Matura / Wątek

# Autor: magdapaulina77 Wysłano: 6.11.2006 (17:19) Odpowiedzi: 738

CHęTNIE POMOGę - ZA DARMO!!!! JEśLI MASZ PROBLEM TO NAPISZ:)

Witam:) Jesli masz problem ze swoja prezentacją , nie wiesz jakie utwory brac pod uwage , jak zinterpretowac temat , to zapraszam . Drobne sugestie , pomoc w bibliografii są ZA DARMO:) zapraszam na gg 1089827 pozdrawiam Marta

Witam Jesli masz problem ze swoja prezentacją , nie wiesz jakie utwory brac pod uwage , jak zinterpretowac temat , to zapraszam . Drobne sugestie , pomoc w bibliografii są ZA DARMO zapraszam na gg 1089827 pozdrawiam Marta

• userphoto
    Mój temat: "Romantyczne i pozytywistyczne kryteria oceny czlowieka. Na podstawie wybranych utworów literackich omów podobieństwa i różnice między nimi" potrzebuje pomocy przy bibliografii :)

Mój temat: "Romantyczne i pozytywistyczne kryteria oceny czlowieka. Na podstawie wybranych utworów literackich omów podobieństwa i różnice między nimi"

potrzebuje pomocy przy bibliografii

• Witam ! oto mój temat: "Rosja w oczach swoich pisarzy-porównanie sposobów mówienia o państwie i społeczeństwie na podstawie dzieł 2 wybranych autorów" Czy następujące książki się nadaja: Bułhakow: Mistrz i małgorzata Dostojewski: Zbrodnia i kara, Biesy, Skrzywdzeni i poniżeni Pozdrawiam...

Witam !
    oto mój temat:
    "Rosja w oczach swoich pisarzy-porównanie sposobów mówienia o państwie i społeczeństwie na podstawie dzieł 2 wybranych autorów"

Czy następujące książki się nadaja:
    Bułhakow: Mistrz i małgorzata
    Dostojewski: Zbrodnia i kara, Biesy, Skrzywdzeni i poniżeni

Pozdrawiam...

• [quote]H_P_Baxxter Napisał(a): Witam ! oto mój temat: "Rosja w oczach swoich pisarzy-porównanie sposobów mówienia o państwie i społeczeństwie na podstawie dzieł 2 wybranych autorów" Czy następujące książki się nadaja: Bułhakow: Mistrz i małgorzata Dostojewski: Zbrodnia i kara, Biesy, Skrzywdzeni i poniżeni Pozdrawiam...[/quote] witaj , oczywiscie ze sa dobre:) polecam takze: wojna i pokój anna karenina zapiski z martwego domu wiśniowy sad droga przez męke- tołstoj pozdrawiam:)

H_P_Baxxter Napisał(a):

Witam !
    oto mój temat:
    "Rosja w oczach swoich pisarzy-porównanie sposobów mówienia o państwie i społeczeństwie na podstawie dzieł 2 wybranych autorów"

Czy następujące książki się nadaja:
    Bułhakow: Mistrz i małgorzata
    Dostojewski: Zbrodnia i kara, Biesy, Skrzywdzeni i poniżeni

Pozdrawiam...

witaj , oczywiscie ze sa dobre polecam takze:
    wojna i pokój
    anna karenina
    zapiski z martwego domu
    wiśniowy sad
    droga przez męke- tołstoj
    pozdrawiam

• [quote]doda65 Napisał(a): Mój temat: "Romantyczne i pozytywistyczne kryteria oceny czlowieka. Na podstawie wybranych utworów literackich omów podobieństwa i różnice między nimi" potrzebuje pomocy przy bibliografii [/quote] witam :) proponuje porównac ze soba np pana tadeusza, nad niemnem ,Contra spem spero - konopnicka pozdrawiam w przypadku pytan zapraszam na gg 1089827 pozdrawiam:) pisze takze prezentacje na zamówienie:) zapraszam , krótki czas realizacji , konkurencyjne ceny:) pozdrawiam marta

doda65 Napisał(a):

Mój temat: "Romantyczne i pozytywistyczne kryteria oceny czlowieka. Na podstawie wybranych utworów literackich omów podobieństwa i różnice między nimi"

potrzebuje pomocy przy bibliografii

witam proponuje porównac ze soba np pana tadeusza, nad niemnem ,Contra spem spero - konopnicka

pozdrawiam w przypadku pytan zapraszam na gg 1089827 pozdrawiam

pisze takze prezentacje na zamówienie zapraszam , krótki czas realizacji , konkurencyjne ceny pozdrawiam marta

• witaj to jeszcze raz ja moi mail to bozenka18@autograf.pl

witaj to jeszcze raz ja moi mail to bozenka18@autograf.pl

• nie wiem czy doszła do Ciebie moja wiadomość???

nie wiem czy doszła do Ciebie moja wiadomość???

• Witaj Mam nadzieję,że mi również będziesz mogła pomoć Mój temat brzmi następująco: "Niepogodzenie ze światem. Na przykładzie wybrancyh utworów literackich porównaj rózne portrety bohatreów zbuntowanych i wyalienowanych w społeczeństwie." Jakich bohaterów byś mi poleciła? Pozdrawiam Monika

Witaj
    Mam nadzieję,że mi również będziesz mogła pomoć
    Mój temat brzmi następująco: "Niepogodzenie ze światem. Na przykładzie wybrancyh utworów literackich porównaj rózne portrety bohatreów zbuntowanych i wyalienowanych w społeczeństwie."
    Jakich bohaterów byś mi poleciła?
    Pozdrawiam Monika

• Witaj ! na razie postaram się przeczytać te 4 książki, chociaż i tak nie wiem czy starczy mi czasu. A jaką bibliografię polecałabyś mi do tych książek ?? Pozdrawiam....

Witaj !
    na razie postaram się przeczytać te 4 książki, chociaż i tak nie wiem czy starczy mi czasu.
    A jaką bibliografię polecałabyś mi do tych książek ??

Pozdrawiam....

• witam mam problem z moim tematem: ujecia srodowiska szlacheckiego. przedstaw podobienstwa i roznice w dzielach z roznych epok. moglabys pomoc w bibligrafii i planie ramowym?? pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

witam
    mam problem z moim tematem: ujecia srodowiska szlacheckiego. przedstaw podobienstwa i roznice w dzielach z roznych epok.
    moglabys pomoc w bibligrafii i planie ramowym??
    pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

• Czesc pisalam do ciebie ale nie dostalam jeszcze odpowiedzi. Moj temat to:"Niespelniona milosc tematem literatury i sztuki. Omow na wybranych przykladach". Prosze o pomoc ze sztuki bo nie mam nic:( Pozdrawiam:)

Czesc pisalam do ciebie ale nie dostalam jeszcze odpowiedzi. Moj temat to:"Niespelniona milosc tematem literatury i sztuki. Omow na wybranych przykladach". Prosze o pomoc ze sztuki bo nie mam nic Pozdrawiam

Wątek został zamknięty.