Student / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 8.7.2007 (12:08) Odpowiedzi: 24

Pomoc w napisaniu życiorysu na studia

Witam. Jestem tegorocznym maturzystą i wybieram się właśnie na studia. W dokumentach wymagają ode mnie życiorysu i zupełnie nie wiem jak się za niego zabrać. Przykłady życiorysów spotkane w internecie dotyczą głównie przyjęcia do pracy. Co mam w nim umieścić? Jeżeli ktoś może to niech poda mi taki przykłądowy życiorys rekrutacyjny :)

Witam. Jestem tegorocznym maturzystą i wybieram się właśnie na studia. W dokumentach wymagają ode mnie życiorysu i zupełnie nie wiem jak się za niego zabrać. Przykłady życiorysów spotkane w internecie dotyczą głównie przyjęcia do pracy. Co mam w nim umieścić? Jeżeli ktoś może to niech poda mi taki przykłądowy życiorys rekrutacyjny

• ^ jak ty zdales mature?

^ jak ty zdales mature?

'On jest dziwnym wirtuozem na organach ludzkich gra'

• userphoto
    Nie mam przykladowego niestety ale to będzie bardzo podobny jak do pracy; tylko pomijasz doswiadczenie zawodowe; nie wiem czy na te Twoje studia wymagany jest zyciorys w formie klasycznej czy CV; tak czy inaczej trzeba napisac podstawowe swoje dane i wszystkie ukonczone szkoły po kolei, oraz jakies kursy czy szkolenia jesli takie ukonczyles, moze zaliczyles jakies konferencje naukowe -wtedy tez wpisac; jesli pracowales wczesniej -nalezy umiescic te info w tym zyciorysie; dodac swoje zainteresowania i kilka cech charakteru, jak: obowiazkowosc, sumiennosc, pracowitosc, przedsiebiorczosc itd; -ogólnie wzoruj sie na zyciorysie dot. przyjecia do pracy, tylko umiesc dokladniejsze info na temat szkół które ukonczyles i kursów(szkolen) oraz zainteresowan, a mniej n.t. doswiadczenia zawodowego bo pewnie nie jest jeszcze zbyt bogate (ale jak masz to napisz tez); pozdrawiam, powodzenia.

Nie mam przykladowego niestety ale to będzie bardzo podobny jak do pracy; tylko pomijasz doswiadczenie zawodowe; nie wiem czy na te Twoje studia wymagany jest zyciorys w formie klasycznej czy CV; tak czy inaczej trzeba napisac podstawowe swoje dane i wszystkie ukonczone szkoły po kolei, oraz jakies kursy czy szkolenia jesli takie ukonczyles, moze zaliczyles jakies konferencje naukowe -wtedy tez wpisac; jesli pracowales wczesniej -nalezy umiescic te info w tym zyciorysie; dodac swoje zainteresowania i kilka cech charakteru, jak: obowiazkowosc, sumiennosc, pracowitosc, przedsiebiorczosc itd; -ogólnie wzoruj sie na zyciorysie dot. przyjecia do pracy, tylko umiesc dokladniejsze info na temat szkół które ukonczyles i kursów(szkolen) oraz zainteresowan, a mniej n.t. doswiadczenia zawodowego bo pewnie nie jest jeszcze zbyt bogate (ale jak masz to napisz tez); pozdrawiam, powodzenia.

• userphoto
    Łukasz :) no tak... :) Ale np. ja wychodze z załozenia ze nie kazdy jest alfa i omega wiec jak moge troche pomóc i mam chwile czasu to czemu nie ;)

Łukasz no tak... Ale np. ja wychodze z załozenia ze nie kazdy jest alfa i omega wiec jak moge troche pomóc i mam chwile czasu to czemu nie

• nie no spoko.. taki tylko zart ;) ale.. jak ktos skonczyl szkole srednia to chyba powinien takie cos umiec napisac.. mnie w gim uczyli jak pisac podanie do szkoly sredniej..

nie no spoko.. taki tylko zart ale.. jak ktos skonczyl szkole srednia to chyba powinien takie cos umiec napisac.. mnie w gim uczyli jak pisac podanie do szkoly sredniej..

• userphoto
    Zgadzam sie z Toba ale chłopak pewnie chce dobrze wypasc, dlatego zapytał ;) :)

Zgadzam sie z Toba ale chłopak pewnie chce dobrze wypasc, dlatego zapytał

• spoko... :) kto pyta nie bladzi ;) :D

spoko... kto pyta nie bladzi

• userphoto
    ...widze ze z Toba zawsze mozna osiagnac kompromis :) oby wiecej takich facetów :* :)

...widze ze z Toba zawsze mozna osiagnac kompromis oby wiecej takich facetów :*

• userphoto
    jane, sze moszna, jeszeli widac, sze ten ktos chce osiognoc kompromis, a nie slepo broni swojego stanowiska.

jane, sze moszna, jeszeli widac, sze ten ktos chce osiognoc kompromis, a nie slepo broni swojego stanowiska.

• userphoto
    "Zgadzam sie z Toba " -i ja slepo bronie swego stanowiska??? Nawet jakby powiedzial ze nie mam racji to juz i tak nie dyskutowalabym, bo to mało wazny temat, a Łukasz jest naprawde OK. :) :)

"Zgadzam sie z Toba "

-i ja slepo bronie swego stanowiska??? Nawet jakby powiedzial ze nie mam racji to juz i tak nie dyskutowalabym, bo to mało wazny temat, a Łukasz jest naprawde OK.

• userphoto
    [quote]Paulinkaaa22 Napisał(a): "Zgadzam sie z Toba " -i ja slepo bronie swego stanowiska??? Nawet jakby powiedzial ze nie mam racji to juz i tak nie dyskutowalabym, bo to mało wazny temat, a Łukasz jest naprawde OK. [/quote] no jak ci człowiek grzecznie mowi, sze jestes dwulicowa,falszywa,zla i wogle to ty fochy puszczasz i odgryzasz sie.

Paulinkaaa22 Napisał(a):

"Zgadzam sie z Toba "

-i ja slepo bronie swego stanowiska??? Nawet jakby powiedzial ze nie mam racji to juz i tak nie dyskutowalabym, bo to mało wazny temat, a Łukasz jest naprawde OK.

no jak ci człowiek grzecznie mowi, sze jestes dwulicowa,falszywa,zla i wogle to ty fochy puszczasz i odgryzasz sie.

Wątek został zamknięty.