Liceum / Wątek

# Autor: Majkel232 Wysłano: 10.4.2013 (00:11) Odpowiedzi: 0

Motyw zemsty. Zaprezentuj na przykładzie wybranych utworów literackich i tekstów kultury.

Pomocy mam problem czy mógł by mi ktoś zrobić bibliografie do tematu Motyw zemsty. Zaprezentuj na przykładzie wybranych utworów literackich i tekstów kultury. Już z możliwością do wydrukowania ? błagam nie mialem kiedy sie tym zająć a dopiero wyszedłem , ze szpitala i okazuje się , że mam tylko dwa dni na oddanie tego. Nawet nie wiem za co mam się zabrac jak do tego podejść obojętnie jakie ksiazki beda i jaka literatura podmioty ramowy plan wypowiedzi prosze tylko o zrobienie mi tej bibliografi ja te wszystkie ksiazki przeczytam , najlepiej 5 literatur podmioty i 5 przedmiotu , jesli ktoś z was mi pomoże jakos to przygotować będę wdzięczny po wsze czasy i napewno jakoś w przyszłości się odwdzięczę. Proszę o pomoc !! mam tylko 2 dni na oddanie jej...

Pomocy mam problem czy mógł by mi ktoś zrobić bibliografie do tematu

Motyw zemsty.
Zaprezentuj na przykładzie wybranych utworów literackich i tekstów kultury.

Już z możliwością do wydrukowania ? błagam nie mialem kiedy sie tym zająć a dopiero wyszedłem , ze szpitala i okazuje się , że mam tylko dwa dni na oddanie tego. Nawet nie wiem za co mam się zabrac jak do tego podejść obojętnie jakie ksiazki beda i jaka literatura podmioty ramowy plan wypowiedzi prosze tylko o zrobienie mi tej bibliografi ja te wszystkie ksiazki przeczytam , najlepiej 5 literatur podmioty i 5 przedmiotu , jesli ktoś z was mi pomoże jakos to przygotować będę wdzięczny po wsze czasy i napewno jakoś w przyszłości się odwdzięczę. Proszę o pomoc !! mam tylko 2 dni na oddanie jej...

Brak odpowiedzi w tym wątku. Bądz Pierwszy!
Zaloguj się aby móc odpowiadać w tym wątku
Pozostało znaków 5000