Matura / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 19.5.2003 (18:45) Odpowiedzi: 9

Zdałem!!!!!:)

Nie mam pojęcia jak to się stało! Zdałem ustny na trzy!:)))))))) Wypiłem przed egzaminem setke wódki :))))))))))))))))))) :))))))))) Innym również życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczycie - zdacie wszyscy!!!!!!!! Tylko nie odkładać kartki po przeczytaniu i mówić co kolwiek!!! No i się pomodlić przed egzaminem - pomoga!!!!!!!! Pozdrawiam:)))))))

Nie mam pojęcia jak to się stało!
Zdałem ustny na trzy! )))))))
Wypiłem przed egzaminem setke wódki ))))))))))))))))))

))))))))

Innym również życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobaczycie - zdacie wszyscy!!!!!!!!

Tylko nie odkładać kartki po przeczytaniu
i mówić co kolwiek!!!

No i się pomodlić przed egzaminem - pomoga!!!!!!!!

Pozdrawiam ))))))

• userphoto
    hehehehehh. no to gratulacje Angelo. ja też zdałem dzisiaj z polaka na 4. jestem zaskoczony noramalnie. Ale maturka ustna nie jest taka zła.

hehehehehh. no to gratulacje Angelo. ja też zdałem dzisiaj z polaka na 4. jestem zaskoczony noramalnie. Ale maturka ustna nie jest taka zła.

• userphoto
    Ja też niewiem jak ja to zrobiłam że z matmy z ustego dostałam 5!!! Pytania takie sobie!!!!! A modliłam sie żeby chociaż 2 dostać

Ja też niewiem jak ja to zrobiłam że z matmy z ustego dostałam 5!!!
    Pytania takie sobie!!!!!
    A modliłam sie żeby chociaż 2 dostać

• userphoto
    ja tez dzisiaj zdalam gegre na 3!!!!!!!!!!!!!!jupiiiiiiiiiiiiiiiii:):):)

ja tez dzisiaj zdalam gegre na 3!!!!!!!!!!!!!!jupiiiiiiiiiiiiiiiii

• userphoto
    moje pytania: 1)sentymantalna powieść w listach (cierpienia młodego ....) 2)portrety kobiet w Medalionach Nałkowskiej 3)typy planów filmowych sama ściema. jakby nawet ktoś nie umiał to i tak mógł coś wystękać na dopa.

moje pytania: 1)sentymantalna powieść w listach (cierpienia młodego ....)
    2)portrety kobiet w Medalionach Nałkowskiej
    3)typy planów filmowych

sama ściema. jakby nawet ktoś nie umiał to i tak mógł coś wystękać na dopa.

• userphoto
    a ja siem boje ze tam pójde wylosuje jakis porypany zestaw i leże i kwicze:(((

a ja siem boje ze tam pójde wylosuje jakis porypany zestaw i leże i kwicze ((

• userphoto
    hihi, ja pol na 4 zdałam a angol na 2. Ale jebie mnie to, chce tylko zdac, nie wazne na co :P

hihi, ja pol na 4 zdałam a angol na 2. Ale jebie mnie to, chce tylko zdac, nie wazne na co

• userphoto
    nutkaa masz racje ja tez chce zdac niewazne na co!! pzreciez potem o ocenki i tak mi sie nikt nie pyta!!!!:-D

nutkaa masz racje ja tez chce zdac niewazne na co!! pzreciez potem o ocenki i tak mi sie nikt nie pyta!!!!:-D

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy