Muzyka / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 18.12.2004 (11:20) Odpowiedzi: 21

fajne kawalki dzemu

hello Ktore kawalki dzemu mozecie mi polecic?? pozdro: Piotrek *hyhy*

hello

Ktore kawalki dzemu mozecie mi polecic??

pozdro:
Piotrek

*hyhy*

• userphoto
    lubie dżem malinowy, raczej nisko slodzony. Jesli juz sie trafi wysoko słodzony, wtedy nalezy nasmarowac go w mniejszej ilości na kanapke :-D Raczej polskiej produkcji .... nejlepiej z mazur, tylko u nas jest zdrowa żywność :-D

lubie dżem malinowy, raczej nisko slodzony. Jesli juz sie trafi wysoko słodzony, wtedy nalezy nasmarowac go w mniejszej ilości na kanapke :-D Raczej polskiej produkcji .... nejlepiej z mazur, tylko u nas jest zdrowa żywność :-D

• userphoto
    ja jestem chlop z mazur *hyhy* dzemu nie lubie,wole konfitury lub powidla madafaka*hehe*

ja jestem chlop z mazur *hyhy*
    dzemu nie lubie,wole konfitury lub powidla
    madafaka*hehe*

• userphoto
    ja lubie te kawalki z owocami :-D a tak na powaznie to ktore UTWORY ZESPOLU DZEM sa najlepsze?? papa... *hyhy*

ja lubie te kawalki z owocami :-D

a tak na powaznie to ktore UTWORY ZESPOLU DZEM sa najlepsze??

papa... *hyhy*

• userphoto
    to niewiarygodne !!! Widziecie te 2 emotikonki w moim poscie na u góry ? Ta wyżej zapina w dupala tego na dole :-D Usmiech maluje sie na ich twarzach hehe ... (lubie robić offtopy ;-))

to niewiarygodne !!! Widziecie te 2 emotikonki w moim poscie na u góry ? Ta wyżej zapina w dupala tego na dole :-D Usmiech maluje sie na ich twarzach hehe ... (lubie robić offtopy ;-))

• userphoto
    wszystkie lubie. Dzem rlz:-D

wszystkie lubie. Dzem rlz:-D

• userphoto
    z checia Ci pare dobrych polece!! "list doM"; "ostatnie widzenie"; "sen o viktorii"; "skazany na bluesa"; " wehikul czasu"; "whisky" ; "harley moj"; "mala aleja roz"; "poznalem go po czarnym kapeluszu" ...... ogolnie dżem jest niesamowita kapela...... szkoda tylko ze Rysiu odszedl ....... jakos miesiac temu w tv byl zabujczy dokument o Rysiu ...... az mi sie plakac chcialo ..... pozdro ....milych reflekcji przy sluchaniu dżemu :-|

z checia Ci pare dobrych polece!! "list doM"; "ostatnie widzenie"; "sen o viktorii"; "skazany na bluesa"; " wehikul czasu"; "whisky" ; "harley moj"; "mala aleja roz"; "poznalem go po czarnym kapeluszu" ...... ogolnie dżem jest niesamowita kapela...... szkoda tylko ze Rysiu odszedl ....... jakos miesiac temu w tv byl zabujczy dokument o Rysiu ...... az mi sie plakac chcialo ..... pozdro ....milych reflekcji przy sluchaniu dżemu :-|

• userphoto
    caly album "The singles" jest zajebisty oraz "Akustycznie" (detox, list do m rozwalaja;]) pozatym "takie rzeczy jak wymienil poprzednik moze jeszcze zapal swieczke kilka innych... starszych rzeczy bo nowy dzem to niejset to samo... pozdrawiam...

caly album "The singles" jest zajebisty oraz "Akustycznie" (detox, list do m rozwalaja;]) pozatym "takie rzeczy jak wymienil poprzednik moze jeszcze zapal swieczke kilka innych... starszych rzeczy bo nowy dzem to niejset to samo...
    pozdrawiam...

• userphoto
    pierdolić dżem jebnij se marmoladę

pierdolić dżem jebnij se marmoladę

• userphoto
    ,,Alex" ,,Czerwony jak cegła" ,,Mała aleja róż" ,,Cała w trawie" ,,Dzikość mojego serca" oczywiście ,,Wehikuł czasu'' i ,,Whisky" miłego słuchania dżem to zarabista kapela*buziak*

,,Alex" ,,Czerwony jak cegła" ,,Mała aleja róż" ,,Cała w trawie" ,,Dzikość mojego serca" oczywiście ,,Wehikuł czasu'' i ,,Whisky"
    miłego słuchania dżem to zarabista kapela*buziak*

• myslę ze dzemu kawałki trzeba przesłuchać wszystkie, najlepiej te w których śpiewa rysiek

myslę ze dzemu kawałki trzeba przesłuchać wszystkie, najlepiej te w których śpiewa rysiek

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy