Matura / Wątek

# Autor: Aneczka_Istebna Wysłano: 17.1.2006 (17:00) Odpowiedzi: 1

FILMY ANDRZEJA WAJDY JAKO INTERPRETACJE DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ, OMÓW WYBRANE PRZYKŁADY

[b] **FILMY ANDRZEJA WAJDY JAKO INTERPRETACJE DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ, OMÓW WYBRANE PRZYKŁADY** [/b] LUB [b]**FILMY ANDRZEJA WAJDY I ICH INTERPRETACJA W LITERATURZE** [/b] DOSKONALE OPRACOWANA PREZENTACJA MATURALNA Z KONSPEKTEM Z KTOREGO TY SIE UCZYSZ, ORAZ Z KONSPEKTEM DLA KOMISJI!!! matura 20%/20% Bibliografia podmiotu -S. Wyspiański Wesele -Wesele rez AWajda Polska 1973 -A. Mickiewicz Pan Tadeusz -Pan Tadeusz reż. A. Wajda Polska/Francja 1998 w bibliografi przedmiotu: umieszczone sa konretnie ksiazki i ich strony z ktorych korzystalam w czasie robienia prezentacji, podane sa konkretne strony. mam takze wiele potrzebnych notatek, materialow, stron internetowych, oraz 'precyzyjnie' skomponowany konspekt prezentacji[tylko do nauki, poniewaz dla komisji musi byc krotszy], do tego dochodza jeszcze 2 fragmenty filmu 'Pan Tadeusz', konretnie opisane w tym precyzyjnym konspekcie, nastepnie 2 fragmenty muzyki z 'Wesela', ktora takze jest opisana w tym kospekcie, w materialach pomocniczych sa takze duzo fotek, z obu filmow [A4 kolor!!], slowa krytykow filmowych na temat tworczosci Wajdy, oraz samego rezysera, dodatkowo posiadam tez przemowienie Andrzeja Wajdy z rozdania oskarow, oraz list stevena spilberga do tegoz wybitnego rezysera [to do pokazania komisji,zeby im na chwile zajac czas].. to nie wszystkie materialy.. mam ich wiele wiecej. istnieje mozliwosc przeslania fotki materialow na maila-zeby nie bylo ze sciemniam! wszytkie materialy mogę przeslac na maila, badz poczta, poniewaz wszystko mam profesjonalnie nagrane na cd. Matura była przedstawiana w tamtym roku w szkole w okolicach Wisly, wiec na pewno nie wyjdzie na jaw, ze zostala zakupiona!!! JESTES ZAINTERESOWANY- ODEZWIJ SIĘ! vicky_bro@wp.pl cena 150 zl KONTAKT TYLKO POPRZEZ MAILA

**FILMY ANDRZEJA WAJDY JAKO INTERPRETACJE DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ, OMÓW WYBRANE PRZYKŁADY**

LUB

**FILMY ANDRZEJA WAJDY I ICH INTERPRETACJA W LITERATURZE**

DOSKONALE OPRACOWANA PREZENTACJA MATURALNA Z KONSPEKTEM Z KTOREGO TY SIE UCZYSZ, ORAZ Z KONSPEKTEM DLA KOMISJI!!!

matura 20%/20%

Bibliografia podmiotu

-S. Wyspiański Wesele
-Wesele rez AWajda Polska 1973

-A. Mickiewicz Pan Tadeusz
-Pan Tadeusz reż. A. Wajda Polska/Francja 1998

w bibliografi przedmiotu: umieszczone sa konretnie ksiazki i ich strony z ktorych korzystalam w czasie robienia prezentacji, podane sa konkretne strony.

mam takze wiele potrzebnych notatek, materialow, stron internetowych, oraz 'precyzyjnie' skomponowany konspekt prezentacji[tylko do nauki, poniewaz dla komisji musi byc krotszy], do tego dochodza jeszcze 2 fragmenty filmu 'Pan Tadeusz', konretnie opisane w tym precyzyjnym konspekcie, nastepnie 2 fragmenty muzyki z 'Wesela', ktora takze jest opisana w tym kospekcie, w materialach pomocniczych sa takze duzo fotek, z obu filmow [A4 kolor!!], slowa krytykow filmowych na temat tworczosci Wajdy, oraz samego rezysera, dodatkowo posiadam tez przemowienie Andrzeja Wajdy z rozdania oskarow, oraz list stevena spilberga do tegoz wybitnego rezysera [to do pokazania komisji,zeby im na chwile zajac czas]..

to nie wszystkie materialy.. mam ich wiele wiecej.
istnieje mozliwosc przeslania fotki materialow na maila-zeby nie bylo ze sciemniam!

wszytkie materialy mogę przeslac na maila, badz poczta, poniewaz wszystko mam profesjonalnie nagrane na cd.
Matura była przedstawiana w tamtym roku w szkole w okolicach Wisly, wiec na pewno nie wyjdzie na jaw, ze zostala zakupiona!!!

JESTES ZAINTERESOWANY- ODEZWIJ SIĘ!

vicky_bro@wp.pl

cena 150 zl

KONTAKT TYLKO POPRZEZ MAILA

Brak odpowiedzi w tym wątku. Bądz Pierwszy!
Wątek został zamknięty.