Matura / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 4.11.2002 (22:26) Odpowiedzi: 11

CZY MOŻE to Zrobić ???

Mam małe pytanie czy Dyrektorka szkoły może nie wyrazić zgody na Zdawanie Matury z Geografii ????? mówi że z góry nie mamy szans :) trochę mnie to denerwuje bo miałem z Gery 5 na koniec 2 klasy teraz jestem w 3 technikum i nie mam geografii w tym roku ale to chyba nie jest wymagane ?! mam więc pytanie czy ona może zabronić pisać mi Maturę z Gery trochę mnie to @!#$ bo chciałbym już się pouczyć ale...:) do kogo mam się zwrócić ???? pomóżcie !!!!!:-(

<HTML>Mam małe pytanie czy Dyrektorka szkoły może nie wyrazić zgody na Zdawanie Matury z Geografii ????? mówi że z góry nie mamy szans trochę mnie to denerwuje bo miałem z Gery 5 na koniec 2 klasy teraz jestem w 3 technikum i nie mam geografii w tym roku ale to chyba nie jest wymagane ?! mam więc pytanie czy ona może zabronić pisać mi Maturę z Gery trochę mnie to @!#$ bo chciałbym już się pouczyć ale... do kogo mam się zwrócić ???? pomóżcie !!!!!:-(</HTML>

• userphoto
    Moim zdaniem nie moze takiego czegos zabronic!! Mozesz zdawac co chcesz,jesli ona nie chce abys zdawał pokaz jej to ze umiesz!!!!!Pozdrawiam pa:-D:-))

<HTML>Moim zdaniem nie moze takiego czegos zabronic!! Mozesz zdawac co chcesz,jesli ona nie chce abys zdawał pokaz jej to ze umiesz!!!!!Pozdrawiam pa:-D:-))</HTML>

• userphoto
    MOZE to zrobic, ale ty mozesz zazyczyc sobie zdawanie matury przed niezalezna komisja!!!!! NARKA!!!!!

<HTML>MOZE to zrobic, ale ty mozesz zazyczyc sobie zdawanie matury przed niezalezna komisja!!!!!

NARKA!!!!!</HTML>

• userphoto
    Zdawaj i sie nie czaj!!:-))

<HTML>Zdawaj i sie nie czaj!!:-))</HTML>

• userphoto
    nie moze!! przeciez to nie na ustala zasady zdawania matury tylko MEN.Ja osobiscie zdaje gegre

<HTML>nie moze!! przeciez to nie na ustala zasady zdawania matury tylko MEN.Ja osobiscie zdaje gegre</HTML>

• userphoto
    dyrektorka wszystko może

<HTML>dyrektorka wszystko może</HTML>

• userphoto
    emde8 tak ci sie tylko wydaje

<HTML>emde8 tak ci sie tylko wydaje</HTML>

• userphoto
    nie wydaje mi sie. ja to wiem. doswiadczylam wladzy dyrektorskiej na wlasnej skorze.:

<HTML>nie wydaje mi sie. ja to wiem. doswiadczylam wladzy dyrektorskiej na wlasnej skorze.:-( jezel dyra mowi nie a ty wiesz ze jest tak, to tylko mozesz nabawic sie frustracji i depresji. grono pedagogiczne zazwyczaj wie wszystko najlepiej, a jesli nie wie to na pewno TY tego tez nie wiesz.</HTML>

• userphoto
    mozesz udowodnic im to jesli naserio tak dobrze umiesz gegre!!:-))luzik

<HTML>mozesz udowodnic im to jesli naserio tak dobrze umiesz gegre!!:-))luzik</HTML>

• userphoto
    To jest jakoś tak ... ponieważ nie masz już geografii (czyli nie masz wystarczającej liczby godzin tego przedmiotuw ciągu tych kilku lat nauki) aby podejść do matury musisz wcześniej napisać test sprawdzający twój poziom wiedzy - jeśli wynik tego testu będzie pozytywny wtedy będziesz mógł przystąpić do matury. To jest troche bezsensu bo to tak jakbyś dwa razy pisał mature... tak jest przynajmniej u mnie! Pozdrawiam!

<HTML>To jest jakoś tak ... ponieważ nie masz już geografii (czyli nie masz wystarczającej liczby godzin tego przedmiotuw ciągu tych kilku lat nauki) aby podejść do matury musisz wcześniej napisać test sprawdzający twój poziom wiedzy - jeśli wynik tego testu będzie pozytywny wtedy będziesz mógł przystąpić do matury. To jest troche bezsensu bo to tak jakbyś dwa razy pisał mature... tak jest przynajmniej u mnie! Pozdrawiam!</HTML>

• userphoto
    czesc!!! powiem Ci jedno ja tez chce zdawac mature z przedmiotu, ktory mialam przez 2 lata jest nim chemia. jestem na profilu mat-fiz z rozszerzona infa i mojej pani od matematyki bardzo sie to nie spodobalo(nie wiem dlaczego-przeciez maturke pisze z jakiego przedmiotu chce) ale to nie wazne. rozmawialam z pania od chemi i powiedziala ze jesli mam jakis przedmiot przez 2 lata to spokojnie moge go zdawac. paps:-D:-)):-)

<HTML>czesc!!! powiem Ci jedno ja tez chce zdawac mature z przedmiotu, ktory mialam przez 2 lata jest nim chemia. jestem na profilu mat-fiz z rozszerzona infa i mojej pani od matematyki bardzo sie to nie spodobalo(nie wiem dlaczego-przeciez maturke pisze z jakiego przedmiotu chce) ale to nie wazne. rozmawialam z pania od chemi i powiedziala ze jesli mam jakis przedmiot przez 2 lata to spokojnie moge go zdawac. paps:-D:-)):-)</HTML>

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy