Matura / Wątek

# Autor: tenszin Wysłano: 29.8.2006 (22:21) Odpowiedzi: 8

Kiedy wyniki z egzaminu zawodowego?

30 czy 31?

30 czy 31?

• 31

31

• w niektorych szkolach juz maja

w niektorych szkolach juz maja

• a gdzie sa informacje kiedy dokładnie beda?????????/

a gdzie sa informacje kiedy dokładnie beda?????????/

• sa juz od 8.oo

sa juz od 8.oo

• u mnie w szkole dopiero 1 wrzesnia !!! ale i tak juz czuje ze nei zdalam bo nikt nie zdal praktycznego probnego bo nie wiedzielismy co i jak :/

u mnie w szkole dopiero 1 wrzesnia !!! ale i tak juz czuje ze nei zdalam bo nikt nie zdal praktycznego probnego bo nie wiedzielismy co i jak :/

• Ja dziśbyłem i z praktycznego mam 95%!Poprostu sukceso

Ja dziśbyłem i z praktycznego mam 95%!Poprostu sukceso

• [quote]bulbaa Napisał(a): u mnie w szkole dopiero 1 wrzesnia !!! ale i tak juz czuje ze nei zdalam bo nikt nie zdal praktycznego probnego bo nie wiedzielismy co i jak :/[/quote] przeciez to roste byo jak mogliscie nie wiedziec co i jak do jakiej wy szkoly chodzicie!! dla nas bylo proste bo bylismy przygotowani na gorsze rzczy bloki schematowe itd. a wyniki jutro:)

bulbaa Napisał(a):

u mnie w szkole dopiero 1 wrzesnia !!! ale i tak juz czuje ze nei zdalam bo nikt nie zdal praktycznego probnego bo nie wiedzielismy co i jak :/

przeciez to roste byo jak mogliscie nie wiedziec co i jak do jakiej wy szkoly chodzicie!! dla nas bylo proste bo bylismy przygotowani na gorsze rzczy bloki schematowe itd. a wyniki jutro

Wątek został zamknięty.