Matura / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 21.2.2005 (19:06) Odpowiedzi: 5

Science fiction a fantasy

Zbieram materiały do "ustnej" na temat "Sciience fiction a fantasy- świat przedstawiony - porównaj, wskaż podobieństwa i różnice" Wybrałem "Władcę Pierścieni" z fantasy i "Odyseję Kosmiczną" z science fiction. Będę wdzięczny za jakiekolwiek materiały szczególnie jeżeli chodzi o powieść Arthura Clarka.

Zbieram materiały do "ustnej" na temat "Sciience fiction a fantasy- świat przedstawiony - porównaj, wskaż podobieństwa i różnice" Wybrałem "Władcę Pierścieni" z fantasy i "Odyseję Kosmiczną" z science fiction. Będę wdzięczny za jakiekolwiek materiały szczególnie jeżeli chodzi o powieść Arthura Clarka.

• siema mam ten sam temat i niewiem jak go zrobic jesłi mugłbyś mi pomuc / muj e-mail: paffcio16@wp.pl gg 3456882

siema mam ten sam temat i niewiem jak go zrobic jesłi mugłbyś mi pomuc /
    muj e-mail: paffcio16@wp.pl
    gg 3456882

• Czesc , mam ten sam temat i ten sam problem. Czy bylibyscie w stanie mi pomoc ? RATUJCIE ZYCIE ! :D moj mail debesciak133@wp.pl

Czesc , mam ten sam temat i ten sam problem. Czy bylibyscie w stanie mi pomoc ? RATUJCIE ZYCIE !

moj mail debesciak133@wp.pl

• Jestem w stanie zapłacić za opracowany temat.

Jestem w stanie zapłacić za opracowany temat.

• Mam pytanie czy odpłatnie chcesz zrobić prace, a jeśli tak to za jaką sume??

Mam pytanie czy odpłatnie chcesz zrobić prace, a jeśli tak to za jaką sume??

Wątek został zamknięty.