Matura / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 15.4.2003 (17:49) Odpowiedzi: 4

gdzie znajde sciągi z POLAKA ?

Witam gdzie znajde sciągi na mature z jezyka POLSKIEGO chodzi mi o jakies wypracowania czy cós takiego zebym m ógł sobie je wydrukowac !

Witam
gdzie znajde sciągi na mature z jezyka POLSKIEGO chodzi mi o jakies wypracowania czy cós takiego zebym m ógł sobie je wydrukowac !

• userphoto
    Czesc. Gdzie mogę znaleść ściagi na marurę z j. polskiego. Najlepiej na 2003 r. Plese help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Czesc. Gdzie mogę znaleść ściagi na marurę z j. polskiego. Najlepiej na 2003 r. Plese help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

• userphoto
    zapraszam na stronę: http://ietc.site.pl/ :-)

zapraszam na stronę:http://site.pl/ :-)

• userphoto
    Czesc mam na imie Julka i 2 lata temu zdalam mature wiec wiem jak to jest. Kupa nerwow a w glowie pustka.Mam cos co napewno wam pomoze z j.polskiego. To cd na ktorym jest m.in ok.100 wypracowan ,2500 pytan testowych z wszystkich epok, lektury w calosci i streszczenia, 3 slowniki, wstepy do wypracowan( czyli to co na maturze sprawia nieraz problem) motywy i wiele innych rzeczy.zapraszam i pozdrawiam:julka82@tenbit.pl p.s nie wierzcie w przecieki dotyczace tematow maturalnych to wszystko to nieprawda! moje gg 1847318

Czesc mam na imie Julka i 2 lata temu zdalam mature wiec wiem jak to jest. Kupa nerwow a w glowie pustka.Mam cos co napewno wam pomoze z j.polskiego. To cd na ktorym jest m.in ok.100 wypracowan ,2500 pytan testowych z wszystkich epok, lektury w calosci i streszczenia, 3 slowniki, wstepy do wypracowan( czyli to co na maturze sprawia nieraz problem) motywy i wiele innych rzeczy.zapraszam i pozdrawiam:julka82@tenbit.pl
    p.s nie wierzcie w przecieki dotyczace tematow maturalnych to wszystko to nieprawda! moje gg 1847318

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy