Muzyka / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 21.2.2004 (20:05) Odpowiedzi: 39

Rodzaje metalu......

No wiec chciaalbym zebyscie mi wymienili rodzaje metalu jakie znacie (np. black, death, nu itp.) i podali jakis oprzykladowy zespool etc. ktory wykonuje okreslony rodzaj metalu. mozecie jeszcze napisac czym sie kazdy z nich charakteryzuje..z gory dzieki

No wiec chciaalbym zebyscie mi wymienili rodzaje metalu jakie znacie (np. black, death, nu itp.) i podali jakis oprzykladowy zespool etc. ktory wykonuje okreslony rodzaj metalu. mozecie jeszcze napisac czym sie kazdy z nich charakteryzuje..z gory dzieki

• userphoto
    AndJusticeForAll: rozumie, ze byles sfazowany wiec powiem tylko tyle, ze SlipKnot to nie jest psychodelic tylko n-metal:-) Pozdrawiam wszystkich. {weedmerciless}

AndJusticeForAll: rozumie, ze byles sfazowany wiec powiem tylko tyle, ze SlipKnot to nie jest psychodelic tylko n-metal:-) Pozdrawiam wszystkich. {weedmerciless}

• userphoto
    wy wszyscy jestescie pierdolnięci:-) TECHNO RULEZZZZZ:-D:-D:-D nie macie pojęcia o muzie lol

wy wszyscy jestescie pierdolnięci:-) TECHNO RULEZZZZZ:-D:-D:-D
    nie macie pojęcia o muzie lol

• userphoto
    techno wytarlo Ci mozg:p teraz zyjesz w matrixie:-) sluchasz tych samych melodii po 20 godzin i zauwazasz zmiane utworu. Podziwiam CięB-] {weedmerciless}

techno wytarlo Ci mozg:p teraz zyjesz w matrixie:-) sluchasz tych samych melodii po 20 godzin i zauwazasz zmiane utworu. Podziwiam CięB-] {weedmerciless}

• userphoto
    Taaa wogle ten lama03 to jakiś błąd matrixa jest :-D

Taaa wogle ten lama03 to jakiś błąd matrixa jest :-D

• userphoto
    Ojjj wcale nie, zdaje ci sie :-D

Ojjj wcale nie, zdaje ci sie :-D

• userphoto
    Wymienie tyle ile znam (a troche ich znam bo sam w metalowej kapeli gram:)):P =>Heavy metal- Iron maiden =>Thrash- Metallica; Megadeth (chociarz oni w sumie nazywają siebie "thrash speed metal :)) =>Death- Najlepszym przykładem bedzie zespół o tej samej nazwie (jedna z moich ulubionych kapel:)) a wszystkie inne zespoły dethowe to poprostu **** =>nu metal - kolejny **** zespoły to m in: System Dałna itp. =>Black- to jest już chyba najgorsza odmiana muzyki metalowej =>Power- to np Hammer fall =>Extreame- nazwa mówi zama za siebie :)) =>POP-metal -pewnie wilu z wsz po raz pierwszy słyszy tą nazwę, ja dowiedziałem sie o tym rodzaju muzyki całkiem niedawno i przeczytałem że do tej grópy zalicza się: Bon Jowi itp :P =>Gotich- to "gotucka" odmiama metalu, nieznam konkretnuyh przykładów :) =>Hard core- to w sumie też odmiana metalu- zespoły grające takąmuzyke to np: Biohazard, Pantera, Sepultura =>Church metal- niewiem dokładnie czy taki rodzaj istnieje ale znam kolesi którzy to grają :/ (nazywają sie "Pavor Nocturnus" :)) =>są też różme instrumentalne formy metalu ale niestety nieznam nazw :P => istnieją teżróżne kombinacje stylów np: Extreme death metal itp. i to by było chyba tyle (tyle tylko pamiętam:)) Pozdrowienia dla wszystkich metalowców!!!! STAY THRASH UNTILL END

Wymienie tyle ile znam (a troche ich znam bo sam w metalowej kapeli gram )

=>Heavy metal- Iron maiden

=>Thrash- Metallica; Megadeth (chociarz oni w sumie nazywają siebie "thrash speed metal )

=>Death- Najlepszym przykładem bedzie zespół o tej samej nazwie (jedna z moich ulubionych kapel ) a wszystkie inne zespoły dethowe to poprostu ****

=>nu metal - kolejny **** zespoły to m in: System Dałna itp.

=>Black- to jest już chyba najgorsza odmiana muzyki metalowej

=>Power- to np Hammer fall

=>Extreame- nazwa mówi zama za siebie )

=>POP-metal -pewnie wilu z wsz po raz pierwszy słyszy tą nazwę, ja dowiedziałem sie o tym rodzaju muzyki całkiem niedawno i przeczytałem że do tej grópy zalicza się: Bon Jowi itp

=>Gotich- to "gotucka" odmiama metalu, nieznam konkretnuyh przykładów

=>Hard core- to w sumie też odmiana metalu- zespoły grające takąmuzyke to np: Biohazard, Pantera, Sepultura

=>Church metal- niewiem dokładnie czy taki rodzaj istnieje ale znam kolesi którzy to grają :/ (nazywają sie "Pavor Nocturnus" )

=>są też różme instrumentalne formy metalu ale niestety nieznam nazw

=> istnieją teżróżne kombinacje stylów np: Extreme death metal itp.

i to by było chyba tyle (tyle tylko pamiętam )

Pozdrowienia dla wszystkich metalowców!!!!

STAY THRASH UNTILL END

• userphoto
    Jeśli ktoś chce troche pokonwersować ze mną na ten temat to mój nr gg to: 3632092 :-) Pozdrawiam

Jeśli ktoś chce troche pokonwersować ze mną na ten temat to mój nr gg to: 3632092 :-)

Pozdrawiam

• userphoto
    Stary bo ja mam zawsze racje hehe ;-)

Stary bo ja mam zawsze racje hehe ;-)

• userphoto
    dlaczego black ma byc najgorszą odmianą metalu??jesli jest dobrze zrobiony to jest najlepszą!

dlaczego black ma byc najgorszą odmianą metalu??jesli jest dobrze zrobiony to jest najlepszą!

• userphoto
    Kudlata16 daj GG bo widze ze dobrze gadasz :-D

Kudlata16 daj GG bo widze ze dobrze gadasz :-D

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy