Matura / Wątek

# Autor: motylsien Wysłano: 14.5.2005 (12:39) Odpowiedzi: 9

OGŁOSZENIE DLA MATURZYSTÓW Z NIEMCA!!

UWAGA! ACHTUNG! Sprzedam wypracowania matUraLne na maUtrę rozszerzoną z niemca - pisane przez naUczycieLi języka niemieckiego. SpeŁniają wymagania matUraLne w caŁości!! Jedno z nich przepisaŁam na próbnej i dostaŁam maXa :D Na razie mam: RECENZJE: a) 2 różne recenzje fiLmu b) xiążki c) sztUki teatraLnej d) koncetu e) pŁyty kompaktowej f) wystawy w mUzeUm ROZPRAWKI: a) internet: PRO und CONTRA b) sport eXtremaLny czy rekreacyny? c) roLa kobiety we wspóŁczesnym świecie d) sytuacja Ludzi niepeŁnosprawnych w PoLsce e) wpŁyw teLefonu komórkowego na wspóŁczesnych Ludzi f) roLa internetu w kontaktach międzyLudzkich g) być czy mieć? nt wyborów życiowych OPISY: a) tradycyjne poLskie święto b) uLubione zwierzę c) jedna z uroczystości szkoLnych cena jednego wypracowania to zaLedwie 5 puLsarów [jak macie konto na epuLsie to wysyŁajcie 5 puLsarów na: [b]KaSiooLka86[/b] a jak nie macie epuLsa to wysLijcie smsa o tresci: [b]EP.PULSAR KaSiooLka86[/b] pod nr [b]7137[/b] (1 zł+VAT), jest to 10 puLsarów, więc daję 2 wypracowania] :P Piszcie w wiadomościach na emaiL: [b]motylsien@op.pl[/b], jaki temat was interesUje. WysyŁam 1 i ostatnie zdanie wypracowania. Następnie dajecie mi 5 puLsarów [Lub 10] i dostajecie caŁość :) MATURZYŚCI - ŁĄCZMY SIĘ :D

UWAGA! ACHTUNG!
Sprzedam wypracowania matUraLne na maUtrę rozszerzoną z niemca - pisane przez naUczycieLi języka niemieckiego. SpeŁniają wymagania matUraLne w caŁości!! Jedno z nich przepisaŁam na próbnej i dostaŁam maXa
Na razie mam:
RECENZJE:
a) 2 różne recenzje fiLmu
b) xiążki
c) sztUki teatraLnej
d) koncetu
e) pŁyty kompaktowej
f) wystawy w mUzeUm
ROZPRAWKI:
a) internet: PRO und CONTRA
b) sport eXtremaLny czy rekreacyny?
c) roLa kobiety we wspóŁczesnym świecie
d) sytuacja Ludzi niepeŁnosprawnych w PoLsce
e) wpŁyw teLefonu komórkowego na wspóŁczesnych Ludzi
f) roLa internetu w kontaktach międzyLudzkich
g) być czy mieć? nt wyborów życiowych
OPISY:
a) tradycyjne poLskie święto
b) uLubione zwierzę
c) jedna z uroczystości szkoLnych

cena jednego wypracowania to zaLedwie 5 puLsarów [jak macie konto na epuLsie to wysyŁajcie 5 puLsarów na: KaSiooLka86 a jak nie macie epuLsa to wysLijcie smsa o tresci: EP.PULSAR KaSiooLka86 pod nr 7137 (1 zł+VAT), jest to 10 puLsarów, więc daję 2 wypracowania]
Piszcie w wiadomościach na emaiL: motylsien@op.pl, jaki temat was interesUje. WysyŁam 1 i ostatnie zdanie wypracowania. Następnie dajecie mi 5 puLsarów [Lub 10] i dostajecie caŁość

MATURZYŚCI - ŁĄCZMY SIĘ

• jo strzałka frajerko , zaraz zaskarżę Cię ,że sprzedajesz nie swoje prace ;] , a to jest karalne , www.sciaga.pl ma Twoje IP więc mozna będzie Cię szybko znaleźć , pomoc na tym forum nie polega na SPRZEDAM ,a na DAM , a poze tym na tej stronie też jest dużo takich opracowanychtematów wiec spadaj stąd :] :pasempodupie: :pasempodupie: :pasempodupie:

jo strzałka frajerko , zaraz zaskarżę Cię ,że sprzedajesz nie swoje prace ;] , a to jest karalne , www.sciaga.pl ma Twoje IP więc mozna będzie Cię szybko znaleźć , pomoc na tym forum nie polega na SPRZEDAM ,a na DAM , a poze tym na tej stronie też jest dużo takich opracowanychtematów wiec spadaj stąd :]

• niet to niet :P mozemy sie siakos inaczej dogadac :P aLe ja nie po to LaziLam po nauczycieLach i sprawdzaLam te wypracowania itd zeby je oddac za darmo :P

niet to niet
    mozemy sie siakos inaczej dogadac
    aLe ja nie po to LaziLam po nauczycieLach i sprawdzaLam te wypracowania itd zeby je oddac za darmo

• a ja mam książkę 300 tekstów po niemiecku ;] wiec te Twoje kilkanaście nie przydadzą mi się ;] , ale jak zamieszasz składac ogłoszenia to wejdź na inną stronę np. www.allegro.pl

a ja mam książkę 300 tekstów po niemiecku ;] wiec te Twoje kilkanaście nie przydadzą mi się ;] , ale jak zamieszasz składac ogłoszenia to wejdź na inną stronę np. www.allegro.pl

• Tobie sie moze nie przydadza, aLe innym moze tak :P :P nie mam konta na aLLegro :P szkoda :P pozdro!! :) i powodzenia na niemcu :P

Tobie sie moze nie przydadza, aLe innym moze tak
    nie mam konta na aLLegro szkoda
    pozdro!! i powodzenia na niemcu

• aha, iLe miaLes na probnej?? i siakie wojewodztwo jestes??

aha, iLe miaLes na probnej?? i siakie wojewodztwo jestes??

• hehe, dopra jestes, powaga !! mash nieswoje wypracowania i jeszcze je chcesh sprzedawac!! a na koncu pishesh maturzysci laczmy sie, jestes smieshna, po prostu szkoda slow. DOWI ci mowie. pozdrawiam pozostalych maturzystow. bedzie dobrze nie dajmy sie!!!

hehe, dopra jestes, powaga !! mash nieswoje wypracowania i jeszcze je chcesh sprzedawac!! a na koncu pishesh maturzysci laczmy sie, jestes smieshna, po prostu szkoda slow. DOWI ci mowie. pozdrawiam pozostalych maturzystow. bedzie dobrze nie dajmy sie!!!

• jak nie swoje? :P czesc jest moja, sprawdzona przez naUczycieLa, a czesc QpiLam od koLegi :)

jak nie swoje? czesc jest moja, sprawdzona przez naUczycieLa, a czesc QpiLam od koLegi

• poza tym, nie chcecie, to nie :P niech sie udzieLaja ci co chca nara und Liebe Gr

poza tym, nie chcecie, to nie niech sie udzieLaja ci co chca
    nara und Liebe Grβe

Wątek został zamknięty.