Liceum / Wątek

 

# Autor: niedziol1989 Wysłano: 12.9.2007 (18:01) Odpowiedzi: 3

Polski-Nad niemnem

Witam serdecznie jestem tu nowy bo naprawde nie wiem jak napisać wypracowanie. Pomóżcie mi proszę. oto temat: Jak uczucia bohaterów Orzeszkowej"nad Niemnem" wpływają na ich życiowe decyzję? Pomocy

Witam serdecznie jestem tu nowy bo naprawde nie wiem jak napisać wypracowanie. Pomóżcie mi proszę. oto temat: Jak uczucia bohaterów Orzeszkowej"nad Niemnem" wpływają na ich życiowe decyzję? Pomocy

 • realna i symboliczna przestrzeń Jądra Ciemności może ktoś mógłby pomóc? ;) :)

  realna i symboliczna przestrzeń Jądra Ciemności może ktoś mógłby pomóc?

 • userphoto
  [quote]niedziol1989 Napisał(a): Witam serdecznie jestem tu nowy bo naprawde nie wiem jak napisać wypracowanie. Pomóżcie mi proszę. oto temat: Jak uczucia bohaterów Orzeszkowej"nad Niemnem" wpływają na ich życiowe decyzję? Pomocy [/quote] np. Justyna - zakochując się w Janie Bohatyrowiczu odrzuca propozycję małżeństwa zkoligaconego i wcale nie biednego Różyca. Postanawia zostać panią w biednym majątku wiejskim, gdzie wspólnie z mężem będzie pracować na swój byt. Marta - zakochana w Anzelmie, odrzuca jego propozycję małżeństwa z obawy nie tylko przed ludzkim "gadaniem" ale i przed ciężką pracą jak czekałaby ją na roli. Wybór ten jak okazało się nie ustrzegł jej przed pracą, wychowywała dzieci i prowadziła dom brata Benedykta.

  niedziol1989 Napisał(a): Witam serdecznie jestem tu nowy bo naprawde nie wiem jak napisać wypracowanie. Pomóżcie mi proszę. oto temat: Jak uczucia bohaterów Orzeszkowej"nad Niemnem" wpływają na ich życiowe decyzję? Pomocy  np. Justyna - zakochując się w Janie Bohatyrowiczu odrzuca propozycję małżeństwa zkoligaconego i wcale nie biednego Różyca. Postanawia zostać panią w biednym majątku wiejskim, gdzie wspólnie z mężem będzie pracować na swój byt.

  Marta - zakochana w Anzelmie, odrzuca jego propozycję małżeństwa z obawy nie tylko przed ludzkim "gadaniem" ale i przed ciężką pracą jak czekałaby ją na roli. Wybór ten jak okazało się nie ustrzegł jej przed pracą, wychowywała dzieci i prowadziła dom brata Benedykta.


Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy