze z toba pogadac, wydajesz sie fajna;)) albo ty napisz 1*6*7*9*5*0*7

bura_kura92u Napisał(a):

dzieki temu lepiej sie poznacie i kto wie.. ;p
    jeśli masz jego nr tel to możesz napisac mu na dobranoc jakieś miłego sms_ka napewno zadziała )

sposób sprawdzony xD

Ej podaj mi swoje gg bo musze z toba pogadac, wydajesz sie fajna ) albo ty napisz 1*6*7*9*5*0*7

• userphoto
    nie no siły mi opadają jak cos takiego widze ^ 8-) a po chUja te gwiazdki tam ładowałes? to nie jest serwis randkowy :P

nie no siły mi opadają jak cos takiego widze ^ a po chUja te gwiazdki tam ładowałes? to nie jest serwis randkowy

• Hej!Jestem tu nowa.Nie umiem Ci doradzić co masz zrobić,żeby sie w Tobie zakochał.Ja starałam się,żeby jeden chłopak się we mnie zakochał,ale potem stwierdziłam,ze nie ma to już sensu,bo on kochał inną ale za to staliśmy się dobrymi przyjaciółmi:-)Nie idzie kogoś zmusić do pokochania. ,,Jeśli się kogoś kocha naprawdę trzeba robić wszystko,żeby ta druga osoba była szczęśliwa'' Pozdrawiam wszystkich:-)

Hej!Jestem tu nowa.Nie umiem Ci doradzić co masz zrobić,żeby sie w Tobie zakochał.Ja starałam się,żeby jeden chłopak się we mnie zakochał,ale potem stwierdziłam,ze nie ma to już sensu,bo on kochał inną ale za to staliśmy się dobrymi przyjaciółmi:-)Nie idzie kogoś zmusić do pokochania.
    ,,Jeśli się kogoś kocha naprawdę trzeba robić wszystko,żeby ta druga osoba była szczęśliwa''
    Pozdrawiam wszystkich:-)

• makaron....

makaron....

• Pooglądajcie romanse w dwoje

Pooglądajcie romanse w dwoje

Nie patrz na mnie , patrz na siebie bo ci kto przy.............. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

\-------\
    \ \ \
    \_____\______________________________\_
    |_____________________________________|
    / / /
    / / /
    /-------/

• Z tym,że nic na siłe to racja...Czasami chcielibyśmy,żeby ktoś kogo kochamy odwzajemnił to uczucie,robimy różne(często dziwne)rzeczy,żeby zwrócić na siebie uwagę :w00t:ale nie tędy droga...żeby ktoś nas pokochał potrzeba czasu,niekiedy więcej,niekiedy mniej...A czasem nic nie da się zrobić :( :P

Z tym,że nic na siłe to racja...Czasami chcielibyśmy,żeby ktoś kogo kochamy odwzajemnił to uczucie,robimy różne(często dziwne)rzeczy,żeby zwrócić na siebie uwagę ale nie tędy droga...żeby ktoś nas pokochał potrzeba czasu,niekiedy więcej,niekiedy mniej...A czasem nic nie da się zrobić

• no, czasami nic nie da sie zrobić...

no, czasami nic nie da sie zrobić...

'Kiedyś nazwano diabła ojcem kłamstw. Lecz można by sądzić, że u kogoś, kogo grzechem była ponoć duma, kłamstwa pozostawiałyby gorzki smak w ustach. Są zbyt łatwe. Zbyt oślizgłe. To narzędzie tchórza. Mam zatem teorie, że kiedy diabeł czegoś od ciebie chce, w ogóle nie kłamie. Mówi ci dokładną, dosłowną prawdę. I pozwala bys sam znalazł własną drogę do piekła.'

• nie zmusisz go do miłości.. moja dewiza zostaw i zajmij sie innym kiedyś doceni co stracił :) i może on będzie za Tobą latał:) w ramach zapomnienia zapisz sie na jakiś kurs np na taniec:)

nie zmusisz go do miłości.. moja dewiza zostaw i zajmij sie innym kiedyś doceni co stracił i może on będzie za Tobą latał w ramach zapomnienia zapisz sie na jakiś kurs np na taniec

kto znajdzie drogę do mojego serca, ten pozostanie w nim na wieki... <333

Wątek został zamknięty.