Cz@t / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 12.1.2006 (14:46) Odpowiedzi: 18

IDEALNY NAUCZYCIEL

STUDIUJE POLONISTYKE I CO ZA TYM IDZIE-MAM ZAMIAR PRACOWAĆ W SZKOLE JAKO NAUCZYCIEL.DOBRZE JEDNAK WIDZE,JAKI JEST DZIŚ STOSUNEK UCZNIÓW DO NAUCZYCIELI WIĘC....JAKIE CECHY POWINIEN POSIADAĆ IDEALNY NAUCZYCIEL???

STUDIUJE POLONISTYKE I CO ZA TYM IDZIE-MAM ZAMIAR PRACOWAĆ W SZKOLE JAKO NAUCZYCIEL.DOBRZE JEDNAK WIDZE,JAKI JEST DZIŚ STOSUNEK UCZNIÓW DO NAUCZYCIELI WIĘC....JAKIE CECHY POWINIEN POSIADAĆ IDEALNY NAUCZYCIEL???

• userphoto
    duzo wymagajacy,

duzo wymagajacy,

• userphoto
    ale jak dużo wymaga to marudzicie że jego przedmit nie jedyny!!!

ale jak dużo wymaga to marudzicie że jego przedmit nie jedyny!!!

• userphoto
    ja juz mam marudzenie za sobą i własnie nauczycielce ktora duzo wymagała zawdzieczam najwiecej

ja juz mam marudzenie za sobą i własnie nauczycielce ktora duzo wymagała zawdzieczam najwiecej

• tak ,NEO ma racje. NAjuczyciel które duyzo wymaga - nuczy cie najwięcej, a taki typowy nauczyciel z WF-u nie bedzie zapamiętany przez nikogo. Nie mozęsz pozwolić uczniom lecieć w kulki. Musisz być uczcimwy sprawiedliwy i nie mozęsz powoliś by uczniowie probowali zrobić rozpierduche bna leckcj... Kiedy klasa odwala - karteczki na stół, od okna grupa 1, potem druga i dyktujesz pytania:) To jest najlepsza metoda na zaprowadzenie ciszy i spkoju na lecji:).

tak ,NEO ma racje. NAjuczyciel które duyzo wymaga - nuczy cie najwięcej, a taki typowy nauczyciel z WF-u nie bedzie zapamiętany przez nikogo. Nie mozęsz pozwolić uczniom lecieć w kulki. Musisz być uczcimwy sprawiedliwy i nie mozęsz powoliś by uczniowie probowali zrobić rozpierduche bna leckcj... Kiedy klasa odwala - karteczki na stół, od okna grupa 1, potem druga i dyktujesz pytania To jest najlepsza metoda na zaprowadzenie ciszy i spkoju na lecji .

"Międzynarodowe siły alianckie wypelnily zadanie o godz 2:45 dnia 7maja '45 roku"

Dwight Eisenhower

• userphoto
    a jak mi powie "sp.......a ci..!"to co mam mu odpowiezdieć??[tego nas kurcze nie uczą!"]

a jak mi powie "sp.......a ci..!"to co mam mu odpowiezdieć??[tego nas kurcze nie uczą!"]

• userphoto
    wtedy banieczka nagana do dyrektora itp na kazdego jest sposob ;)

wtedy banieczka nagana do dyrektora itp na kazdego jest sposob

• nie dziwię sie ze was tego nie uczą:D. Musisz w takim momencie byc kulturalna a z drugiej strony wykazać się charyzmą. Wiesz co?? Zapodaj ten temat na forum "seks". Tam są madre głowy i Ci najodpowiedniej pomogą:). Pozdrawiam:*

nie dziwię sie ze was tego nie uczą . Musisz w takim momencie byc kulturalna a z drugiej strony wykazać się charyzmą.

Wiesz co?? Zapodaj ten temat na forum "seks". Tam są madre głowy i Ci najodpowiedniej pomogą . Pozdrawiam:*

"Międzynarodowe siły alianckie wypelnily zadanie o godz 2:45 dnia 7maja '45 roku"

Dwight Eisenhower

• userphoto
    zomo uwazasz ze tutaj nie ma madrych głow ?

zomo uwazasz ze tutaj nie ma madrych głow ?

• "Międzynarodowe siły alianckie wypelnily zadanie o godz 2:45 dnia 7maja '45 roku"

Dwight Eisenhower

• nauczyciel powinien byc twardy , wymagajacy , czasami , kreda w leb rzucic tak zeby uczen wiedzial kto rzadzi

nauczyciel powinien byc twardy , wymagajacy , czasami , kreda w leb rzucic tak zeby uczen wiedzial kto rzadzi

dupa

Wątek został zamknięty.

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI? x ads

Otrzymałaś kupon na darmowe lekcje angielskiego.

3 MIESIĄCE NAUKI MOŻESZ MIEĆ GRATIS.
Odbierz kupon rabatowy