Muzyka / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 21.2.2004 (20:05) Odpowiedzi: 39

Rodzaje metalu......

No wiec chciaalbym zebyscie mi wymienili rodzaje metalu jakie znacie (np. black, death, nu itp.) i podali jakis oprzykladowy zespool etc. ktory wykonuje okreslony rodzaj metalu. mozecie jeszcze napisac czym sie kazdy z nich charakteryzuje..z gory dzieki

No wiec chciaalbym zebyscie mi wymienili rodzaje metalu jakie znacie (np. black, death, nu itp.) i podali jakis oprzykladowy zespool etc. ktory wykonuje okreslony rodzaj metalu. mozecie jeszcze napisac czym sie kazdy z nich charakteryzuje..z gory dzieki

• userphoto
    trash-sepultura heavy-Iron Maiden black-Children Of Bodom death- psyhadelic- Slipknot (prawdopodobnie) power- Hammerfall nu *white* (nie mam pojęcia co to jest ale wiem że istnieje) jakos więcej sobie nie moge przypomnieć w tej chwili, i wogle jestem dzis jakis zmotany Pozdro all

trash-sepultura
    heavy-Iron Maiden
    black-Children Of Bodom
    death-
    psyhadelic- Slipknot (prawdopodobnie)
    power- Hammerfall
    nu
    *white* (nie mam pojęcia co to jest ale wiem że istnieje)

jakos więcej sobie nie moge przypomnieć w tej chwili, i wogle jestem dzis jakis zmotany

Pozdro all

• userphoto
    ja jeszcze slyszalam o czyms takim jak prog metal ale nie mam pojecia co to za muzyka

ja jeszcze slyszalam o czyms takim jak prog metal ale nie mam pojecia co to za muzyka

• userphoto
    Aha Vanilkaaa zobacz koniecznie co napisałem do Ciebie w temacie Czarnej_Damy;-)

Aha Vanilkaaa zobacz koniecznie co napisałem do Ciebie w temacie Czarnej_Damy;-)

• userphoto
    sorki za moje błedy (teraz sam się z nich)ale jak to pisałem byłem troche ZfaZowAny, więc sam do końca nie widziałem co pisze :-( jeszcze raz sorki

sorki za moje błedy (teraz sam się z nich)ale jak to pisałem byłem troche ZfaZowAny, więc sam do końca nie widziałem co pisze :-(

jeszcze raz sorki

• userphoto
    no paczcie, jakie obeznane cfaniaki. a do czego burzum zaliczyc? a moonspella? a wiadera? o, a kata? :>

no paczcie, jakie obeznane cfaniaki. a do czego burzum zaliczyc? a moonspella? a wiadera? o, a kata? :>

• userphoto
    nie sluchaj ich, tak na prawde to liczy sie Huta, i oni tylko robia wyrobiste, metalowe kawalki!

nie sluchaj ich, tak na prawde to liczy sie Huta, i oni tylko robia wyrobiste, metalowe kawalki!

• userphoto
    Rodzaje metalu sa dwa: 1. Heavy metal - calkiem znosny 2. Cala reszta, czyli szarpidruty i garkobrzeki

Rodzaje metalu sa dwa:

1. Heavy metal - calkiem znosny
    2. Cala reszta, czyli szarpidruty i garkobrzeki

• userphoto
    Noira, wiesz chodizlo mi o to zeby mi ktos wymienil wszystkie rodzaje, a nie mowil o swoim guscie. do teog moge stowrzyc nowy temat :)

Noira, wiesz chodizlo mi o to zeby mi ktos wymienil wszystkie rodzaje, a nie mowil o swoim guscie. do teog moge stowrzyc nowy temat

• userphoto
    Gothic- Artrosis, Therion reszty nie bede porzadkowac bo juz scooter A Venom to co to?? Albo Nightwish bo ostatnio ciezka klutnie z kolezanka przezylam!!

Gothic- Artrosis, Therion

reszty nie bede porzadkowac bo juz scooter

A Venom to co to?? Albo Nightwish bo ostatnio ciezka klutnie z kolezanka przezylam!!

• userphoto
    no to wymienilam Ci 2 :-D. Bo tylko tyle znam:-))

no to wymienilam Ci 2 :-D. Bo tylko tyle znam:-))

Wątek został zamknięty.