Cz@t / Wątek

userphoto

# Autor: Konto usunięte Wysłano: 18.12.2002 (00:54) Odpowiedzi: 17

MOLESTOWAL MNIE BRAT

SIEMKA!!! mam na imie gosia i poprostu musze komus o tym opowiedziec.no wiec tak jak bylam mala mialam 5 lat moj brat mial jakies 15.wiem ze za duzo nie moge pamietac przeciez mialam zaledwie 5 lat ale jednak cos pamietalam.kiedys brat przychodzil po szkole rzucal plecak na podloge i mowil:chodz małgosia pobawimy sie w malzenstwo.pamietam ze mnie dotykal i rozbieral.ale za to nigdy nie bylam pewna czy mnie zgwalcil.pamietam jak mnie calowal.mieszkalismy wtedy w bloku i pamietam jak strazsnie nie chcialam spac z nim wjednym lozku balam sie go dotknac a raczej brzydzilam... potem przeprowadzilismy sie do wawy.w wigilie siedzielismy wszyscy razem przy stole i nagle lecial program o molestowaniu dzieci mialam wtedy z 10 lat i nagle krzyknelam:mamo tato a piotrus to tak mi robil...........niestety powiedzieli ze sie za duzo filmow naogladalam.nie zapomnie tego przesiedzialam cala wigilie siedzac poprzy oknie placzac i patrzac sie w gwiazdy......potem mozna powiedziec ze o tym zapomnialam ale po pewnym czasie jak mialam 15 lat(rok temu)wspomnienia zaczely powracac i brzydzilam sie dotkanac wlasnego ojca...i juz sama niewiedzialam czy ja to sobie wmuwilam ze on mnie molestowal czy to byla prawda...ktoregos dnia klocilam sie z nim o cos.wkazdym razie pamietam ze grozil ze powie rodzicom juz szedl do drzwi wtedy krzyknelam do niego:JAK TY POWIESZ RODZICOM O TYM JA POWIEM CO MI ROBILES JAK BYLAM MALA a on:co? aja: to w jaki sposob mnie dotykales......i wiecie co momentalnie cofnal sie od drzwi i poszedl spac.na nastepny dzien prubowal byc mily...bo wiedzial ze ja to pamietam...ale na prozno...mieszka tuz za sciana ale ja nie odzywam sie do nie go juz od roku no chyba ze go za cos powyklinam...wiem tylko tyle ze nigdy nie zapomne tego uczucia a przez tego idiote wstret do starszych facetow nawet o 5 lat pozostanie mi na zawsze.................

SIEMKA!!!
mam na imie gosia i poprostu musze komus o tym opowiedziec.no wiec tak jak bylam mala mialam 5 lat moj brat mial jakies 15.wiem ze za duzo nie moge pamietac przeciez mialam zaledwie 5 lat ale jednak cos pamietalam.kiedys brat przychodzil po szkole rzucal plecak na podloge i mowil:chodz małgosia pobawimy sie w malzenstwo.pamietam ze mnie dotykal i rozbieral.ale za to nigdy nie bylam pewna czy mnie zgwalcil.pamietam jak mnie calowal.mieszkalismy wtedy w bloku i pamietam jak strazsnie nie chcialam spac z nim wjednym lozku balam sie go dotknac a raczej brzydzilam...
potem przeprowadzilismy sie do wawy.w wigilie siedzielismy wszyscy razem przy stole i nagle lecial program o molestowaniu dzieci mialam wtedy z 10 lat i nagle krzyknelam:mamo tato a piotrus to tak mi robil...........niestety powiedzieli ze sie za duzo filmow naogladalam.nie zapomnie tego przesiedzialam cala wigilie siedzac poprzy oknie placzac i patrzac sie w gwiazdy......potem mozna powiedziec ze o tym zapomnialam ale po pewnym czasie jak mialam 15 lat(rok temu)wspomnienia zaczely powracac i brzydzilam sie dotkanac wlasnego ojca...i juz sama niewiedzialam czy ja to sobie wmuwilam ze on mnie molestowal czy to byla prawda...ktoregos dnia klocilam sie z nim o cos.wkazdym razie pamietam ze grozil ze powie rodzicom juz szedl do drzwi wtedy krzyknelam do niego:JAK TY POWIESZ RODZICOM O TYM JA POWIEM CO MI ROBILES JAK BYLAM MALA a on:co? aja: to w jaki sposob mnie dotykales......i wiecie co momentalnie cofnal sie od drzwi i poszedl spac.na nastepny dzien prubowal byc mily...bo wiedzial ze ja to pamietam...ale na prozno...mieszka tuz za sciana ale ja nie odzywam sie do nie go juz od roku no chyba ze go za cos powyklinam...wiem tylko tyle ze nigdy nie zapomne tego uczucia a przez tego idiote wstret do starszych facetow nawet o 5 lat pozostanie mi na zawsze.................

• userphoto
    urzekła mnie ta historia!

urzekła mnie ta historia!

• userphoto
    :-|

• userphoto

• userphoto
    molesta ewenement

molesta
    ewenement

• userphoto
    skurwiel !!!

skurwiel !!!

• userphoto
    powinnaś o tym powiedzueć komuś innemu niż tylko rodzicom.npdla psychologa albo chociaż pedagoga.

powinnaś o tym powiedzueć komuś innemu niż tylko rodzicom.npdla psychologa albo chociaż pedagoga.

• userphoto
    :-/:-(:

:-/:-(:-(:-O

• userphoto
    Jesteśmy z tobą . Ale kula. wujek sceptyk radzi

Jesteśmy z tobą .

Ale kula.

wujek sceptyk radzi

• userphoto
    urzekła mnie ta historia 2

urzekła mnie ta historia 2

• userphoto