O stronie / Wątek

# Autor: mikki96 Wysłano: 21.2.2008 (20:12) Odpowiedzi: 26

podstawowka

wiecie? przydala by sie sciaga do podstawowki. my tez mamy pewne zadania ktorych nie chce sie robic! PODSTAWOWKA!!!

wiecie?
przydala by sie sciaga do podstawowki. my tez mamy pewne zadania ktorych nie chce sie robic!
PODSTAWOWKA!!!

• nikt nie bedzie Cie wyreczal w pracach domowych :P na etapie podstawowki musisz sie nauczyc systematyznosci a nie zrzynac z netu gotowe rozwiazania:P

nikt nie bedzie Cie wyreczal w pracach domowych

na etapie podstawowki musisz sie nauczyc systematyznosci a nie zrzynac z netu gotowe rozwiazania

>> keep calm and hack the planet..

• nie o to chodzi. chodzi o to ze np. jest 23 aty masz jeszcze wypracowanie napisac! i co? mamy pisac? nie uzywam tej strony jako "wyreczania" - bez tego celujaco sobie radze. tylko w sytuacjach ALARMowych!! K-P-W?

nie o to chodzi.
    chodzi o to ze np. jest 23 aty masz jeszcze wypracowanie napisac! i co? mamy pisac?
    nie uzywam tej strony jako "wyreczania" - bez tego celujaco sobie radze. tylko w sytuacjach ALARMowych!!
    K-P-W?

• właśnie ja tez mysle, że powinna byc sciaga dla podstawówki...;) ma gimnazjum, liceum..... to co my nie możemy mieć!!!!?????

właśnie ja tez mysle, że powinna byc sciaga dla podstawówki...
    ma gimnazjum, liceum..... to co my nie możemy mieć!!!!?????

• [quote]malutka061 Napisał(a): właśnie ja tez mysle, że powinna byc sciaga dla podstawówki... ma gimnazjum, liceum..... to co my nie możemy mieć!!!!?????[/quote] nie :hyhy:

malutka061 Napisał(a):

nie

Pastylka.pl
    What if I say, I will never surrender ?!!!!

• [quote]rogaty2 Napisał(a): Cytat:malutka061 Napisał(a): właśnie ja tez mysle, że powinna byc sciaga dla podstawówki... ma gimnazjum, liceum..... to co my nie możemy mieć!!!!????? nie [/quote] Rogaty2 jest wredny!

rogaty2 Napisał(a):

Cytat:malutka061 Napisał(a):

nie

Rogaty2 jest wredny!

• [quote]mikki96 Napisał(a): Cytat:rogaty2 Napisał(a): Cytat:malutka061 Napisał(a): właśnie ja tez mysle, że powinna byc sciaga dla podstawówki... ma gimnazjum, liceum..... to co my nie możemy mieć!!!!????? nie Rogaty2 jest wredny![/quote] to go chyba nie przekona o zmianie swojego zdania :P

mikki96 Napisał(a):

Cytat:rogaty2 Napisał(a):

nie

Rogaty2 jest wredny!

to go chyba nie przekona o zmianie swojego zdania

• [quote]zibidizola93 Napisał(a): Cytat:mikki96 Napisał(a): Cytat:rogaty2 Napisał(a): Cytat:malutka061 Napisał(a): właśnie ja tez mysle, że powinna byc sciaga dla podstawówki... ma gimnazjum, liceum..... to co my nie możemy mieć!!!!????? nie Rogaty2 jest wredny!to go chyba nie przekona o zmianie swojego zdania [/quote] przekonac nie przekona, ale zawsze jakos sie na ims wyzyje! :mlotek: :mlotek:

zibidizola93 Napisał(a):

Cytat:mikki96 Napisał(a):

Cytat:rogaty2 Napisał(a):

nie

Rogaty2 jest wredny!to go chyba nie przekona o zmianie swojego zdania

przekonac nie przekona, ale zawsze jakos sie na ims wyzyje!

• [quote]mikki96 Napisał(a): nie o to chodzi. chodzi o to ze np. jest 23 aty masz jeszcze wypracowanie napisac! i co? mamy pisac? [/quote] tak, macie pisać swoją drogą, chyba lepiej było to zrobić wcześniej... :P a w ogóle to ze ściągi.pl teoretycznie można korzystać od 15 lat, dlatego nie spodziewam się aby takie forum mogło powstać

mikki96 Napisał(a):

nie o to chodzi.
    chodzi o to ze np. jest 23 aty masz jeszcze wypracowanie napisac! i co? mamy pisac?

tak, macie pisać
    swoją drogą, chyba lepiej było to zrobić wcześniej...

a w ogóle to ze ściągi.pl teoretycznie można korzystać od 15 lat, dlatego nie spodziewam się aby takie forum mogło powstać

• tak, macie pisać swoją drogą, chyba lepiej było to zrobić wcześniej... a w ogóle to ze ściągi.pl teoretycznie można korzystać od 15 lat, dlatego nie spodziewam się aby takie forum mogło powstać[/quote] wczesniej? jak sie bylo gdzies nie w domu, np. rodzice cie zaciagneli do cioci na imieniny, wracasz pozno i w ogole... zreszta, sciaga.pl uzywam nie po to, zeby przepisywac, ale jako zrodlo informacji w jednym miejscu. po co szukac w caalym necie, jak masz wszystko tutaj? chodzi o to, zeby miec informacje.

tak, macie pisać
    swoją drogą, chyba lepiej było to zrobić wcześniej...

a w ogóle to ze ściągi.pl teoretycznie można korzystać od 15 lat, dlatego nie spodziewam się aby takie forum mogło powstać[/quote]

wczesniej?
    jak sie bylo gdzies nie w domu, np. rodzice cie zaciagneli do cioci na imieniny, wracasz pozno i w ogole...

zreszta, sciaga.pl uzywam nie po to, zeby przepisywac, ale jako zrodlo informacji w jednym miejscu. po co szukac w caalym necie, jak masz wszystko tutaj? chodzi o to, zeby miec informacje.

• PS. co za super-plan?

PS. co za super-plan?

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy